Samsung U600 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod boleg 25. 8. 2007 19:30

jestli s tím pošukem myslel mě, tak se nauč stahovat
Siemens C35i; Siemens C60; Samsung SGH-U600
boleg
Junior

Odeslat příspěvekod bjukemen 25. 8. 2007 19:45

...nie nemyslel som teba,myslel som ten súbor asi to nieje pre samsung...
bjukemen
Junior

Odeslat příspěvekod Martin-N66 25. 8. 2007 20:29

Uploadoval by mi nekdo tapetu kterou mate v U600?
Je to ta ktera se zobrazuje na pozadi poh. rezimu...Staromestske Namesti (Jedna z defaultnich)
Uz jsem to psal do threadu o D900,ale nikdo zatim neodpovedel...a tady to alespon trochu "zije"...diky.
Takhle vypada,jiste ji znate :wink:
Obrázek
Motorola RAZR2 V8
Martin-N66
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod novi.d 25. 8. 2007 23:41

Mas smulu. To je v U600 jako defaultni a neni to tam jako tapeta,ale jako schema, ktréry Ti nikdo neposle. Mrkni dopredu,dost se tu o tom povidalo-meni se podle zeme,kde se nachazis...
Jinak sem si poridil redukci a Koss Porta Pro a zvoucek paradni. Bal sem se tech basu, ze tam nebudou, a je to uplne v pohode. Fakt dobry, jen sem zvedav, jak dlouho mi vydrzi baterka...
A v tom skrytym menu ohledne baterky (*#0228*) se da prohlizet vic stranek - nahoru a dolu. Kdyby to nekdo nevedel a zajimalo ho to...
novi.d
Junior

Odeslat příspěvekod Arny77 26. 8. 2007 09:09

Rozmyslam tiez nad kupou tohto telefonu a mam par otazok..
1 - v d600 sa daju prehliadat fotky ako prezentacia v pameti telefonu...ide to aj tu?
2 - je ta klavesnica fakt taka hrozna?
3 - da sa vytvarat viac playlistov a ked nie tak sa daju aspon nacitat pesnicky ako v 6233, vlastne hraju za sebou podla interpreta?
4 - da sa tu dat 2gb karta priklad od kingstom?
5 - co vam este vadi na tom telefone ked to porovnate s nokiou?
Arny77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod novi.d 26. 8. 2007 09:44

1. Fotky jako prezentace jdou,ale jen v mobilu. Na karte ne.
2. Klavesnice je uplne v pohode. Prvni den se parkrat stane, ze pomoci "cerveneho sluchatka" si nechtic vse zavrete,ale pak si na to zvyknete a uz se to nestava. Numericka klavesnice je taky v poho. Pise se mi na ni dobre a nemam s ni zadny problem
3. Playlistu si muzete vytvorit kolik chcete a dokonce sam prehravac umi rozdelovat podle interpreta.
4. Mam Kingston 2Gb a beha v poho
5. Nokii sem nemel, nemuzu posoudit, ale neni nic, co by me vylozene vytacelo...

Snad Vam to pomuze
novi.d
Junior

Odeslat příspěvekod Arny77 26. 8. 2007 15:08

dik
Arny77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod garfi 26. 8. 2007 20:25

Prezentace jen pro fotky v paměti telefonu, ale co horšího: Nejdou na celý displej, jako u SE.
Dotyková, SW, tlačítka, to je hrozná věc. Když přijde SMS, uloží se kontaktní číslo mezi poslední hovory a když zavadíš o SW tlačítko, hned se vytáčí tento kontakt. U ostatních hovorů to samé.
Pokud vyfotím dvakrát stejný motiv, snímky se kvalitou liší. Exif je velmi stručný: Chybí datum, expoziční čas, nastavená citlivost a d. Na slunci při fotografování nic nevidím (skutečně nic). Co nejdříve se ho zbavím. Kvůli neustálému hlídání doteků tlačítek musím stále mazat paměť hovorů.
garfi
Junior

Odeslat příspěvekod Lembi158 27. 8. 2007 12:37

Garfi: to co tu píšeš není pravda, ty senzorový tlačítka jou podle mě super, jde jen o zvyk, a zprávy se neuloží do posledních hovorů, ale do posledních kontaktů!!! Snímky se liší v kvalitě, protože je fotíš asi pokaždý trochu jinak, když s tim telefonem pohneš, je jasný, že se kvalita liší... A já nevim jak ty, ale já když jsem na slunci, tak displey vidim celkem dobře, na to jakej má povrch, navíc se to dá nastavit. Nechci na nic narážet, ale když je někdo nešikovnej, tak holt na ty tlačítka mačkat bude, no....

Fíla: 1. JJ redukce jsou a kvalita celkem odpovdá tloušťce.
2. já mám využito 4131 kB a ještě mám 7523 kB volných
3. ještě jsem to na kartu ukládat nepotřebovl, takže nevim,
bohužel nejsem doma, abych to zkusil
4. to bohužel nevím
Lembi158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lembi158 27. 8. 2007 14:20

1. Reprček nehraje špatně, ale proti SE je tišší, ale to bude tim, že SE Walkman, je přímo určenej pro hudbu.
2. Ekvalizer má, ale jen přednastavený, tudíž nejde vytvořit vlastní nastavení, jde jen nastavit 3D zvuk a nějkej mix
3. těch 7523 je ještě volná paměť už mam 4 MB využitý
Lembi158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lembi158 27. 8. 2007 16:48

Nee, paměť na javu je těch 11 a něco... myslel jsem reprduktor v mobilu, ty sluchátka jsou tragický, chce to koupit redukci, taky jí chci koupit, ale ještě jsem se k tomu nějak nedokopal
Lembi158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matho83 27. 8. 2007 17:11

nie ze by som neveril, ale pockam minimalne na este jedno potvrdenie
http://www.stage-tech.de/aktionen/samsung_u600.pdf

skoda ze to aj tu nepisu http://www.samsung.com/uk/products/mobi ... ifications

ako pri D600
http://www.samsung.com/UK/products/mobi ... ifications

:hm
Java World can store as many games u want now. No longer capped @ 4 MB (D900)

http://wireless.samsung.de/article.asp? ... show=specs
ca. 4 MB für Java
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lembi158 27. 8. 2007 20:33

je možný, že jsem to s tou pamětí pochopil blbě, to je asi nejpravděpodobnější, když to teď čtu. mam tam napsáno: Dostupný - 7523, použito - 4131, takže se omlouvám VŠEM!
Lembi158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arny77 28. 8. 2007 06:53

Mohli by ste viacery napisat co vsetko vam na tom mobile vadi, lebo podla toho co som tu cital tak je toho vela priklad - lachko sa poskriabe displey,horsia klavesnica,pri nakopirovani mp3 na kartu sa ich vela nezobrazi,senzorove tlacitka,necitelnost displeya na slnku atd je toho tu dost.
Mobil sa mi paci.Ale jeho vlastnosti sa mi zdaju nevyvazene oproti nokii alebo SE.
Nemam ho ako vyskusat aby som si o nom utvoril vlastny zanor...
Arny77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nickzess 28. 8. 2007 13:11

Všude píší, že se na tomto telefonu nachází hry (plné i dema), ale já to nenašel... Vy snad ano?
nickzess
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků