Nokia 5320 XpressMusic - hudobný S60 s dobrou výbavou

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Madagio 4. 8. 2008 17:34

tak prodejce mi dnes potrvdil, že v balení je usb kabel. Zítra bych měl mít mobil doma včetně 8GB karty :)
Madagio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mountin 5. 8. 2008 01:17

prosím napište jaká karta je dodávána v českém baleni, predem dekuji
Bluejacking rulezzzz
Mountin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vizitix 5. 8. 2008 08:24

Mountin: Při prvním pohledu na MM bylo psáno buď 512MB nebo 1GB(podle země). 2GB karta microSD už dnes vyjde pod 3 stovky, tudíž bych to neřešil.
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 5. 8. 2008 13:11

No, tak ten telefon mám teď v ruce a popravdě řečeno, vůbec z toho nemám dobrý pocit.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dexter666 5. 8. 2008 13:54

KK: a co ako, co tomu telefonu chyba?
N3310 -> N7250 -> N7250i + K800i -> N6300 + K800i + N E72
Dexter666
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 5. 8. 2008 14:11

Nemá co nabídnout, je to jen další v řadě. Nic mě neupoutalo. Malý displej, tuhá klávesnice, špatný fotoaparát, malá baterie. Snad jen ty hudební klávesy a 3,5 mm jack, taky N-Gage. Není tam nic, co by říkalo, kvůli tomu si ten telefon musíte koupit.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Madagio 5. 8. 2008 18:10

Tak ho mám doma. Přibalená karta má 1GB, kabel usb je taky přibalen.

první dojmy:
- klávesnice nic moc (porovnávám s SE W800i)
- na potvrzovací tlačítko si člověk musí sakra zvykat, pokud ho nestisknu úplně ve středu, tak pochoduji v menu jinam. zezačátku jsem z toho byl zděšený, ale už jsem se to trochu naučil.
- Nokia PC Suite asi neumí pracovat s kalendářem, nebo jsem nenašel způsob jak na to :(
- konektor usb má krytku, která velmi znesnadňuje zasunutí kablíku do telefonu, jsou potřeba obě ruce a šikovnost
- telefon je celý lesklý, takže otisky prstů jsou všude
- display mi přijde pěkný, ale určitě by mohl být v dnešní době větší
- usb připojení k PC nenabíjí baterku
- display po nějakých 2-3 minutách úplně zhasne a není na něm nic
- na spodní straně je mobil špatně slícovaný, je tam v krytu díra dobře 1mm
Madagio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dexter666 6. 8. 2008 05:13

To KK: Ono dost zalezi od toho, co od telefonu ocakavas. Na "fotenie" mam K800i. Neviem, co si myslel tým, ze "mala" bateria...Akoze mala vydrz? Ja by som ho chcel hlavne ako nahradu za odchadzajuci mp3 prehravac (hlavne kvoli 8 GB kapacite): Kaslem na N-Gage a ostatne somariny - bol by to sekundarny telefon, na ktorom prijimam minimum hovorov, tak ako doteraz na starej 7250i.

ADD: Inak prave som cital, ze aj 5310 zoberie 8GB SDHC kartu... a kedze tato 5320 trpi rovnakymi neduhmi ako 5310, nevidim dovod, preco nekupit prave 5310. (Na Simbian kaslem, fakt chcem len mp3 prehravac, s ktorym sa da telefonovat...)
N3310 -> N7250 -> N7250i + K800i -> N6300 + K800i + N E72
Dexter666
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 6. 8. 2008 16:14

Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Tak zítra očekávejte na NM můj názor ;) > http://nokiamania.mobilmania.cz/content/view/2071/

Dexter666: No, výdrž se uvádí velká, ale mě připadá s tou malinkou 820 mAh baterkou nereálná. Uvidíme. Jinak, jestli to bereš opravdu takhle, určitě kup 5310. Nemáš co ztratit a navíc je menší.
Naposledy upravil seterwohipikule dne 7. 8. 2008 12:20, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 7. 8. 2008 09:27

mno koukam, ze tyhle nove XpressMusic se zase moc nepredvedly... z 5220 taky nejsem zrovna nadsenej a sam bych radsi starsi 5310 ;)
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 8. 2008 12:20

Vzhledově velmi nepovedená :-!
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 8. 2008 13:10

Mně osobně ne že by přišla přímo nepovedená, ale rozhodně není ničím zajímavá... v podstatě další zabroušená cihlička. Design 5310 XM je rozhodně o něčem docela jiném... :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod teplice 7. 8. 2008 17:33

Mám ho doma na test, můžete se ptát :-)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janecka 9. 8. 2008 19:21

jesli se muzu zeptat,jak je na tom konstrukce,jestli je tam citit vule neco vrze nebo se vykla nebo jsou to docela kvalitni plasty a mohly by neco vydrzet. Taky jestli se na tu klavesnici da zvyknout a jak je to s prehravanim filmu,jestli se to neseka nebo neco. Dale jestli jdou instalovat v pohode aplikace,jestli neni problem s certifikaci atd. Hodne jsem se na ni tesil, prtoze splnoval vsechny moje pozadavky(3,5 mm jack, OS, specializace na hudbu,akorat to Wifi me mrzi ),ale jak to tady procitam,tak se mi do ni moc nechce,chci aby taky neco vydrzel,ale jak se tak na nej koukam,tak vypada jako laciny plastak a tedka nvim kdyz to bude "sunt", co mam misto nej koupit kurna :(
janecka
Junior

Odeslat příspěvekod teplice 11. 8. 2008 20:12

Takže,
konstrukce nevrže, je celkem pevná, ovšem působí velmi levně - ty plasty jsou hrozné ;-) Na klávesnici se zvyknout dá, ovšem až po překonání bolesti palců, která je velmi nepříjemná :-( Filmy jsou v pohodě, Smartmovie jako přehrávač - není chyba :-) Aplikacíjsem moc neinstaloval, takže zatím nemohu podat info, ale bude to určitě standartní postup. Specializace na hudbu...tak a to je ono. Zvuk je naprosto hrozný, sluchátka to stejné...zde je to velmi odfláklé ;-)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků