Samsung U600 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod darth_swer 26. 7. 2007 12:16

je4nKO píše:Fotky sú "mázlí" dosť a pokiaľ si mal predtým napr. b]K750[/b],ktorý mal síci "iba" 2MPx ale eb]fotí určite lepšie
Snažíme sa učiť od každého, kto nás niečomu naučiť môže. Sledujeme, čo robia, ako to robia a prečo to práve tak robia.
darth_swer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andrejko182 26. 7. 2007 17:38

h4ppy :arrow: nie :!:

a fotky ma dost dobre..ja nemam nic rozmazane

nabuduce si skuste odfotit aj volaco ine, nie len svojho ftaka :mrgreen:
andrejko182
Junior

Odeslat příspěvekod niio 26. 7. 2007 21:46

podla zahranicnej recenzie ktoru som cital, tak pozadie sa meni podla toho, kde sa telefon prave nachadza, respektive do akej siete je prihlaseny
AMD X2 5000+ BE 2.6@3.1,ASUS EAH3870 512DDR4 890/1196,ASUS M3A AMD770FX,Samsung 16MB 250GB HD252HJ + 32MB 1TB HD103UJ ,WD320GB 7200rpm USB2.0, 4x2GB DDR2 800MHz, LG 20" LCD L204WT-BF 5ms 1680x1050,Artic freezer pro64,Fortron 400W Blue storm II
niio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod je4nKO 27. 7. 2007 07:49

andrejko182 píše:fotky ma dost dobre..ja nemam nic rozmazane

nabuduce si skuste odfotit aj volaco ine, nie len svojho ftaka :mrgreen:


Tu ti rozumiem,ale vedz,ze ked nie je co fotit ani to nemôžeš mať rozmazané... :roll:

Vcera som ho menil za k800i a konecne som sa prebudil zo zleho sna...takto ma vyzerať a fungovať mobil.Možno som natrafil na zlý kus,nepopieram,ale fotky boli horor,s tou k750 to u mňa tak bolo.Foťák pomalý a zlý.Začal mi po 2 týždňoch vŕzgať v zavretom stave a displej poškriabeš aj fúknutím.A to som sa k nemu správal s najvyššou úctou...holt,pekná ale iba hračka do vitríny,či kabelky.A pritom mal ten mobil fakt pekné plusy(displej,zvuk,prešpekulované vychytávky v menu...),škoda že prevažovali mínusy.Prajem ale všetko najlepšie u700,tá má moje sympatie stále.

jquote="darth_swer"] k750?nehenvaj sa ale ta fto ako D600 len s autofocusom :lol: [/color]


Pekné didy v avatare..tvoje?Ale späť.Asi si ešte nevidela fotky z 750-tky.Ja nie som žiaden zástanca SE(len nokia je pekný predražený šit :nenapadne možno až na e65),inak by som neskočil po u600,ale treba uznať že fotky a SE rovná sa kvalita.Aj u nižších modelov.Schválne si ich niekde pozri a porovnaj...
je4nKO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod darth_swer 27. 7. 2007 08:21

nie uz nie su moje...

heh ze porovnaj..ty by si si mohol porovnat a skus skocit tu do galerie a uvidis ze tie z U600/D900 prekonavaju aj SE..skus napriklad makro oka..alebo macku na gauci a uvidis...proste si mal blby kus alebo blbo nastavene..a nokia ako drahy ***** by som ani nehovoril...to skor SE
Snažíme sa učiť od každého, kto nás niečomu naučiť môže. Sledujeme, čo robia, ako to robia a prečo to práve tak robia.
darth_swer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod je4nKO 27. 7. 2007 08:26

Makro beriem...to je ale tak všetko.Nastavené bolo všetko dobre,nie som ko*ot.
je4nKO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod darth_swer 27. 7. 2007 08:28

tak potom si mal zly kus...skus pozriet aj porovnanie u600 a n95 na mm.cz...proste to nefoti zle...tvoje fotit mohlo ale to oblo asi vazne individualne..si prvy co sa stazuje :!: :wink:
Snažíme sa učiť od každého, kto nás niečomu naučiť môže. Sledujeme, čo robia, ako to robia a prečo to práve tak robia.
darth_swer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod je4nKO 27. 7. 2007 08:34

Ako som povedal,možno som mal smolu.Tiež som čumel aké fotky sa prezentovali po nete a aké som mal ja.No zda sa mi že aj HaNnan sa začína pozerať na veci triezvejšie :hm ,tiež mu to asi nefotí ako by chcel.A tá pooommmallloossť...to určite nebola chyba mojho kusu.Inak napr.N73 má tiež pekne šitné fotky.N95 je už iná káva a neporovnával by som ich určite z u600...skôr tak s k850,ktorá čo som pozeral až na 5mpx občas fotí horšie ako k800.Ale jasne že mobil nie je o fotkách,na to mám foťák.No najhoršie na u600 je jeho zasra*e krehká konštrukcia.Tak pre fifinky.
je4nKO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod darth_swer 27. 7. 2007 08:39

no ehm..ake?n73?lol nehenvaj sa ale vazne skus pozriet galeriu a uvidis ze casto predbieha aj k800 v kvalite...a preco by si neporovnaval?pre cislo 5?ehm..tak ty neporovnavaj len skus si to pozriet...proste ked na to ma preco by neporovnaval..evidentne na to U600 ma..vsak pockaj jak dojde g800 potom ani n95 +k850 nespravia nic :lol:
a mobil UZ je aj o fotkach..v dnesnej dobe uz ANO
Snažíme sa učiť od každého, kto nás niečomu naučiť môže. Sledujeme, čo robia, ako to robia a prečo to práve tak robia.
darth_swer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod je4nKO 27. 7. 2007 08:53

Tu si myslím je také fair porovnanie...aj keď ako každé je tiež robené len človekom a človekom ktorý má len 1ks z každého druhu.

http://www.fony.sk/index.php?podstranka ... tegorie=14

Aj je ale dnes už mobil aj O FOTAKU,načo si si kupoval u600.Prečo nie mobil s skutočne dobrým foťákom od NOKIE,či SE?Lebo pri všetkej úcte ten u600 je len takým zbožným prianím.Dobrá fotka je tak 1 z 10-tich(ak ti pri fotení objek fotenia nezdrhne kým to odfotí),tá potom ide na net.Fakt nejde o tie Mpx ale o optiku.A tú do tenučkého u600 nenapraceš.Navyše sa strašne blbo drží pri fotení a zle sa dotláča spúšť.
je4nKO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bjukemen 27. 7. 2007 09:37

...no ja mám U600 už nejaký ten mesiac a na nič sa nemôžem stažovať.Fotí super aspon môj kus je pomerne svižny takže nieje čo riesiť a mp3 player je tiež s tých lepších...počul som že Samsung stiahol niekolko kusov z obehu lebo boli chybné a Ty si narazil asi na jeden z nich...ale ako píšeš máš už k800 tak tak sa tu netreba hádať......Ja by som svoju U600 nevimenil za nič :!:
bjukemen
Junior

Odeslat příspěvekod dzaf 27. 7. 2007 09:46

nastavil som si uzivatelsky zvuk na sms, ale ked pride sms, mp3 hra asi len 5 sekund a potom prestane, da sa to nejako zmenit?
dzaf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HaNnan 27. 7. 2007 14:28

je4nKO :arrow: Mám ho sice jen 3 dny, ze začátku mi ty fotky přišly mázlý, ale to jsem si to ještě neuměl nastavit.....před chvíli jsem si vyfotil pohled z okna a koukl se na ně v počítači a paráda, nemůžu si stěžovat...to, o čem jsem mluvil poprvé bylo dáno tím, že jsem ještě nebyl s telefonem sžitej...
S tím zvukem u SMS, taky mě to štve, hraje to jen chvilku...ale když si ho nastavuješ (třeba nějakou MP3ku), tak hraje celá....nevíte někdo co s tím :?: :hm
Jinak přehrávač je super, pecky co jsem měl v balení taky ujdou, redukci si kupovat nebudu, stejnak poslouchám muziku jen když jedu do práce...akorát mě štve že káblík k pravýmu sluchadlu je moc dlouhej :(
Jinak zatím 1000% spokojenost :lol:
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod redarmy 27. 7. 2007 15:13

:arrow: uz ho mam cosi vyse mesiaca a este som postrehol taku malickost, ktora tam chyba...mozno je to len howadina ale niekedy sa zide --> v odoslanych spravach chyba datum a hlavne CAS odoslania, tym padom ked sa chcem pozret kedy som pisal spravu, tak mam smolu :(...
redarmy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HaNnan 27. 7. 2007 15:26

Jo, to máš pravdu, teď jsem se na to kouk...mno jediný co můžeš mít je potvrzení o doručení...ale je to celkem divný že to tam není...takovej malej kaz na kráse :nenapadne
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků