Samsung U600 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod HaNnan 13. 10. 2007 17:59

to hasman: jo mám, klidně to tam hodím na to youtube, jsou to záběry z Bílý Hory a pak nějaká letecká akrobacie...jdu to tam hodit, budu to mít na profilu jehož adresu máš výše
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 15. 10. 2007 09:29

Zdravím, může mi někdo poradit s banalitou budík :-) V tichém režimu mi budík nezvoní. Pevně doufám,že se to dá někde nastavit, ale nepřišel jsem na to kde. Díky.
_DAVE_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HaNnan 15. 10. 2007 17:39

Jedině změna fw:)
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod hasman 15. 10. 2007 21:41

Díky všem, už jsem to poslal do opravy.Dík za všechna poslaná videa, jsou pěkná a kvalitní. Mám holt smůlu. Díky :oboze
hasman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dUR1_991 16. 10. 2007 22:49

mal z vás niekto problem,s rychlostou U600-vky?myslím tým otvaranie napr. hudobnych suborov na pamätovej karte.mne totiz po spusteni tieto veci otvára strašne pomaly v porovnaní so subormi v telefone.skušal som viacere karty a nič.pomohol by nový firmware?teraz mam kartu Sandisk 1Gb.
dUR1_991
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chatumbabub 17. 10. 2007 00:01

Fíla:
ad1 me to funguje (i kdyz v kalendari mam mnohem min polozek) - nefunguje ale synchronizase opakovanych polozek
ad3 jas mam stejny
ad5 tak to bohuzel je
chatumbabub
Junior

Odeslat příspěvekod mANGEL 17. 10. 2007 00:41

[quote="Fíla";
1. Při synchronizaci přes sb]Samsung PC Studio 3[/b] se mi v pořádku nahrají do telefonu z Outlooku kontakty, ale položky kalendáře (poznámky, narozeniny atd.) nikoliv. Když pak zobrazím výslednou zprávu synchronizace, vidím v ní vb]273 items failed during sync,[/b] což jsou právě údaje z kalendáře.
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod the Jigsaw 17. 10. 2007 18:09

nevite prosim kde v praze sezenu redukci na 3,5 jacka
the Jigsaw
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrlo 17. 10. 2007 19:28

pani neviete o njakych obmedzeniach prehravania videa ?? ked si hodim na kartu film, upraveny pomocou prilozeneho programu a nechce mi ho prehrat... cim to je ? dakujem
mrlo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matho83 17. 10. 2007 19:44

treba to vzdy pisat konkretne, ako mozme vediet, kolko ma MB pripadne kolko minut? tazko potom vyskusat, porovnat :roll:
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod blast3r 17. 10. 2007 22:33

Fíla:
Stava sa to aj mne(oneskorenie mp3) a neviem to vyriesit.... mozno upgrade FW...
blast3r
Junior

Odeslat příspěvekod mANGEL 18. 10. 2007 10:47

Zalezi to na to kolko dat mas na pamatovke a aka velka ta pamatovka je...trosku to spomali telefon ked mas moc velku pamatovku a vela skladieb...bohuzial
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod inzaghi 20. 10. 2007 14:25

Ahoj vsichni mam dotazy: Jak zprovoznim aplikaci Jimm na samsung U600? mam ho od vodafonu a firmware U600XXGG4. dalsi otazka smeruje k tomu kdyz si prohlizim v mobilu treba format pdf, tak mi to nejdriv napise nedostatek pameti a pak se to otevre, ale obcas ne cely, jak je to mozne? jaka pamet nebo co??? Vi to nekdo, dik
inzaghi
Junior

Odeslat příspěvekod chatumbabub 20. 10. 2007 23:20

treba tady http://jimm-icq.ru/online/0.5.2/cz/ si postav Jimm a nahrej ho do telefonu(jar i jad) A pak uz jen nainstaluj-navod mas v prvnim prispevku v tematu..
chatumbabub
Junior

Odeslat příspěvekod inzaghi 21. 10. 2007 11:21

tak uz jsem zprovoznil ICQ na nem, tak jasaaaaam:) zeptam se, jak muzu pridat fotky do galerie na MM? Chci tam hodit par velice povedenejch fotek co sem s nim vyfotil...
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka