Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod flatliners 6. 9. 2020 17:07

Exynos a 120hz, je to o mnoho lepsi nez na zacatku. Oproti S10+ horsi cca o hodinu a pul, ale vzhledem k 120hz myslim v poradku. Jinak dnes i dost hrani a hreje fakt malinko, mene nez S10+, takze spokojenost:)
Přílohy
upraveny_Screenshot_20200906-165011_Device care.jpg
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maxpayne2019 6. 9. 2020 19:26

pekne,ja som vratil HK verziu a Wesley Snipes black je na ceste ku mne ,v utorok rano,uz to neberiem tak tragicky ,ja hram iba jednu hru takze budem spokojny,sice ja ovladam anglictinu ale ten mix som nezniesol,inak HK verzia ma len v podstate nedostatky,mozno nepojde 5g u nas,neskorsie aktualizacie,posledne zo vsetkych verzii aj oproti US a esim ze nema,inak pohoda
Maxpayne2019
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 6. 9. 2020 20:20

Já si kočko-psa nechám,,,jsem spokojený,,,už jsem si většinu nastavil jak jsem byl zvyklý,,,tak snad bude fungovat dlouho jako jeho předchůdci...

"flatliners",,,tak to je dobře že šlape jak má,,,tak ať nám dlouho slouží...GO NOTE GO
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 9. 9. 2020 06:59

Letos má Samsung lepší prodeje než loňský rok, tak zlevňuje :D https://www.gsmarena.com/unlocked_samsu ... -45170.php
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 9. 9. 2020 07:40

To není oficiální akce Samsungu ;)
Ale dalo se očekávat, že budou prodeje mizerné. Snad nikdo nečekal, že prebarveny Note 10+ za 36tis půjde na dračku :D
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nechic 9. 9. 2020 14:33

Ahoj znalci Notů a S. Poprosím vás o vaše komentáře, protože moje S10+ si odskočila ze skály do hlubin a teď nedobrovolně vybírám náhradu. Byl jsem s ní spokojený, jen mi přišlo, že časem už ta výdrž postupně nebyla co bývala. Zas docela si potrpím na foťáku.

Takže se ptám, je někde zásadní test fotoschopností mezi Note 20 a Note 20 Ultra? Je tam nějaký zásadnější rozdíl?
Pak s tou výdrží? je to fakt tak zlé?

Obecně, doporučil by někdo raději koupit řadu Note 10 (+) než 20?

Je fakt, že moc nevím, jsem trochu rozladěný z toho, že u telefonu za 26k nedostanu to nejlepší, ale jen jakýsi...derivát toho nejlepšího
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod orgasmic 9. 9. 2020 14:40

Za mě jednoznačně Note 10+.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod figaro 9. 9. 2020 16:56

Ja som kúpil pred 2 tyzdnami N10+ a nelutujem.
figaro
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 9. 9. 2020 17:28

"Nechic",,,rozhodnutí bude samozřejmě na tobě,,,myslím že sis udělal ten nejlepší seznam,,,takže pokud ti jde o cenu,,,jednoznačně s Note 10+ chybu neuděláš,,,bude to stále jede z nejlepších telefónů,,,je jasné že každý rok jdou výkonnostní i fotografické schopnosti dopředu,,,takže série Note 20 bude o chlup lepší,,,ale tak zásadní rozdíl to nebude,,,tady půjde spíš o design,,,u 20 to bude s výkonem nastejno,,,po stránce foťáků bude díky 108 Mpx na tom Ultra trochu líp,,,no a po stránce použitých materiálů taky,,,takže jestli cenu neřešíš Ultra bude dobrá volba,,,pak je ještě dobré zmínit velikost,,,Ultra už je slušné pádlo,,,ale parádní,,,je to fakt dělo,,, :-) ,,,běž se kouknout do nějakého většího elektra a osahej si je,,,možná tam najdeš odpověď kterou hledáš...GO NOTE GO
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Nechic 9. 9. 2020 17:31

Do Ultra nejdu, ta cena je strašně mimo. Naopak mi přijde, že tvářit se, že ekvivalent 1000 euro je nedostatek na nejlepší výbavu mi přijde dost ujetý. Zajímavý to je asi s výdrží baterky, tam to vypadá, že by Note 10+ mohla být o chlup lepší než 20. Mno, myslíte, že s cenou něco udělá vydání nových ifonů nebo pixlů?
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 9. 9. 2020 17:47

Ne neudělá,,,buď si počkej na nějakou caschback akci nebo jestli nemáš strach ze šedivky,,,tak s obchodem Mobily.eu jsem byl zatím spokojen,,,ale jde spíš o to že mi vždy dorazily funglovky,,,né žadný vracený šunt,,,jinak s reklamacema u nich nemám zkušenost,,,vše vždy fungovalo skvěle...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Nechic 11. 9. 2020 07:52

Tak jsem nepochopil jednu věc. V USA se Note 20 prodává v 5G verzi, u nás se tak prodává jen Ultra? To mi zní trochu šmejdsky
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod .soul 11. 9. 2020 08:17

Proc brat sedivku Note10+ za 20k, kdyz je oficialni distribuce za 21k, s nejakym kodem i mene.
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 11. 9. 2020 10:02

A k čemu to 5G reálně využiješ?
LTE zvládá stream i 4K videí na YT v pohodě.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fajn.snek 11. 9. 2020 16:13

Aktuálně je N10+ za 21k. Dnes obdržel update na One UI 2.5... myslím, že není o čem přemýšlet...

https://mobilni-telefony.heureka.cz/sam ... 2gb-256gb/
fajn.snek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků