Samsung E250 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Květináč 19. 5. 2008 18:05

pro Ovo:Se sluchátkama mám stejný problém,ale vždycky se to do těch uší nějak narve :-D .Mobil si nábýjím jednou za 3 dny,takže výdrž skoro stejná.
Květináč
Junior

Odeslat příspěvekod to.tak 13. 6. 2008 08:20

Jestli ti sluchátka nesedí, tak na Aukru jsem koupil sluchátkovou redukci za pade plus poštovný nebo tam najdeš redukci za stopade která umí i handsfree (vedle cinch zásuvky sluchátek je mikrofon a čudl pro přijetí hovoru)
to.tak
Junior

Odeslat příspěvekod Dluby 14. 10. 2008 01:32

Mal som v E250aj 4Gb kartu a slapal trochu pomalsie ale neseklo ho takzue zrejme tam neaka tolerancia bude.
Dluby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dluby 14. 10. 2008 01:47

Mam na vas jednu otazku na ktoru som tu nenasiel vobec odpoved,mam mt E250 prisla mi mms.Nezobrazi mi ju a ked si ju dam stiahnut napise mi ze:NASTAVENIE APN CHYBA.Zo zaciatku mi to fungovalo bez problemov.Mal som ho uz aj v servise kde to nedokazali nastavit.Poradte mi prosim co s tym mam urobit aby mi to automaticky zobrazilo???
Dluby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janhonza 8. 1. 2009 14:05

Dá se na tomto telefonu prohlížet internet,nebo je ten displej moc malý?Nemám namysli nějaké velké brouzdání,jen když je trochu volného času při čekáni na autobus apod.?
Thalia Expression 1,2 16 V
SGS II
Nikon 5100
janhonza
Junior

Odeslat příspěvekod robcolonel 8. 1. 2009 22:23

Prosím vás, mam takový problém s tímto mobilem. Mam rozložený obraz. Vypadá to takhle: http://leteckaposta.cz/472257385 . Je to pěkně hnusný a nemůžu psát SMS. No, s telefonem jsem párkrát třísknul, ale tohle mi dělalo ještě dřiv, než mi poprvé upadnul. Nebylo to příliš frekventovaný, tak jsem to neřešil, ale teď to tam mam skoro furt. Známý mi říkal, že by to mohlo být poškozeným firmwarem. Prosím pomozte mi, jelikož už z toho začínám magořit a reklamovat se mi to nechce :)
The Cylons were created by men. They rebelled. They evolved. They look and feel human. Some are programmed to think they are human. There are many copies. And they have a PLAN.
robcolonel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lenmiler 27. 3. 2009 18:16

Používám Samsung E-250 pro připojení PC k internetu pomocí Bluetooth. Připojení funguje ale každých 5-60 minut spadne. Pak je nutné mobil vypnout a znovu zapnout, a znovu vytočit číslo poskytovatele. To mi aspoň poradili u Vodafone a nic jiného nezabírá.

Co by pomohlo? Instalace nového firmware? Nebo něco jiného by pomohlo?
lenmiler
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S-Tony 6. 12. 2009 16:32

Slávek píše:E250 Za 4 litry to jde, to je pěkný.

No za součastných 1000 kč to jde ještě líp. ;-)
Jen bych potřeboval vedět kde stáhnou univerzální firmware. Momentálně mám jeden a v něm je preferovaný T-mobile :-(
Našel jsem jen ten XEFL1, což je starý a poruchový firmware.

lenmiler píše:Používám Samsung E-250 pro připojení PC k internetu pomocí Bluetooth.

Jaká je reálná rychlost přenosu konrétně u tohoto mobilu. Kdo do E250 tahá data přes bluetooth? Jde mi o rychlost při stažení z PC do E250. Za jak dlouho stáhnete takových 100 mega. Tzn takových 15 MP3 skladeb? Je to použitelné?

Mám tři varianty:
1) Bluetooth 2.0 adaptér do pc - cena 200 kč
--- rychlost nevím? , cena dobrá, nutnost instalace na dalších pc
2) datový USB 1.1 kabel - cena 200 kč
---- propojení jednoduché rychlost USB 1.1, připojím všude, použití i na servisování mobilu
3) adaptér SD-karta >>microSD.
---- Čtečku mám, rychlé to je, ale pořád vytahovat kartu to je blbé. To nepřipadá v úvahu.
Takže jen BT nebo Kabel. Jestli je rychlost BT mizerná, tak asi kabel.
Naposledy upravil Fíla dne 3. 8. 2013 20:06, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior

Odeslat příspěvekod watouz 30. 5. 2010 12:55

Zdravím, mám takový problém jde nastavit aby soubory které přijímám přes Bluetooth byly automaticky ukládány na kartu? Prosím o odpověď jak to jde popřípadě nastavit.
watouz
Junior

Odeslat příspěvekod to.tak 3. 6. 2010 07:34

Pochybuju že by to šlo. Stejně jako nejde udělat, aby se video ukládalo přímo na kartu.
Rusáci to uměj. Na tenhle mobil už je víc jak 80 patchů pro firmware XEFL1 Bohužel myslím, že v tomhle firmware chybí čeština, takže bys se za cenu patchů připravil o té devítku. Odkaz dám, ale je to tam nějaký předělaný, takže se tam bez registrace nedostaneš
http://patches.sgh.ru/patches.php?cat=E250XEFL1
to.tak
Junior

Odeslat příspěvekod avelanc 5. 3. 2011 12:19

Zdravím, mám tenhle telefon dlouho, a jsem s ním naprosto spokojená. Až teď se mi podařilo u přijatých zpráv přidat autora do seznamu blokovaných a nemůžu přijít na to, jak to vymazat. Ve volání to je jednoduché, do seznamu se dostanu, ale u zpráv ne... Máte s tím někdo zkušenosti? Byla bych moc vděčná...
avelanc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod boss-penguin 2. 3. 2012 00:22

Zdravím, mám sakra velký problém. Po výměně LCD telefon nejde zapnout a na nabíječce pouze jen vibruje aniž by se alepsoň rozsvítil. Je mi to divné protože už je to 5. kus který tohle dělá. Prosím o radu ;-)
Nezáleží na tom jak je telefon starý nebo jak vypadá,každý má svoje kouzlo - sbírám všechny
boss-penguin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ludek_II 3. 8. 2013 16:57

Poraďte mi někdo do SZ prosím: "Zavřený" telefon přestal vyzvánět. Vyzvání jen s vysunutou klávesnicí. Je to sice pradědeček, ale majitel k němu má citový vztah :o) Děkuji za každou radu.
Ludek_II
Junior

Předchozí stránka