Nokia N78 v ČR: postřehy & otázky

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod eRiper 15. 8. 2009 23:06

Prostě nějaké sdílení fotek a tak. Zbytečná služba úplně. Nikdy jsem to nezkoušel.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hatik 15. 8. 2009 23:12

Kde se da stáhnout ta nejnovější verze share online?
hatik
Junior


Odeslat příspěvekod hatik 15. 8. 2009 23:19

Tam to právě nejde. Píše to:The server is temporarily unable to service your request. Please try again later.
Reference #6.2c5cdd58.1250374740.23935ef
hatik
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 15. 8. 2009 23:29

tak zkus zase zítra
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod catm4n 18. 8. 2009 21:28

hatik píše:Na ploše mobilu po zaregistrování se mi vedle loga OVI zobrazuje ikonka nějaké hvězdičky a bubliny. Co to znamená? Na stránkach share.ovi.com jsem se toho moc nedozvěděl....pochopil jsem jen, že jde o nějaké sdílení fotek...


tak ja to nahodou aj pouzivam ;)
precitaj si odstavec Share on OVI :arrow: http://www.fony.sk/index.php?podstranka ... clanku=974

vdaka kontu na ovi.com mas pristupk zaujimavej funkcionalite rozsirujucej/doplnajucej funkcie telefonu, spomeniem napr. synchronizaciu kontaktov, todo, notes a p. priamo z telefonu s webom (je to v podstate aj forma zalohy), prip. zdielanie/backup suborov
bezne sa stava, ze cez Nokia PC Suite sa nedaju restornut zaznamy kalendaru a todo list...
catm4n
Junior

Odeslat příspěvekod onufri 19. 8. 2009 07:05

ahoj všichni , jak jste na tom s novým fw 30.011 ? mně po nanstalování docela blbne telefon .
onufri
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gtbiker 19. 8. 2009 07:45

S novám FW sem absolutně spokojen, od té doby nemam žádný reset ani pád telefonu...
Jediné co se mi stává, že když ho vybiju až úplně do konce baterky a pak ho zapnu, tak se potom zapíná 2x(což je ovšem asi moje chyba způsobená těma hackama..)
.
Gtbiker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hatik 19. 8. 2009 09:33

Ahoj. Když si nainstaluji nový FW, jsou ohrožená data v telefonu? Mám N78 dva měsíce a nechtěl bych přijít například o navigaci od Garmina, která mě stála nemalo úsilí, aby běžela ok. V současné době mám FW 21.002 a nemám nejmenší problémy s chodem mobilu. Co získám novější FW?
hatik
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 19. 8. 2009 11:44

O data nepřijdeš. Hlavní změna je asi WLAN v češtině, o něco rychlejší a stabilnější prostředí. Plus nějaké bugy s přehrávačem tuším.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Verxes 21. 8. 2009 14:21

eRiper píše:O data nepřijdeš. Hlavní změna je asi WLAN v češtině, o něco rychlejší a stabilnější prostředí. Plus nějaké bugy s přehrávačem tuším.

Víte někdo o jaké bugy se přesně jedná? Já si jí teď koupil, sekla se mi rovnou při prvním spuštění, tak jsem tam dal 30.011 a celkem v poho, akorát teď jsem si chvíli pouštěl hudbu a během přehrávání se mi vypnul mobil.
Verxes
Junior

Odeslat příspěvekod Verxes 27. 8. 2009 11:10

Ještě dotaz ke všem uživatelům N78 - když si nastavím spořič energie a prodlevu dám třeba na 5sekund a pak nastavím prodlevu podsvětlení displeje na třeba 15sekund (prostě víc než tu prodlevu toho spořiče), tak se podsvětlení stejně vypne společně se spořičem. Je to normální? Dělá Vám to tak všem? Já jsem totiž chtěl docílit toho, aby spořič byl chvíli vidět.. ale nakonec stejně budu spořič řešit nějakou speciální aplikačkou.
Verxes
Junior

Odeslat příspěvekod Jarek72 30. 8. 2009 12:07

Jakej se vam nejvic osvedcil program na nahravani hovoru ?
Jarek72
Junior

Odeslat příspěvekod mattiash_king 2. 9. 2009 13:13

alon mp3 dictaphone, ale kvalita o nicom
LG Optimus Sol E730
mattiash_king
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Poldik 8. 9. 2009 08:32

aj vam sa niekomu zacal osupavat ovladaci stred? ..ta strieborna farba? hmm.. po 8 mesiacoch sa mi to zda skoro :)
Panasonic G600 // Panasonic GD52 // Ericsson T28 // Ericsson T29 // Nokia 3100 // Nokia 6230 // SonyEricsson W810i // Nokia N78 // Nokia N8-00 // Sony Xperia S // Iphone 5c // Iphone 6
Poldik
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků