Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod mario13 17. 5. 2010 17:43

Ešte dnes sa mi stalo, že som našiel bežať proces na pozadí, niečo ako QO_Server, alebo tak nejako. Akonáhle som ten proces zrušil, do 2 hodín bolo po batérii.
QO by mohlo mať niečo s QuickOffice.
mario13
Junior

Odeslat příspěvekod POGman 17. 5. 2010 19:49

Tak jsem stastnym majitelem tohodle phonu,ale pohuzel jsem zjistil ze ho mam bez prislusenstvi.Chtel bych se zeptat jestli se da zvlast dokoupit a za kolik.diky ;-)
POGman
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 5. 2010 19:54

Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Rox_xy 18. 5. 2010 09:11

Chystám se koupit tenhle telefon z druhý ruky, ale bez nabíječky. Doma mám nabíječku od Nokie 6288, myslím že to je ten menší konektor. Bude mi pasovat?
Rox_xy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod POGman 18. 5. 2010 11:02

seterwohipikule píše:Dá, vše si můžeš vygooglit.
http://www.nokia.cz/produkty/prislusens ... slusenstvi

To je pekne,ale me zajimalo co je v zakladu prislusenstvi.Uz jsem si to nasel,ale pokladam si otazku jestli ma vubec cenu koupit sluchatka co jsou v baleni a nebo radeji koupit trea nejake KOSS na poslouchani hudby.Jinak jde tohle i na 5800? http://5800.mynokia.cz/data/userfiles/i ... heme/1.jpg tim myslim ty listy jako u N97?
POGman
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 18. 5. 2010 11:09

No však. Zjistíš si, co je v základním balení a začneš to hledat. Nemáš snad na mysli paket s názvem: Pro ty, co ji koupili bez příslušenství.
Nebo nedokážeš hledat?
Z kamas to probůh kupoval?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod POGman 18. 5. 2010 11:32

Z druhe ruky,ale original,jen zje mse spatne podival na foto nebo jsem si popletl fotky a mel jsem k tomu jen 2 stylus a nabojecku. Chtel jsem aspon jeste sluchatka :grr: . Co to thema?
Naposledy upravil Kniter dne 18. 5. 2010 15:48, celkově upraveno 1
Důvod: Necituj predchadzajuci prispevok
POGman
Junior

Odeslat příspěvekod beat 18. 5. 2010 12:29

Dva stylusy
Trsátko
Pouzdro
Sluchátka
Stojánek
USB kabel
Nabíječka
CD

Snad jsem na nic důležitého nezapomněl.

Widgety 5800XM samozřejmě neumí. Ty umí až N97.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod POGman 18. 5. 2010 13:08

potreboval vedet je ta jak dostanu z txt bloku ve kterem mam tel.cisla do telefonu.Jde to nejak?
POGman
Junior

Odeslat příspěvekod TommyTS 18. 5. 2010 22:18

Potom se začlo prodávat redukované balení, kde chyběl nahradní stylus, stojánek, AV kabel a pouzdro.
Bylo: Nokia 3510i, Motorola E398, Sony Ericsson K550i, LG KC550, Nokia 6500 Slide, Nokia N79, Nokia 5800XM, HTC Desire, LG Optimus Black, Sony Ericsson Xperia Arc S, Samsung Galaxy S Duos, Nokia Lumia 820, LG G2, Nexus 5X, iPhone 7

Je: Honor 10
TommyTS
Junior

Odeslat příspěvekod Dr. Taby 19. 5. 2010 07:08

Chci se zeptat na prohlížeč. Některé stránky mi jedou ve vzhledu upraveném pro mobil. Ale tím někde vypadnou nějaké funkce. Dá se ten výchozí prohlížeč nebo opera donutit k otmu, aby zobrazoval web komplet?

Tám příklad: žeba wetter.com - na PC to ukáže i 16 denní předpověď - na mobilu jen týden. Díky.
Zdraví Dr. taby
Dr. Taby
Junior

Odeslat příspěvekod kuku 19. 5. 2010 11:37

Zdravim,

muzete me nekdo rict, jestli jde vyuzit i externi BT gps modul nebo ne? jde me hlavne o to, kdyz budu potrebovat vetsi vydrz baterky, tak pouzit k navigovani externi modul a nezatezovat tolik baterku telefonu. Premyslim mezi 5800xm a 6700 slide, tak shanim doplnujici informace :)
Favorit 136L -> 626 GE 2.0
Fabia 1.4 MPI
No jo, vono dopředu se to jezdí, ale zacouvat, to už holt chce fištróna.
Naftak je jako prase. Chrochta a ***** !! ;)
kuku
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Yaki 19. 5. 2010 13:16

Dr. Taby píše:Chci se zeptat na prohlížeč. Některé stránky mi jedou ve vzhledu upraveném pro mobil. Ale tím někde vypadnou nějaké funkce. Dá se ten výchozí prohlížeč nebo opera donutit k otmu, aby zobrazoval web komplet?

Tám příklad: žeba wetter.com - na PC to ukáže i 16 denní předpověď - na mobilu jen týden. Díky.

V zabudovaném prohlížeči jsem to nenašel, ale v Opera Mobile stačí v Settings dát Mobile View na Off a stránky se pak načítají stejně jako v PC.
Yaki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 19. 5. 2010 14:36

kuku píše:Zdravim,

muzete me nekdo rict, jestli jde vyuzit i externi BT gps modul nebo ne? jde me hlavne o to, kdyz budu potrebovat vetsi vydrz baterky, tak pouzit k navigovani externi modul a nezatezovat tolik baterku telefonu. Premyslim mezi 5800xm a 6700 slide, tak shanim doplnujici informace :)

V nastaveni jde zvolit, z ceho se ma cerpat poloha, takze kdyz se zakaze integrovany a zaskrtne naopak bluetooth GPS, tak to urcite pujde.
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 19. 5. 2010 16:01

kuku píše:Zdravim,
muzete me nekdo rict, jestli jde vyuzit i externi BT gps modul nebo ne?.....

Použít pochopitelně jde, ale baterku budeš vybíjet pro změnu aktivovaným bluetooth připojením, pokud chceš velkou výdrž, budeš se muset smířit s menším displejem.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka