Samsung U600 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod inzaghi 20. 9. 2007 22:20

vsechny funkce jako sms stopar to samozrejme ma, ale nevim jak tam u vas na slovensku... Muzete mi prosim nekdo poradit jak dostat ICQ do Samsunga U600????? Nebo to nikdo nevite?????!!!!!!!!!!
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod novi.d 21. 9. 2007 08:51

Takze:
Mobilni stopar uz se tu resil... :V menu nastaveni, zabezpeceni a uplne dole...
A s tou kartou to mam stejne. Mrkni sem, treba ti to pomuze. Me ne, nejsem zadnej odbornik, tak se mi to nepovedlo...
http://www.samsung-site.com/modules.php ... =6476#6476

Pokud bys na to prisel, tak se ozvi...
Samsung SGH-U600 + 2Gb Kingston microSD + audio jack 3.5 adapter + Koss Porta Pro
novi.d
Junior

Odeslat příspěvekod vlckopp 21. 9. 2007 10:03

no neviem ja tam mam zmena pin2 kodu tak to asi zo stoparom moc nebude :cry: mam pocit ze nas T-mobile to asi nepodporuje
vlckopp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mANGEL 21. 9. 2007 10:09

vlckopp - to mas dobry pocit...mimochodom je to popisane uz aj v inom vlakne, konkretne TU
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlckopp 21. 9. 2007 10:36

dakujem .. no co povedat iba ze som zasa o nieco viac nahnevany na T-mobile :x
vlckopp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šíšo 21. 9. 2007 12:13

zdraím vsetkych, mam otazku preliezol som cele forum(asi 6h :D ) a nenasiel som to, tak neviem ci to je len moj problem, ako sa mam po minimalizovani mp3 prehravaca dostat s5???? ja fakt neviem bud som uz taky vytrety alebo fakt sa tam neviem inak dostat ako pustit neaky song...
šíšo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HaNnan 21. 9. 2007 13:25

zmáčkni středový kolečko doprava a tam jsi už v přehrávači.....
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod chizzard 21. 9. 2007 15:05

Zdravím, mám o tenhle mobil vcelku dost zájem a rád bych se jeho majitelu zeptal na pár drobností co by mě zajímal a co jsem nikde nenašel.
Umí tenhle telefon přehrávat k filmům i čské titulky? Vím že videopřehrávače u SE podobné třídy (K800i,K810i) přehrávání českých titulků podporujou. Umí to i U600? Na youtube.com je video kde běží na fullscreen U600 nějaký japonský animovaný film a pod tím běží ang titulky, ale nevím jestli to nebyla součást obrazu.
Jo a umí přehrávat formát MPG4 ? někde jsem četl že v něm nahrává tak asi jo,že.
Video má audio výstup v mono nebo ve stereo?

Děkuji za odpověd ;-)
chizzard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šíšo 21. 9. 2007 15:59

HaNnan píše:zmáčkni středový kolečko doprava a tam jsi už v přehrávači.....a/quote]


:hm nechapem :cry: dajme tomu ze som v na uvodnej obrazovke... odtial mi to vysvetli pls :D dik
šíšo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HaNnan 21. 9. 2007 16:52

ok, jak chceš.....vysuň klávesnici---na centrálním ovladači máš naznačený 4 směry a uprostřed je tlačítko na internet------zmáčkni směr DOPRAVA-----a už jsi v přehrávači
nebo si tam jednoduše dojdi přes menu...to tě nenapadlo?
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod tomopk 21. 9. 2007 17:00

chizzard píše:Zdravím, mám o tenhle mobil vcelku dost zájem a rád bych se jeho majitelu zeptal na pár drobností co by mě zajímal a co jsem nikde nenašel.
Umí tenhle telefon přehrávat k filmům i čské titulky? Vím že videopřehrávače u SE podobné třídy (K800i,K810i) přehrávání českých titulků podporujou. Umí to i U600? Na youtube.com je video kde běží na fullscreen U600 nějaký japonský animovaný film a pod tím běží ang titulky, ale nevím jestli to nebyla součást obrazu.
Jo a umí přehrávat formát MPG4 ? někde jsem četl že v něm nahrává tak asi jo,že.
Video má audio výstup v mono nebo ve stereo?

Děkuji za odpověd ;-)_/quote]

ziadny mobil bez operacneho systemu (aspon som zatial ziadny nevidel) nedokaze prehravat titulky cize ani U600
ano, format MPG4 dokaze prehrat
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šíšo 21. 9. 2007 17:06

:D no ako do prehravaca sa viem dostat ale myslim to ked zapnes pesnicku tak ti to zapne prehravac na tom zelenom podklade s tym CDckom v strede aj s casomierou atd... ale ked odtial vyjdes tak uz sa tam nedostanes to myslim dufam ze som to napisal dost zrozumitelne napisal
šíšo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lembi158 21. 9. 2007 17:16

šíšo: Já teda přehrávač nemam nastavenej ve směru doprava, ale dol, záleží jak to komu vyhovuje a jak si to nastaví. A když z přehrávače vylezeš, a pak se chceš vrátit, stačí kliknout na "nyní se přehrává", a jsi tam.
Lembi158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šíšo 21. 9. 2007 17:32

no dobre :nenapadne asi sa idem vyfackat lebo toto som si tam vobec nevsimol :D diki setkym za ochotu
btw super foun az na par much ale inak paradicka, trosku ma trapi ta mala vôla dole ked je zatvoreny ale inak fakt supiš, neskutočne makro to treba uznat :wink:
šíšo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inzaghi 23. 9. 2007 16:14

Ahoj mam dotaz, da se nejak vypnout zvuk dorucenky? A jeste kdyz nahraju na kartu nejaky video ktery je trochu delsi ( asi 5 minut) tak trva dlouho nez se otevre a pak kdyz uz hraje tak se neda dat do fullscreenu a zesilit, pac to asi nestiha, udela se to dycky az kdyz ten film skonci, kdyz ale video poustim z mobilu tak je vsechno ok, nevite cim to muze byt? mam kartu nokia 64 mb, je to kartou? Mam si koupit lepsi? a kdytak jakou, dekuji moc
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků