Stale sviti ikonka Hlasove schranky

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Michalowic 5. 6. 2008 14:33

Zdravim,
mam problem...zcela necekane :D

Nevim jak se mi to povedlo, ale jeden vecer mi proste zacla nahore ve stavovejch ikonach svitit ikona Hlasove schranky (aspon podle navodu je to ona..). Pritom ji aktivovanou vubec nemam, uz nekolik let. Zkusil jsem ji teda aktivovat u Vodafonu a zavolat do ni...samozrejme: Nemate zadnou hlasovou zpravu. Tipnu hovor a ikonka tam porad je. Uz fakt nevim jak se ji zbavit. Poradi nekdo? Mam N5300, operator Vodafone. Predem dik :'(
Mob.: Alcatel OT Dual Band > Ericsson T65 > Alcatel 330 > SonyEricsson T300 > Alcatel 311 > Siemens C65 > Nokia 5300 + 1GB microSD > Palm Treo 750 > Nokia 5800 XM > | LG Optimus Black + 8GB microSD |
Michalowic
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 5. 6. 2008 18:33

Skus vybrat bat a obnovu nadstaveni
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 7. 6. 2008 06:44

Vzpomínám si že v dobách 3310, 6210 se rozesílala SMS, která na displejích rozsvicovala ikony hlasové zprávy, mailu a ještě něčeho....
Jinak se taky podobného efektu nechalo dosáhnout (i ho zruši) přez prográmel Nokia Logo manager, ale co vím, tak ten byl jen pro telefony s mono displejem.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michalowic 16. 6. 2008 20:31

Tak sem konecne zjistil jakej mam Bezpecnostni kod a Obnovil sem standart. nastaveni...a stejne nic...jako ne ze by mi tam nak hodne vadila...ale vadi :D
Mob.: Alcatel OT Dual Band > Ericsson T65 > Alcatel 330 > SonyEricsson T300 > Alcatel 311 > Siemens C65 > Nokia 5300 + 1GB microSD > Palm Treo 750 > Nokia 5800 XM > | LG Optimus Black + 8GB microSD |
Michalowic
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků