Samsung Galaxy Note 20 /Note 20 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod .soul 8. 8. 2020 21:03

Mam na to stejny nazor. Jediny posun vidim v 120hz displayi, ale to jen pri full hd, pri 2k uz klasicky 60hz. Minuly rok byl v kazde recenzi na mensi Note 10 kritizovan jen full hd display na 6,1", tento rok se nikdo nepozastavuje na jen full hd display na 6,9" (da se pouzit 2k, ale kdo by to pouzival, kdyz muze mit 120hz na full hd).

Navic netusim, co je na tom Ultra, je to proste klasicky Note jako byl 9 ci 10+, Note 20 je potom jeho levnejsi plastova osekana varianta.
.soul
Junior

Odeslat příspěvekod R.EE 9. 8. 2020 09:47

Nic zasadniho tam neni, takze majitele N10+ nemaji duvod. Ale duvod nevidim ani u majitelu predchozich Notu, zatimco N10 sla cenou dolu, tak Note20 vystrelil o dost nahoru. Litr dva dejme tomu, ale napalit to o osm tisic :tleskani
Shrnuti: nic zasadniho, cena prepalena, korona ... no prodeje budou asi dost slabe.
Co se tyce znaceni, tak se priklanim k S21 a N21 nebo jine, ale ne jako Huawei - tedy v desitkove rade.
R.EE
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 9. 8. 2020 13:22

Měl jsem 20ultra v ruce a opravdu není o co stát, pokud vlastníte note 10+
Samsung Galaxy Note10+ Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 9. 8. 2020 16:14

Ultra se za ty $ neoplati. Strasny mobil. Tohle se samsungu nepovedlo.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ukrutor 9. 8. 2020 17:13

Strašný mobil to určitě není, je to kvalitní mobil. Ale ten cenový rozdíl oproti N10+ se nevyplatí. Používám N10+ a nepřišel jsem na jednu věc, kterou by mě N20 Ultra udělal lépe. Ok, možná papírově lepší fotky, ale pro moje pracovní účely jsou fotky z N10+ víc než dostatečné. Nehledě na to, že jsem se někde dočetl, že S20 po posledním update přestala podporovat MirrorLink, tak aby to u N20 U nebylo hned od začátku. To je funkce která je pro mne hodné důležitá.
Naposledy upravil Ukrutor dne 9. 8. 2020 19:51, celkově upraveno 1
Ukrutor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 9. 8. 2020 18:38

Samsung Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra získávají první aktualizaci

Aktualizace má skoro 500mb a jsou to Srpnové bezpečnostní záplaty.
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Motorola Moto G 5G Plus + JBL Reflect Fit & Honor Band 5
zumzumzum
Místní informátor

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 10. 8. 2020 00:04

Tak jsem se na tu ultru koukl,,,maj ji na Chodově v Samsungu už vystavenou v bronzové barvě,,,jako stroj je to slušný,,,mám N8 a už se chystám na obměnu,,,ale černá a ani ta bronzová mě nebere,,,budu muset počkat na bílou...GO NOTE GO
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 8. 2020 00:09

re madmaxkimi: stejně Nouta dáš do futrálu ne? :-)
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Eddward 10. 8. 2020 00:16

Uprimne co akoze cakate ? Smartfony uz dosiahli vyvojovy peak. Prudky rozvoj je uz za nami a pokial si to niekto nevsimol tak je nacase. Kazdy dalsi rok budu len minimalne zmeny, na to sa treba pripravit. Este nas caka jedna zmena, predna kamera pod displejom a finito. Rychlejsi SoC, viac RAM, väcsie ulozisko, lepsia kamera zostanu ako povinna jazda inak nie je velmi co riesit. 3 rocne aktualizacie OS od tiez nie su nahoda.
Ak pridu nejake nove prelomove funkcie do telefonov, tak to z velkej casti bude zavisiet od vyvoja a trendoch v okolitom technologickom svete.
PC: Intel Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO
Phone: SG S20+ w/ Buds+
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 10. 8. 2020 00:34

"Nick Cave",,,zcela určitě,,,zadní pouzdro a sklo,,, :-) ,,, ale doma mám ve zvyku ho z pouzdra vytahovat a už konečně bych chtěl mít telefón na který se dá koukat a bílá je pro mě top,,,měl jsem všechny Samšunty v bílé a krom 8 kterou jsem kupoval když umírala 4,,,tak jsem musel zvolit černou,,,ale celé ty roky jsem si na ní nezvyk a když se mi nechtěně povedlo roztřískat zadek,,,tak jsem si nechal nalepit modrou a je to taky hnus,,,když vyšla 10+,,,tak jsem koketoval s myšlenkou jít do té bílé,,,ale ten design zadní strany alá Chujauvej se mi nelíbilo,,,ale tahle plotna i když bije do očí se mi líbí víc,,,takže mám jasno a vzhledem k tomu že Samšunt slibuje podporu až do 13 droida,,,je zaděláno na to že mi zase nějaký ten pátek vydrží,,,sere mě ta Exinos verze která bude slabší asi víc jak 100 litrů v antutu,,,ale ty dnešní stroje mají stejně výkonu na X let dopředu,,,tak se s tím budu muset smířit,,,to je jen jediná výtka kterou k té mašince mám,,,jinak je to bez debaty "TOP"...GO NOTE GO
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod stresik 10. 8. 2020 01:49

Ahoj.

Nevíte někdo, prosím, z jakého materiálu je u Note 20 Ultra krycí sklo fotomodulu? Je to Goriilla glass nebo plast???

Díky za info
stresik
Junior

Odeslat příspěvekod jarešek 10. 8. 2020 06:41

Tolik peněz za ten Exynosáckej šunt, to bych nedal.Fakt by mně to bolelo, ten pocit že jsou na jiných trzích verze se Snapdragonem.No hate.
jarešek
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 10. 8. 2020 13:44

Dnes sem se byl podivat na Cernaku na oba modely a ta bronzova vypada nazivo uplne jinak a vubec se mi nelibi. Zato se mi pozdava mensi Note v zelene. Jenze tam zas neni moc pocit ty premiovosti, diky plastovejm zadum. Jinak ale vypada hezky. Schvalne sem se zameril na displej, jelikoz na Unbox Therapy se divil, ze mensi verze ma o hodne lepsi displej nez Ultra. No a musim to potvrdit. Srovnaval sem dve Ultry a dve klasicky dvacitky a pokazde byla kvalita displeje o hodne vis u klasicky. To me dost prekvapilo.. jinak tady davam odkaz na to video:
https://youtu.be/5IPvqS0NTzU
flatliners
Junior

Odeslat příspěvekod Maxpayne2019 11. 8. 2020 14:23

Maxpayne2019
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 11. 8. 2020 16:05

"Maxpayne2019",,,máš už zkušenost s tímhle obchodem ??? Jakou barvu jsi objednal ??? Bude to mít českou lokalizaci ??? Pokud je to bezpečné šel bych do toho taky,,,snapdragon bych bral bez debaty i s tímhle riskem,,,mám na mysli případné reklamace...
madmaxkimi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka