Samsung U600 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod matho83 26. 5. 2007 14:38

je to 352x288
a balenie
Balení obsahuje: USB datový kabel, HF stereo sluchátka, Samsung PC studio, Baterie, Nabíječka, návod
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andrejko182 26. 5. 2007 15:02

Co by som bez teba robil? Dakujem.
andrejko182
Junior

Odeslat příspěvekod HaNnan 26. 5. 2007 19:54

seterwohipikule píše:HaNnan: Měl by mít 690mah.h/quote]


Jasný, díky moc....stejnak to asi budu muset často nabíjet, tak zas takovej rozdíl to pro mě asi nebude :lol:

A jediný co mě celkem štve, že u našich východních bratrů už jí t-mobile prodává :( ....a u nás ještě ne...to sme nějak pozadu nebo co??...že by sekundární trh? :-P ....i na stránkách slovenskýho samsungu jí maj, u nás ne...a to máme toho Čecha v Chelsea :hm
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod andrejko182 26. 5. 2007 20:09

Aj Nokia N95 bola na Slovensku skor ako v Cechach.
andrejko182
Junior

Odeslat příspěvekod HaNnan 26. 5. 2007 22:05

Sakriš, měl sem zůstat na Slovensku :mrgreen:
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod kike007 28. 5. 2007 19:09

Napiste pls neco podrobnejsi o te klavesnici. Jestli se daji na ni rychle psat smsky?A cetl sem ze nekdo ma problemy s nechtenym zmacknutim tech tlacitek...a zavola nevedomky nekomu jinemu apod. diky
kike007
Junior

Odeslat příspěvekod Treky 30. 5. 2007 13:11

to by aj mna zaujimalo :hm
Treky
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mANGEL 30. 5. 2007 14:17

Ahojte,
neviem odkial beriete, ze U600 je uz v T-mobile...
Zatial je u nas iba na Open markete, aj to len nejakych 300ks. Stoji okolo 11-12 tis.
Co sa klavesnice tyka, da sa na nej pisat, ale s tazkostami. Je prilis zapustena a ma prilis nizky zdvih.
Nahodne vytocenie cisel sa obcas podari, ale klavesnica sa da zamknut aj v otvorenom stave stlacenim tlacidla na vrchu telefonu.
MP3 hraju na pozadi, mozte kludne popri pocuvani pisat trebars SMS, alebo si prezerat fotky.
Fotoaparat ma dost rychly autofokus, neviem ho ale porovnat s konkurenciou. Celkom zaujimava funckia je rozpoznanie vizitiek. Len odfotite vizitku, mt ju rozozna, nahodi do kontaktov a potom uz len porobite par uprav a ulozite.
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmir 30. 5. 2007 15:04

Asi mas zle informacie. U 600 naozaj maju v T-mobile. V pondelok som ju mal v ruke v Leviciach. No nechcem ju nepodporuje videohovor a D 900 je krajsia.
xmir
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Johnny_007 30. 5. 2007 15:55

Nevíte, prosím, někdo, jak nastavit řazení kontaktů v adresáři ne podle Jména a Příjmení, ale naopak - tedy podle Příjmení a Jména ... ?? Předem díky ... !
Johnny_007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod andrejko182 30. 5. 2007 18:43

Takze som hrdym majitelom U600. Mam ho z T-mobileu za 5000 na pausal 100. Prisiel len 1 kus ale bol som najrychlejsi. Prve dojmy su uplne skvele.
Na klavesnici sa nepise najlepsie ale da sa na to zvyknut. Tlacitka maju maly zdvih. Da sa pisat aj bez pozerania na klavesnicu ale chce to cvik. Dotykove tlacitka sa podarilo aj mne nechcene zmacknut ale myslim si ze casom si budem davat vacsi pozor.
andrejko182
Junior

Odeslat příspěvekod HaNnan 30. 5. 2007 20:05

Gratuluji ke koupi, už se těším až bude u nás u T-Mobilu, ale to si asi ještě počkám :x ....mno podle mě ta klávesnice je o zvyku...a že D900 je hezčí, to bych netvrdil...D900 je až příliš podobná E250, takže to ztrácí tu stylovost podle mě, telefony podobné, ale velký rozdíl v ceně...to u U600 nehrozí, ta má osobytý styl :mrgreen:
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod andrejko182 31. 5. 2007 16:21

Ked si nainstalujem hru tak mi ju nainstaluje a ulozi neviem kde.
Ked si dam vyhladat nazov hry tak mi to ukaze a ked na to kliknem aby sa mi spustila tak sa mi spusti BobbyCarrot.
Medzi hrami neni.
A este sa mi nedaju niektore hry vymazat, maju tam taky maly zamok, co s tym?
andrejko182
Junior

Odeslat příspěvekod mANGEL 31. 5. 2007 16:27

xmir píše:Asi mas zle informacie. U 600 naozaj maju v T-mobile. V pondelok som ju mal v ruke v Leviciach. No nechcem ju nepodporuje videohovor a D 900 je krajsia.


Ale D900 tiez nepodporuje videohovory...
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HaNnan 31. 5. 2007 18:03

To ne no, videohovory podporuje až U700...ale ruku na srdce, kdo to využije?? :lol: ....chodit s mobilem v ruce a čučet na toho s kým voláte...jako pardon, mě to přijde celkem zbytečný :mrgreen: ...jediná výhoda je rychlej net, ale ten má každej doma, tak na co v mobilu.... :hm
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků