Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod tvargy 23. 9. 2009 11:52

Slik píše:
tvargy píše:ahoj,
mám dotaz...obsahuje verze fm 31. zástupce emailu na ploše? uprgadoval jsem z 25 na tuto a nemůžu najít kde nastavit...respektive vím kde se to má nastavit ale tam to holt není
dík

Je treba resetovať-formátovať mobil (*#7370#). Bez zálohy stratíš vsetky dáta!

jo tak to pomohlo...díky
@tvargy
tvargy
Junior

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 23. 9. 2009 16:39

C3luar ja viem ;) Ale aj tak pouzivam Gamil klient takze mi to je jedno ;)
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior

Odeslat příspěvekod pajamat 23. 9. 2009 17:14

Ahoj všem.
Stala se mi velmi nemilá záležitost. Předesílám, že mám nainstalován FW 31... a aplikaci HandyShell.
Měl jsem tlf zapojen přes USB do kompu a něco jsem instaloval a kopíroval soubory. Pak jsem tlf vytáhl z USB a najednou mi z domovské obrazovky, nastavené na Panel zástupců zmizely veškerý zástupci a dokonce nereagovala ani tlačítka pro ciferník a kontakty ve spodní části displeje. Několikrát jsem mobil vypnul a zase zapnul, přepínal z HandyShell zpět na domovskou obrazovku, šíboval s nastavením, ale ty zástupce jsem tam prostě nedostal a dvě spodní tlačítka nerozchodil. Když jsem nastavil motiv Lišta kontaktů, tak vše funfovalo, ale v Panelu zástupců ne. Kámoš mi poradil, abych zkusit reset pomocí *#7370*, že prý o nic nepřijdu, že nastavení všechna zůstanou. Což byl ovšem omyl, to už teď vím. Takže jsem přišel o všechny kontakty, nastavení, o většinu naistalovaných aplikací a tak. Sice mám doma zálohu celýho telefonu z asi před týdnem, ale i tak mě na tom donastavení čeká dost práce.
Jen jsem se chtěl zeptat, jestli se někomu taky stalo to se zmizením zástupců z Domovské obrazovky Panel zástupců a zablokováním tlačítek a jestli někdo nevíte, co se s tím dalo dělat kromě Hardresetu.
Díky za názory.
pajamat
Junior

Odeslat příspěvekod Flex21 23. 9. 2009 17:18

Mně se právě stalo úplně to samé. Všichni čtyři zástupci zmizeli a ty spodní mi nereagují..Dumal jsem nad tím, proč se to stalo, ale na nic jsem nepřišel...Hlavně nevím, jak to dát do pořádku..
Flex21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 23. 9. 2009 17:38

Je to chyba v tom novom softe ci ty Flex21 mas este neaky starsi?
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior

Odeslat příspěvekod Flex21 23. 9. 2009 17:46

Ja mam prave starsi. Mam ten dvacitkovej firmware..
Flex21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rumplcimprcampr 23. 9. 2009 19:58

restartol som router a spravil nanovo nastavenie sieti a hura uz to frci.
rumplcimprcampr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigFoot007 23. 9. 2009 20:02

nastavenie wifi siete eduroam v blave na UKacke(siet eduroam) pre symbian telefony(Nokia 5800, atd, postujem to aj sem, nakolko casom bude vela ludi co maju tento fon, ale podla skolskeho navodu im nejde pripojit sa na siet):

Nastavenia(ono navod na nete je fajn, ale nesedi uplne - zatial odskusane na 5800, zajtra este skusim svoju e51):
0.stihnite si NAJPRV certifikat skoly zo stranky skoly, dajte si ho v telefone nainstalovat a zaskrtnite vsetky 3 moznosti pri instalaci(VPN, internet a tusim online kontrola certifikatov ci takde daco)

Nazov siete: eduroam
Stav siete: Verejna(public)
Rezim siete Wlan: Inrastruktura
Ochranny rezim Wlan: WPA/WPA2
Domovska stranka: Ziadna
Pouzit miesto pristupu: Automaticky

teraz chodte do ochrannych nastaveni WLAN:
WPA/WPA2: EAP
Len rezim WPA2: vypnuty

teraz chodte do Nastavenia modulov EAP - zaskrtneme si len EAP - PEAP(budete tam mat zaskrtnute ine dva - EAP AKA a EAP SIM - tie odksrtnite az potom co zaskrtnete EAP PEAP!!!)

Teraz si kliknete na EAP - PEAP(alebo dolu volby a moznost upravit) - hodi vas to na Nastavenia EAP -PEAP:
osobny certifikat: nedefinovany
Autorizacny certifikat: tam si navolite nainstalovany certifikat skoly - teda Comenius University...
Volba mena uzivatela: Definuje uzivatel
Meno uzivatela: vasemeno@uniba.sk (namiesto vase meno vsade pouzite vase prihlasovacie meno do wifi siete teda napriklad janko mrkvicka ma mrkvicka2@uniba.sk)
Volba oblasti:definuje uzivatel (toto bol asi hlavny problem - pretoze v navode na stranke skoly je tam moznost z Certifikatu!!!)
Oblast: tam ani nechodte, nic s tym nerieste
Ochrana sukromia TLS: vypnuta
Povolit PEAPv0:ano
Povolit PEAPv1:ano
Povolit PEAPv2:ano

teraz hore vpravo mate sipku (vedla slova nastav.) - tam si znova odskrtnite EAP AKA a EAP SIM, ale este predtym nez ich odsktrnete si zaskrtnite EAP - MSCHAPv2
kliknite na EAP - MSCHAPv2 - vyhodi vas to do nastaveni EAP - MSCHAPv2:
Meno uzivatela: vasemeno@uniba.sk (znova to iste ako pri mrkvickovi:D)
Vyzadovat heslo: nie
Heslo: xxxxx(samozrejme si zadate vase heslo)

No a teraz uz len volby - ukoncit.
A dajte si vyhladavac wlan - a pripojte sa cez skolsku wifi...
VIVAT skolske sluzby:D
mobil:Galaxy Note 9
AR: Kia Ceed JD 1.4 Exclusive
AV:Hisense 49CM3000
BigFoot007
Junior

Odeslat příspěvekod matiu 23. 9. 2009 20:50

Cawte ja by som sa chcel opytat mam mensi problem ked spustim mobil a po tom co zadam PIN kod tak nenabehne mi logo nokia ale displey ako keby stratil farby len zhasne potom zas nabehne nokia a ide vsetko len ma sere ze to logo nejak zblbne proste neni logo len ako keby bol rozbity displey
matiu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slik 24. 9. 2009 06:50

Flex21 píše:Mně se právě stalo úplně to samé. Všichni čtyři zástupci zmizeli a ty spodní mi nereagují..Dumal jsem nad tím, proč se to stalo, ale na nic jsem nepřišel...Hlavně nevím, jak to dát do pořádku..

Nie som istý :-) ale tuším stačí pripojiť mobil k PC a ručne prepnúť medzi režim PCSuite- Karta a naspäť alebo naopak.
Slik - HTC Desire-Android 2.2 Froyo
Google positive
Opera prehliadac, O2 FER
Slik
Junior

Odeslat příspěvekod Mazda323f 24. 9. 2009 08:23

zdar majitelé NOKIA 5800 - mám jeden dotaz, jak moc špatně čitelnej je ten display venku na slunci - na webu je hodně zkušeností s názorem, že je to hrůza
- pokud by to tak bylo, tak to dost degraduje použití mobilu jako navigace

díky

Mara
Mazda323f
Junior

Odeslat příspěvekod Twinďa 24. 9. 2009 09:22

Přesto, že už se mluví a je dostupný FW31 mi NSU nabízí jen FW21. To samé se dovím při zjištění FW na stránkách Nokie. Mám tel. zakoupený v ofiko prodeji, určený pro ČR (Mobilpohotovost Brno). Product code je 0576609. Jak je možné, že nejsou pro tel. dostupné aktualizace.
Je možné si nějak změnit PC (i přesto, že mám pro ČR) a poté udělat upgrade?
Twinďa
Junior

Odeslat příspěvekod tvargy 24. 9. 2009 10:03

jj, je to možné...zalistuj pár stránek zpět nebo zkus hledání...dělal jsem to minulý týden a funguje to jak má :tleskani

/// necituj poslední příspěcek, je to zbytečné. dejvidek
@tvargy
tvargy
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 24. 9. 2009 11:08

Mazda323f píše:zdar majitelé NOKIA 5800 - mám jeden dotaz, jak moc špatně čitelnej je ten display venku na slunci - na webu je hodně zkušeností s názorem, že je to hrůza
- pokud by to tak bylo, tak to dost degraduje použití mobilu jako navigace

díky

Mara

No je to určitě horší než na nedotykových Nokiích. Ty naopak jsou na slunci čitelné lépe než konkurence.

S navigací v autě bych se toho nebál, ale na kole to asi ideál se sluncem v zádech nebude. Ale stačí si zaclonit tělem, né ? :-D
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod BJko 24. 9. 2009 11:17

caute dal som si od Orangu (drahy orange world) a mam problem ten net mozem pouzivat iba cez vstavany netprehliadac a nemozem ho pouzit cez operu ani cez fring neviete preco ?? Ako to zmenit ??
BJko
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka