Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 6. 9. 2009 19:39

fuha no ta folia fakt nevyzera zle
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 6. 9. 2009 19:48

Jo tak to vypadá dobře :-)
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigFoot007 7. 9. 2009 07:07

Trosku predtym varujem - kupil som si to, z nejakych dovosdv sa to podarilo tak nafotit - ale inak to fakt nie je nic moc.
Navyse znizuje to trochu citatelknost na slnku - predsa len 5800 nema tak dobry displej co sa tyka farieb ako Iphone - u iphone ma zrkadlova folia zmysel, u 5800 mi to neprislo ako nieco super
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 7. 9. 2009 11:57

Pani tak zrejme dnes vysiel aj update softwaru pre brandovane telefony (30). Takze cez nokia soft updater mozete update :)
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigFoot007 7. 9. 2009 13:34

to znamena ze nie sme daleko k fw31 pre nebrand.dik za info
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 7. 9. 2009 13:38

Je to vsak zaujimave lebo mne sa info o emailoch nezobrazuje na "ploche" ako bolo uvedene. Takze neviem. Kazdopadne telefon ide rychlejsie ale tiez nic prevratne podla mna :)
Zase som ale musel reset nasledne kvoli GPS, takze dufam ze to uz bude slapat
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod decried 7. 9. 2009 17:49

na to zobrazovanie e-mailu treba hard reset (*#7370#)

zmeny tu určite boli spomenuté, špecifické pre Orange je pridanie niekoľkých hier, Orange Music Store je dafaultne nainštalovaný do pam. telefónu (po formátovaní karty neexistoval spôsob ako to znovu nainštalovať).

takže potvrdzujem:
- zrýchlenie menu telefónu
- ovládanie hlasitosti hudobného prehrávača a stop/play už nieje oneskorené a dá sa meniť hlasitosť aj dotykovo bez HW tlačidla
- ikona browsera na opustenie full-screen módu je priehľadná a posunutá do pravého dolného rohu
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 7. 9. 2009 18:24

No kazdopadne som reset spravil ale tie emaily na ploche nemam (aj tak ma to az tak netrapi nakolko pouzivam software gmail ktory je doinstalovany). Inak to zobrazenie emailu funguje pri pouzivani defaultnej sluzby "schranka" medzi spravami? Cize ak je tato schranka nastavena tak sa emaily zobrazuju na ploche?

Inak som vsetko postrehol, aj hry, aj rychlost, aj zvysenie hlasitosti bez HW tlacitka, aj to priesvitne tlacitko v browseri
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod decried 7. 9. 2009 18:56

Neviem, po hard resete tam bola default zložka orangemail a zobrazovalo sa to. Tu som vymazal a pridal svoju Live.com (Hotmail) a mám to tam. Skús pridať Gmail normálne medzi schránky (nie cez program) a uvidíš.
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stopkaco 7. 9. 2009 20:07

No tiež som prešiel na fw 30.....ale som si všimol , že nemám na uvodnej obrazovke udalosti.....mam tam len meniny......neviete ako ich tam znova dostanem ? Dík....
stopkaco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maiwi 7. 9. 2009 21:08

Mám problém s 5800. Nainstaloval jsem nějaké prográmky a mobil vypnul. Nyní když jej chci zapnout, tak se dostanu jen do fáze kdy mám bílou obrazovku s nápisem NOKIA. A nevím co s tím. RESET pomoci *#7370# nemůžu provést. Zkusil bych reset pomocí tři tlačítek, ale netuším jaké to jsou. Tak zkusil by mi je někdo napsat prosím.
maiwi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukas033 7. 9. 2009 21:40

to maiwi:
1. vypnut tel
2. treba drzat zelene, cervene a tlacidlo fotoaparatu. pocas drzania stlacit zapinacie tlacidlo
3. pustit zapinacie tlacidlo po zavibrovani
4. po chvili uvolnit aj zvysne tlacidla
lukas033
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 7. 9. 2009 23:24

maiwi píše:Mám problém s 5800. Nainstaloval jsem nějaké prográmky a mobil vypnul. Nyní když jej chci zapnout, tak se dostanu jen do fáze kdy mám bílou obrazovku s nápisem NOKIA. A nevím co s tím. RESET pomoci *#7370# nemůžu provést. Zkusil bych reset pomocí tři tlačítek, ale netuším jaké to jsou. Tak zkusil by mi je někdo napsat prosím.

Zkus vyndat paměťovku a tel zapnout a pak dát kartu z5
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod POGman 7. 9. 2009 23:25

Daveit píše:Zkuste napsat do vyhledávače Nokia 5800 MIRROR SCREEN PROTECTOR Vypadá to docela dobře http://i39.tinypic.com/2zoj7l2.jpg

ja nasel tohle http://www.youtube.com/watch?v=TGwCwFIFb5s
POGman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 7. 9. 2009 23:34

No tak to vypadá velmi lahodně. :-*

Ještě byx mě zajímalo jak to tam nalepit. To se bude muset asi přes vodu
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků