Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod Kapr99 27. 1. 2021 14:30

Kdyby nekoho zajimala vydrz S21 Ultra.
1080p 120hz adaptivni. Wifi +- 15 hodin zapnuta.
Telefon od posledniho max nabiti jede uz 1 den 14 hodin a obrazovku mi to ukazuje 4h15min a mam 31%

Ja myslim ze slusny...na to ze telefon je doslova dva dny starej a jeste si baterka nezajela rezim :-)
Kapr99
Junior




Odeslat příspěvekod bubakkaja 27. 1. 2021 17:11

Já přecházím z s10 a ten zvuk je pro mně nedostačující.Nejde mi o kvalitu ale hlasitost a ta je bohužel o dost menší.Jak vyzvánění tak zvuk hovoru.Počkám jestli to nevyřeší soft uab a pokud ne tak vracím.Jinak bych si ho nechal.Předevčírem po vybalení měl soft tld a pak mi tuším ten den odpoledne nahrálo ua4 a mám pocit že to bylo lepší ale možná jsem to tak chtěl abych měl argument si ho nechat.Jinak foťák a video začne po chvíli topit.Výdrž zatím hodnotit nejde ale už teď vidím že je na tom líp.Taky má ale nižší rozlišení a větší baterku.
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 27. 1. 2021 17:12

Xzeit: No ja nevim.
Ja bych ti preventivne BAN dal.

Recenze na CNETU

https://www.google.com/amp/s/www.cnet.c ... ey-enough/
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod gerremi 27. 1. 2021 17:23

Takže po 2 dňoch s S21 pridám nejaké poznatky... Minulý rok som vlastnil S10e ktorý som vymenil za OnePlus 7t koli slabej vydrzi. Vo vydrzi som si polepšil snad o 40%... Tam kde som S10e koncil, mal OP7T ešte 30-40% baterky. Prechod späť ku samsungu ma do tlacili fotoaparáty.

S21 je neskutočne rýchla, tých 120Hz je poznať aj proti 90Hz OP7T a ich vynikajúcej nadstavbe. Fotaky sa od S10e kvalitou posunuli, ale nie o veľa. Oproti OP7T je ten posun podstatne výraznejsi.

Jedinú a dosť podstatnú chybu vidím vo vydrži... Obával som sa toho ale táto S21 vydrzi rovnako ako S10e... Je prekvapením ze vydrz niekto chváli a povazuje za skvelú keď ja nevydržím ani deň! Teraz mam OnScreen 2h a 17min a mam 44%!! Nič s nim nerobim, klasika, FB, Viber, obcas chrome, žiadne hranie... % padajú pred očami. S OP7T som chodil z prace z 70-80% baterky, s S21 som druhy deň prisiel s 50%...Nechce sami tomu ani veriť, pritom OP mal 3800mAh a tu je 4000. Pevne verím ze si ta baterka sadne lebo toto je veľká bieda... Nechcem sa snim rozlúčit lebo je to naozaj skvely stroj.
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 27. 1. 2021 17:35

Špatná optimalizace. Možná to vyřeší nějaký update, každopádně tě chápu. Já měl podobný problém s S7, i když v době, kdy jsem ji používal jako náhradní mobil. Procenta letěla dolů. Ovšem sestra má S10+ a vydrž si pochvaluje. Jen jednou měla problém s Google službami nejspíš.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 27. 1. 2021 17:44

Po tejdnu se baterka zlepsi... zatim se system uci...
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza 27. 1. 2021 17:47

Zlepseni je ale v radu nekolika procent, urcite ne 20% a podobne.
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 27. 1. 2021 17:52

Treba sa pozriet na zoznam aplikacii co zere najviac, ci tam nie je nieco pododrzive.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod mas0n 27. 1. 2021 18:04

Sateza: To nemusi byt tak uplne pravda. Kdyz jsem mel S10e, tak ten rozdil byl dost vyrazny. Prvni tyden to bylo tak na vraceni, a potom se to zacalo zlepsovat, a po mesici byla vydrz o dost lepsi. Mozna dokonce i o tu petinu. Ale presne uz nevim, je to dost dlouho.

xzeit: Nic jsi nerozporoval. Jenom provokujes a pises nesmysly, ktery vubec nikoho nezajimaji. Drz se toho co znas, a nezkousej teoreticky plky. Ve vlaknech o Huawei urcite mas co rict, tam bys mel obratit svou pozornost.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 27. 1. 2021 18:05

Jako pisou o tom recenzenti.
Zkusit jedine jeste prepnout displej na 60Hz. Ale tam asi nebude velkej rozdil.
SerifJohn
Junior


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků