Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Fru 24. 9. 2009 11:30

co znamená "aktivní pohot.display" u dotyků od Nokie. Když je zamčeno..žádné hodiny v proužku atd. se nezobrazují..
dík
Fru
Junior

Odeslat příspěvekod matiu 24. 9. 2009 12:18

Plis vie niekto preco mi to robi ked spustim mobil a displey je ako keby rozbity ale potom to nabehne a ide dalej ako keby bol zle nainstalovany FW :( plis
matiu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BJko 24. 9. 2009 14:12

nechcem spamovat ale fakt mozte poradit ohladom toho orange worldu ??
BJko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mazda323f 24. 9. 2009 14:28

šajze - hlavně v turistické variantě navigace je špatná čitelnost displaye problém - chtěl jsem koupit 5800 navigation edition - ale stejně - četli jste recenze OVI MAPS 3? - třeba tady je něco http://www.mobilmania.sk/clanky/test-no ... fault.aspx

+ v článku je odkaz

celkově se na ty nový maps 3,0 tváří dost blbě

jak je to s GARMINEM na 5800? Dají se k cracknuté verzi stahovat aktualizace? + jak často musím GARMINEM do internetu, abych ho plnohodnotně využil?

díky

Mara
Mazda323f
Junior

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 24. 9. 2009 16:08

BJko - v opere mini si v nastaveniach prepni namiesto SOCKET -> HTTP
BJko - na to icq som este zatial neprisiel preco to nefunguje

Fru - znamena to ze si vies nastavit rychly pristup k mnozstvu aplikacii, kontaktov a podobne.

matiu - mne sa to stava ked mobil zamrzne, vyberem baterku lebo inak sa s nim neda pohnut a potom sa mi to zvykne tiez stat, inkoedy nie. Neviem ako to opravit

Mazda323f - pouzivam garmina a som maximalne spokojny, na net pokial viem tak sa nepripaja vobec (ak ano tak iba pri zapnuti na malu chvilu). Stahovat som zatial nic neskusal, nebola akosi potreba kedze vsetko funguje na centimetre presne (ci uz chodec / auto).
Tie Nokia maps 3 nie su velmi dobre: casto sa straca signal, blbne ta navigacia, zle prepocitavanie trate. Ak by som si kupil verziu Navigation Edition tak by som urcite doinstaloval iny software ako su Nokia maps.
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior

Odeslat příspěvekod pajamat 24. 9. 2009 17:43

Prosím, nevíte někdo, kde by se dal sehnat ten stojánek, co dávali dříve do balení k mobilu? Moc by se mi hodil. Nebo nějakou náhradu. Díky za rady.
pajamat
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 24. 9. 2009 17:54

Si to podepři krabičkou sirek :mrgreen:

Já jsem ho ještě ani jednou nepoužil. Kolik dáš ? :D

Tak Nokie fakt už neví na čem šetřit. Kus plastu. To je teda vytrhne :roll:

Měli by název změnit na Nokia 5800 Lite. Sebrali stojánek, pouzdro, náhradní stylus. Zkrátili kabel :shock: . Zapomněl jsem na něco ? :grr:

Prodávaj jí ještě v krabičce nebo to dávaj do sáčku od rohlíků ?
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dejvidek 24. 9. 2009 18:05

Ten stojánek by se dal koupit v servisu, zkus Britex.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mobil-man 24. 9. 2009 19:52

Jeste sebrali video-out ne?
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod Flex21 24. 9. 2009 20:28

Slik píše:
Flex21 píše:Mně se právě stalo úplně to samé. Všichni čtyři zástupci zmizeli a ty spodní mi nereagují..Dumal jsem nad tím, proč se to stalo, ale na nic jsem nepřišel...Hlavně nevím, jak to dát do pořádku..

Nie som istý :-) ale tuším stačí pripojiť mobil k PC a ručne prepnúť medzi režim PCSuite- Karta a naspäť alebo naopak.

Tak jsem to vyzkousel, ale nefunguje to..Prepinal jsem to v Nastaveni - Pripojeni..

EDIT: Tak jsem se rozhodl pro trojhmat. Nastesti tam toho jeste tolik nemam, takze v pohode. Ale bylo by to horsi, kdyby se to zase stalo po nejake dobe. Doufam, ze je to jen problem tohoto firmwaru. Zatim mi NSU update nenabidl, mam 21 firm. Koupeno v origo Nokia obchodě. Nechapu, proc v tom majit takovej bordel.
Naposledy upravil Flex21 dne 24. 9. 2009 21:35, celkově upraveno 3
Flex21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lumiror 24. 9. 2009 21:29

Mal by som jednu otazku ak zoberiem tento mobil v orange ale chcel by som ho pouzivat v inej sieti staci nahrat novy firmware alebo este nieco ine? Ako je to potom so zarukou?
lumiror
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krtek7 24. 9. 2009 21:49

Nové telefony se už neblokují. Aby jsi mohl telefon využívat i v jiné síti, stačí vyměnit SIM kartu ;-)
Nokia N96 + telefony na testování
Acer Aspire 5542
Já myslím, že mají všichni pravdu, kromě mě, takže zapomeňte, že jsem něco řekl.
krtek7
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lumiror 24. 9. 2009 21:54

krtek7 píše:Nové telefony se už neblokují. Aby jsi mohl telefon využívat i v jiné síti, stačí vyměnit SIM kartu ;-)

Aha tak to som zaspal dobu.A ten firmware si uz operatory neupravuju teda nie su tam take rozne blbosti ako to bolo v telefonoch bez OS.
lumiror
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krtek7 24. 9. 2009 21:55

Ty blbosti tam bohužel stále jsou. Nevím jak to funguje u Orange, takže nevím v jaké míře.
Nokia N96 + telefony na testování
Acer Aspire 5542
Já myslím, že mají všichni pravdu, kromě mě, takže zapomeňte, že jsem něco řekl.
krtek7
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lumiror 24. 9. 2009 22:01

Da sa nahrat original firmware od Nokie do takychto telefonov?
lumiror
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka