Samsung U600 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod alximiq 11. 8. 2007 09:56

prosim Vas,nema niekto tento mobil z orange-u? dava si tam nan nekde aj orange svoje logo?

a este by ma zaujmalo kolko fps ma natacane video.. please..
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Junior

Odeslat příspěvekod andrejko182 11. 8. 2007 13:39

alximiq :arrow: ked ti tak vadi to logo, tak si kup telefon vo volakom normalnom obchode...alebo si zober mobil na pausal ktory hned predas a kupis si samsung niekde v obchode bez loga a upraveneho firmware
andrejko182
Junior

Odeslat příspěvekod alximiq 11. 8. 2007 16:16

ja len chcem vedet ci tam je a nikto mi neni schopny povedat ci a kde vlastne je..
u t-mobilu viem,ze je pod displayom - tam mi napr. vadi,ale ak je u Orangu inde (najlepsie vzadu) tak to mam na haku.. len ten fon je stylovka,takze nechcem aby mi ho cosi az tak spatilo,co je natom strasne???

a hentak to riesit nechcem,zdlhave a zbytocne.. a na pausal stoji 5 a mimo stoji 12 cize ten rozdiel 7 asi len tak nezarobim..
alximiq
Junior

Odeslat příspěvekod andrejko182 11. 8. 2007 17:18

keby si porozmyslal tak zistis ze ho kupis za 5 000 predas ho za 8 500 a novy ho kupis za 10 000...takze ja vidim rozdiel 1 500 SKK
andrejko182
Junior

Odeslat příspěvekod alximiq 11. 8. 2007 17:22

jaj,no pravdu mas,moj moyl..
ale pre mna je vela zohnat tych 5 na pafsal,vis.. cize dalsich 1,5 navyse je tes dost..
alximiq
Junior

Odeslat příspěvekod andrejko182 11. 8. 2007 17:59

tak si pozri nokiu 6300...mne sa strasne paci a je celkom schopna a o dost lacnejsia
andrejko182
Junior

Odeslat příspěvekod nulasvk 12. 8. 2007 00:21

alximiq: zdrawim....mam ho od orange a je tam logo operatora ale je na druhej strane telefonu....velke asi 1cm...takze vobec neobtazuje
telefon nie je blokovany...aspon ten moj

mam s nim ale jeden problem....na displeji mi stale vedla stavu baterie a podobnych ikon svieti mala jednotka s bodkou...ani za svet neviem co to znamena
nulasvk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alximiq 12. 8. 2007 10:09

diki,konecne sa nasiel niekto normalny kto mi odpovedal na otazku bez zbytocnych blbosti okolo.. zajtra alebo v utorok ho teda idem kupit,snad neolutujem..
a s tou jednotkou - jedine manual,alebo orange poradca,ja ti neporadim.. alebo pockaj na odpoved skusenejsich userov =)
alximiq
Junior

Odeslat příspěvekod Lembi158 12. 8. 2007 17:28

Ahoj, našel jsem na netu docela dost her, co mi na U600 běží, ale mají malý rozlišení, takže nejsou na celej display, nevíte někdo o nějakej hrách co jsou na celej display???
Lembi158
Junior

Odeslat příspěvekod alximiq 13. 8. 2007 05:07

este ma nieco napadlo.. pre vsetkych co U-cka mate.. Ako je to s odolnostou telefonu? Zvladne sem tam nejaky pad? Je mi jasne,ze to neni fon so zvysenou odolnostou,ale kazdy telefom raz za cas spadne na zem..
alximiq
Junior

Odeslat příspěvekod mANGEL 13. 8. 2007 11:12

nulasvk píše:mam s nim ale jeden problem....na displeji mi stale vedla stavu baterie a podobnych ikon svieti mala jednotka s bodkou...ani za svet neviem co to znamena

ta jednotka s bodkou znamena, ze mas aktivnu prvu linku...tyka sa to toho, ze mas 2 linky na hovor, ktore su nezavisle na sebe, cize ak telefonujes a niekto ti do toho zavola, tak ho to nehodi priamo do odkazovky, alebo mu to neda obsadzovaci ton, ale bude sa mu to tvarit, ze ti telefon zvoni :-)

alximiq píše:este ma nieco napadlo.. pre vsetkych co U-cka mate.. Ako je to s odolnostou telefonu? Zvladne sem tam nejaky pad? Je mi jasne,ze to neni fon so zvysenou odolnostou,ale kazdy telefom raz za cas spadne na zem..

vsetky Samsung telefony vo vyrobe prechadzaju tzv. "drop-testom", to znamena, ze nachaju telefon padnut z cca metrovej vysky na tvrdy podklad asi 100 krat a potom ho testuju ci mu "nepreplo" :-D
a mimo toho Samsung od nepamati pouziva lepene BGA obvody, cize vsetky telefony su odolnejsie voci studenym spojom, nez trebars Nokie, v ktorych je lepenych BGA malo...
Keby niekoho zaujimalo, co mam na obrazku, tak je to doska z D500E ;-)
mANGEL
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hesperus 13. 8. 2007 12:28

muze mi nekdo pls poradit,jak s timto telefonem spravne fotit?fotky sou ostre do 1/3(od spodu fotky) a pak je to rozmazany a fakt me to docela stve nebo je potreba upgrade FW?nebo napiste,na jaky parametry fotite,dik moc
Samsung Galaxy S10+, Sennheiser IE60
Schiit Asgard 2, Sennheiser HD595
Ryzen 1700@3,9GHz, RX 5700, 16GB RAM, Samsung 960 M.2 256GB, Asus Crosshair VI, EVGA 550 G2, Antlion modmic
Hesperus
Junior

Odeslat příspěvekod princess007 13. 8. 2007 16:32

*co ma dostalo, tak je pozadie, ktore sa dynamicky meni podla skutocneho dna, pohybuju sa tam veci a vyzera to ako pohlad cez webkameru niekde v historickej casti mesta :tleskani

A to sa da ako spravit? Nechapem... Diky za vysvetlenie :)
princess007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krejzix 13. 8. 2007 17:03

zdravim mam problem.
stiahol som si jednu cast futuramy vo formate mp4 a ide mi len zvuk namiesto obrazu hodi ten graficky ekvalizer.
btw ta cast je tu http://rapidshare.com/files/4100455/101 ... 0.mp4.html
krejzix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvetinkasnov 13. 8. 2007 20:20

Mozete mi niekto poradit nejake stranky na stahovanie hier ..Prosiiiim???
:oboze :oboze :oboze :oboze :oboze :oboze :oboze
kvetinkasnov
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka