Nokia E60 náhle nejde spojit v režim PC Suite

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dj Addams 3. 5. 2008 22:18

Ahojte...
mam takyto problem.mozno to tu je ale ked som hladal tak nic :)

neviem preco ale uz mi nefunguje cez PC SUITE pripojit mobil cez USB..ked pripojim mobil k usb kablu opyta sa ma na rezim.pc suite,prenos dat ,prechod IP.prenos dat funguje,ale rezim PC SUITE nie.telefon sa mi nezobrazi na liste dole ze by bol pripojeny.ked dam new aktualizaciu pc suite, neda sa naistalovat lebo mi vypise hlasku o nejakom subore "nmwcdc.sys".tento subor je v system32/drivers..ale NEDA sa vymazat a ani prepisat.ani v safe mode.je to ovladac na usb u nokii asi..predtym mi pc suite fungoval bez problemov ale uz neide...bol som dnes kupit aj bt adapter, lebo som si myslel ze to bude fungovat cez bt ale ani to neide..pc suite mi ten telefon(mam dva,ani jeden) neberie a neda sa s nim pripojit.pritom cez program Bluesoleil to ide.tam mi telefony ukaze ze su pripojene cz bt..ale v tom pc suite nie.an cez USB kabel ani cez bt.. poradi mi niekto prosim???

som zufaly a mrzi ma to

dakujem vopred!!

Vladimír
Naposledy upravil Radek E. dne 6. 5. 2008 22:12, celkově upraveno 2
Důvod: upraven název vlákna.
LG OLED65E6V
Philips 58PFL9955 Cinema 21:9 3D
Philips HTS 9800W
Philips BDP9600
Mobil:
Samsung Galaxy S9 Plus
PC:
Intel i7 4930K
32GB Ram
Asus Rampage Extreme IV
Msi GTX780Ti SLi
Win 10
Asus ROG Swift PG384Q
Dj Addams
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 4. 5. 2008 00:04

Ahoj,
Zkusil bych odinstalovat Nokia Connectivity Cable Driver a pochopitelně i PC Suite, následně bych smazal onen soubor (pokud ho nezlikviduje odinstalace) a nahodil nejnovější verzi Pc Suite.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dj Addams 4. 5. 2008 07:46

ahoj
no aj to som skusal, ale sa NEDA ten subor odstranit.pise mi ze "internal erro 2318 C:\windows\system32\drivers\nmwcdc.sys" a ked ho chcem vymazat natvrdo pise "polozka nmwcdc.sys sa neda odstranit:chyba udajov(cyklicka kontrola nadbytocnych udajov)" 8-S
LG OLED65E6V
Philips 58PFL9955 Cinema 21:9 3D
Philips HTS 9800W
Philips BDP9600
Mobil:
Samsung Galaxy S9 Plus
PC:
Intel i7 4930K
32GB Ram
Asus Rampage Extreme IV
Msi GTX780Ti SLi
Win 10
Asus ROG Swift PG384Q
Dj Addams
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 4. 5. 2008 10:50

Chybová hláška značí chybu disku. Na diagnostiku je nespočet programů, namátkou freeware utilita HDD Scan - download 408kB. Kontrola disku ale bude trvat delší dobu, můj 500GB disk by to kontrolovalo skoro 2 hodiny.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dj Addams 4. 5. 2008 20:32

Ale sa cudujem ze to ani cez bluetooth nefunguje..aj som ovladac bluetooth na moju E60 dal do pc,ale aj tak nic.ani cez usb ani cez bluetooth sa nemozem k pc suite pripojit...je este nejaky iny program podobny pc suite?
LG OLED65E6V
Philips 58PFL9955 Cinema 21:9 3D
Philips HTS 9800W
Philips BDP9600
Mobil:
Samsung Galaxy S9 Plus
PC:
Intel i7 4930K
32GB Ram
Asus Rampage Extreme IV
Msi GTX780Ti SLi
Win 10
Asus ROG Swift PG384Q
Dj Addams
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 4. 5. 2008 20:41

Dá se telefon spojit se systémem? Tedy bez nějakého Pc Suite a podobně? Tedy například poslat soubor do mobilu a nebo naopak? Umí se telefon spojit s jiným telefonem? Nedávno sem měl podobný problém s dědečkem 6600, která se prostě nedokázala spojit s počítačem, s mobilem ano, příčinu sem nenašel, mobil prodán.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dj Addams 4. 5. 2008 21:02

ano...telefony sa medzi sebou najdu bez problemov.cize bt funguje.s pc sa mozem spojit aj cez ten usb kabel ale iba ako dalsi disk,mass storage.v tom mozem posielat do mobilu veci a naopak.cez ten program co mam k usb bluetooth (IVT BLUESOLEIL) sa dokazem cez bt spojit aj posielat data,obrazky ci hudbu..ale napr ked chcem nahrat new temu,tak z pc suite to nemozem naistalovat do mobilu lebo ziadny mobil nedokaze najst (ani usb ani bt) jedine ten subor ***.sis nahrat cez bt do mobilu a v nom naistalovat. stale ale nechapem PRECO sa nedokazem cez pc siute pripojit ked nei cez kabel usb aspon cez BT :grr:
LG OLED65E6V
Philips 58PFL9955 Cinema 21:9 3D
Philips HTS 9800W
Philips BDP9600
Mobil:
Samsung Galaxy S9 Plus
PC:
Intel i7 4930K
32GB Ram
Asus Rampage Extreme IV
Msi GTX780Ti SLi
Win 10
Asus ROG Swift PG384Q
Dj Addams
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 4. 5. 2008 21:57

Podle toho co si poslal emailem, tak ti kolabuje disk - proto není možné soubor smazat natož odinstalovat. Hybej pro nový disk, nebo přijdeš o všechno.
dejv
dejvidek
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků