Samsung E700- Easy studio nekomunikuje

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Melinka(smazano) 26. 7. 2005 15:39

Používala jsem program Easy studio pro komunikaci pres kabel, ale pak, kvuli komplikacím s pc, jsem ho musela vymazat. Nejakou dobu jsem pak kabel vubec nepouzivala. Ted jsem si ale opet stahla Easy studio a chtela jsem se pripojit, ale stále mi hlásí, že
je offline. Mohli byste mi prosím poradit, jak program prepnout do online. Nebo v čem může být problém?.. Zkoušela jsem nainstalovat i jiny program pro komunikaci, ktery jsem dostala s kabelem a ten s telefonem spolupracuje, ale bohužel mu schází funkce, které jsou pro mě tak nějak hlavní, takže je mi vlastně k ničemu..
:cry:
Melinka(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Master74 26. 7. 2005 17:08

To je castej problem,Easy studio mne uz s timhle s3ere,na h*vno soft..
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jerzy(smazano) 26. 7. 2005 19:39

zas tak špatný není, jsou i horší a na samsung sem nic lepšího neviděl, asi tak. zkus se podívat File/Setup na kterém portu ho máš, default je COM1, já ho provozzuju na COM3, a taky jakou máš verzi, snad 2.0? :oboze
jerzy(smazano)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan Tleskač 26. 7. 2005 20:33

Predpokladam, ze nesedis u pocitace poprve a cislo portu mas nastaveny spravne (kdyztak pro jistotu mrkni na Ovladaci panely - System - Com, LPT). Ted jen sniz rychlost portu v Easy studiu na 9600 a vse ti pujde - zadny offline :twisted: .
Jan Tleskač
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Melinka(smazano) 27. 7. 2005 09:28

A pořád nic :( port je COM3, zkontrolované to mám. Verze je 2.0. Rychlost jsem snížila, ale pořád není žádný výsledek..
Melinka(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jan Tleskač 27. 7. 2005 22:11

V Systemu Windows mas USB to Serial (com3) ?? Sniz rychlost portu v nastaveni Easy studia uplne na minimum. Zapni telefon, dej connect a musi se ti to propojit.
Jan Tleskač
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Melinka(smazano) 29. 7. 2005 18:00

Tak sem asi blondyna nebo vazne nevim... snizila jsem rychlost na minimum a stejne nic... zkusila jsem to i na pc meho bratra, ale stejne porad nic...
Melinka(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honzat 24. 8. 2005 00:06

A co od toho programu chceš hlavně? Pokud nahrávání souborů, najdi si x100filemanager (nelekej se názvu, kdyžtak napiš).
Jinak spíš si stáhni starší verzi Easy a nebo prý mobiledit je dobrý...
X100? E700? problémy s firmware, jiný softwareový problém? V tom případě mi napište PM
Honzat
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Melinka(smazano) 24. 8. 2005 08:14

Jde mi hlavně o stahování obrázku a fotografii i z tel i naopak.. Mobil edit jsem dostala ke kabelu, ale slozka pro stahovani obrazku proste nelze nacist.. Cetla jsem v jednom foru, ze programem x100 file manager z telefonu nic nezkopiruji, je to pravda? ale jinak diky:)
Melinka(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honzat 24. 8. 2005 10:05

No vzhledem k tomu, že tam je přímá podpora pro E700 (napsáno e100/e700/x100/x600), tak by to asi mělo jít.
Ale potřebuješ program na vytvoření virtuálního COM portu, vše najdeš na stránkách http://www.samsung-site.com .
Jinak ahoj a napiš mi prosím PM, možná tohle smažou jako reklamu:-)
X100? E700? problémy s firmware, jiný softwareový problém? V tom případě mi napište PM
Honzat
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukaso (novy) 29. 3. 2006 06:58

ahoj, mám takový problém a nevím si s ním rady. Chtěl jsem propojit PC a s výše uvedeným telefonem abych si mohl stáhnout fotky z něj do PC. Koupil jsem si USB Data Cable a program Mobiledit! Nainstaloval jsem si ovladače pro kabel a PC s ním komunikuje (nastavil ho jako port COM4), jenže spustím Mobiledit! a dám Detekovat telefony a program hledá na COM 1, 2 a 4 ale nic nenajde. Nevíte co s tím? Jo a jakmile připojím telefon kabelem k PC, tak se telefon vypne a klasickým způsobem nejde zapnout (ani při odpojení). Vždy musím vyndat baterku a zase zandat a pak jde teprve zapnout. (nevím jestli to má dělat nebo ne, je ani ne 2 měsíce starý) Poraďte prosím, budu strasně moc vděčný.
Lukaso (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CZerWww (novy) 10. 4. 2006 18:37

problém s nefunkčním Samsung PC studiem řeší mnoho lidí...vytvořil jsem návod jak ho odstranit http://loremipsum.profitux.cz/?p=16
CZerWww (novy)
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků