Samsung D500 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jr2k 7. 4. 2005 12:55

priznejte se komu zustavaji viset 4 pixely pri screensaveru. mam D500XDEB1 firmware. docela me to sere, co s tim ?

jirka
jr2k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jr2k 7. 4. 2005 12:57

dygn píše:Takže asi po 48 hodinách tvrdé hokny jsem do Samsungu D500 nasypal přes infrák javu. Teď už vím,že to jde.e/quote]


podel se s nami kamo ... :-) plz

dik
jr2k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dygn 7. 4. 2005 19:26

V režimu foťáku,tedy dej aktiní režim,jako kdybys chtel fotit,ťukni levým tlačítkem nad tlačítkem volání,dej nastavení(6),OK ,dolu na zvuk spouště,a vyber žádný
dygn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dygn 7. 4. 2005 19:47

jr2k píše:priznejte se komu zustavaji viset 4 pixely pri screensaveru. mam D500XDEB1 firmware. docela me to sere, co s tim ?

jirka



Máš zmetek,vrať ho a trvej na tom ,ať ti dají nový.
dygn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod simpson(smazano) 8. 4. 2005 08:05

Zdar chlapi,

neviem, či mi niekto bude vedieť poradiť, pretože mám slovenského operátora, ale ide mi skôr o principiálnu otázku, nie o riešenie. D500 mám 2 dni a môj problém je v tom, že mi nefachčí wap-ko. Nastavil som ho presne tak ako u môjho starého mobilu Samsung E100, ale vôbec ma to nechce k wap-ku pripojiť. Nie je v tom nejaká kuleha? Vám to šlape normálne? Dik

PS: Idem cez Prima Orange
simpson(smazano)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcos 8. 4. 2005 08:52

Zdravim vsechny,
potreboval bych zjistit jake formaty videa se daji v telefonu prehrat a v manualu jsem to nenasel...???
Marcos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jr2k 8. 4. 2005 09:25

3gp a mp4
jr2k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dygn 8. 4. 2005 12:39

simpson píše:Zdar chlapi,

neviem, či mi niekto bude vedieť poradiť, pretože mám slovenského operátora, ale ide mi skôr o principiálnu otázku, nie o riešenie. D500 mám 2 dni a môj problém je v tom, že mi nefachčí wap-ko. Nastavil som ho presne tak ako u môjho starého mobilu Samsung E100, ale vôbec ma to nechce k wap-ku pripojiť. Nie je v tom nejaká kuleha? Vám to šlape normálne? Dik

PS: Idem cez Prima OrangeP/quote]


Já tedy používám GPRS a u nás Čehúnú je to tak,že nám pošlou instalační smsku s veškerými údaji,zadáš jen uložit a aktivuješ ten profil. Ještě mě napadla 1 věc. zadej toto #*536961#
dygn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dygn 8. 4. 2005 12:44

Marcos píše:Zdravim vsechny,
potreboval bych zjistit jake formaty videa se daji v telefonu prehrat a v manualu jsem to nenasel...???


Je to snad ve vlastnostech toho videa,tedy když se podíváš na vlastnosti továrního videa od výrobce,najdeš tam .3gp,existuje program,který překope .vob,.avi,.mpg a další do .3gp, bit. tok doporučuji nastavit 200 a více. Jméno: Xilisoft 3GP video konverter
dygn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dygn 8. 4. 2005 12:55

Návod na nasypání javy do D500:

Kapitola 1: Potřebujete celkem 4 programy
1.Pim a file manager (ze stránek samsungu - asi 140 mega)
2.PPP gate http://www.softick.com/files/SoftickPPP221-en.zip
3.Uploader
4.Jadmaker http://www.geocities.com/mangokun/jadmaker/JADMaker.zip

Pokračování příště
dygn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod simpson(smazano) 8. 4. 2005 19:35

Skúsil som zadať ten číselný kód a vypísalo mi toto:

WAPSAR enable
HTTP disable

ale neviem, čo ďalej :roll:
simpson(smazano)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tucnak 8. 4. 2005 20:59

Mam otazku rozhoduju se mezi timto nebo SE K700i nebo nokia7270 jaky mobil je lepsi tim myslim na fotak na video na hry sms a takyto podobny veci
Dik za odpoved
tucnak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dygn 8. 4. 2005 21:34

simpson píše:
dygn píše:Já tedy používám GPRS a u nás Čehúnú je to tak,že nám pošlou instalační smsku s veškerými údaji,zadáš jen uložit a aktivuješ ten profil. Ještě mě napadla 1 věc. zadej toto #*536961#
dygn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dygn 8. 4. 2005 21:35

tucnak píše:Mam otazku rozhoduju se mezi timto nebo SE K700i nebo nokia7270 jaky mobil je lepsi tim myslim na fotak na video na hry sms a takyto podobny veci
Dik za odpoved


Kup si,co chceš je to tvoje věc,ale D500 je o třídu výš než ty dva mobily.
dygn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jr2k 9. 4. 2005 07:45

jeste jeden convertor.
AVI, MPEG1/2, MOV, DV input, capture card -> 3GP nebo MP4

vice info zde - http://www.mpegable.com/show/mpegablex4.html
jr2k
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků