Samsung Galaxy Note 20 /Note 20 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 11. 8. 2020 16:27

Samsung Galaxy Note 10+
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 11. 8. 2020 18:57

"Carllos VoIP",,,díky za info...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Maxpayne2019 11. 8. 2020 19:41

Jj v pohode stránka, zaruka ti plati iba rok a iba cez nich, farbu beriem bielu, ta bronz ruzova skor sa mi nepaci, je tam sk tak aj cz bude, siete co ja potrebujem podporuje
Maxpayne2019
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 11. 8. 2020 21:21

"Maxpayne2019",,,díky moc za tip a radu,,,já půjdu taky do bílé,,,bronzovou jsem měl v ruce a moc prémiově nevypadá,,,s tím snapdragonem teď půjde jednoznačně o vlajku,,,nechápu že u ultry nemohli udělat vyjímku a nasadit ho celosvětově,,,koukal jsem že na tom wondamobile jde taky o předobjednávku,,,takže úplně spěchat nemusím,,,ale určitě otálet nebudu,,,ze začátku je minimální pravděpodobnost aby se člověku dostal do ruky vrácený nebo reklamovaný kus...ještě jednou díky...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 14. 8. 2020 10:13

Objednáno v bílé barvě,,,tak uvidíme komu to dorazí dřív... ;-)
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 21. 8. 2020 13:22

Tak Ultra ráno vyzvednuta. Pokud jsou nějaké dotazy,sem s nima;)
ps:samozřejmě exynos shi*,ale co nadelam:D
flatliners
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 21. 8. 2020 20:44

To důležité už víme všichni několik týdnů a ten zbytek nestojí za otázky. Letos je to děs. :roll:
Samsung Galaxy Note10+ Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 21. 8. 2020 21:25

Užívatelia Galaxy Note20 Ultra hlásia problémy s foto modulom

Viacerí užívatelia si totiž začali všímať, že sa pod ochranným sklom, ktorý chráni senzory pred vonkajším poškodením, zbiera nielen prach, ale aj kondenzát.

Problémom však v tomto prípade nie je kvalita snímačov, ale konštrukcia modulu ako takého. Viacerí užívatelia si totiž začali všímať, že sa pod ochranným sklom, ktorý chráni senzory pred vonkajším poškodením, zbiera nielen prach, ale aj kondenzát.

Aktuálne jediným možným vysvetlením vzniku tohto problému je chybná výroba. V tomto prípade tak softvérová aktualizácia asi nepomôže.

Netreba sa však obávať. Zdroj uvádza, že tento nedostatok by nemal nijak ovplyvniť funkcionalitu fotoaparátov. A taktiež je dôležité zdôrazniť, že ním ani zďaleka netrpí každý jeden expedovaný kus. Server SamMobile uvádza, že počet sťažností na chybný modul dosahuje „len“ niečo vyše stovky.

Obrázek

[Zdroj: techbyte.sk & Pocketnow/SamMobile]
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Motorola Moto G 5G Plus + Garmin Instinct Solar
zumzumzum
Místní informátor

Odeslat příspěvekod renek1 22. 8. 2020 16:05

No jasně, kdo by přiznal, že je to závažná chyba. No až bude za kapka přímo na čočce, tak to asi moc dobrou fotku neudělá..... no ale kdo by to bral jako chybu :tleskani :tleskani :tleskani
Samsung Galaxy Note10+ Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 22. 8. 2020 21:25

Možná je to vlastnost snapdragonu,,, :-) ,,,exynos tak topí že to dokáže vysušit... :-)
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 23. 8. 2020 07:35

Kupodivu to neni s tim prehrivanim tak hrozny.. v patek sem mel telefon asi pul dne v bazenu a na to ze bylo na slunicku skoro ctyricet, sem nepocitoval nejake extra zahrati. Jasny byl dost teplej, ale kterej telefon by v tech stupnich nebyl. V ruce se dal drzet uplne normalne. Nemam zkusenost s S20, ale mozna se jim povedlo u Nota trochu lip odvest teplo, protoze za standartniho pouziti i hrani netopi vubec. Tam se mi zda ze i predesla S10+ byla teplejsi. Je ale pravda ze nehraju zadny extra narocny hry, tak zas nechci vynaset rychle soudy..
flatliners
Junior

Odeslat příspěvekod Rezza 24. 8. 2020 08:48

Jako určitě je v průměru o hodně teplejší než Pixel - cítím to i v kapse. Na druhou stranu narozdíl od Pixelu se po pár minutách na sluníčku nepřehřeje tak, že si začne stěžovat (tohle dělá jak 3XL, tak 3a a v létě je ten telefon skoro nepoužitelný).
BlackBerry Passport SE, Lenovo X1 Carbon 2nd gen s Fedora 23 Alpha, Sony PS3/4/Vita
Rezza
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 24. 8. 2020 23:34

Koukám, že o Ultru moc zájem není...tady mrtvo, na bazoši mrtvo :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 25. 8. 2020 08:34

Nebo uživatelům dřív než dopíšou příspěvek dojde baterka:D no je to zatim docela peklo, tak o 30% horší než S10+. Snad se to po par cyklech zvedne..
flatliners
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 25. 8. 2020 09:20

Jedeš na 120Hz?
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Předchozí stránkaDalší stránka