Samsung Galaxy S20,S20+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Eddward 10. 4. 2020 17:59

Hral som to pol hodiny. Na WQHD+ ziadne sekanie som si nevsimol a to mam este k tomu pustenu hudbu cez BT.
PC: Intel Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO
Phone: SG S20+ w/ Buds+
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod jurajsun 10. 4. 2020 18:14

Tak jedine ze je to kusom, bud malo pasty na chladici, alebo rozdiely v danom kuse procaka, pripadne ram ináč si to neviem vysvetliť, no nič počkám na ďalší fw nič iné neostáva.
jurajsun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi 10. 4. 2020 18:58

Na co čekat? Vidis ze je to chyba někde ve founu, když ostatním to jede normálně. Ty chceš čekat na fw? Tak to mi hlava nebere.
cardi
BAN

Odeslat příspěvekod rony135 10. 4. 2020 19:07

Nevím jestli je to v SW protože podobné problémy jsou tady ojedinělé alespoň myslím.Já jedu na samsungu od sg2 a nikdy se mě nestalo , že by po uvedení na trh měl problémy s jakoukoliv hrou snad jen sg5 měla problémy s operační pamětí. možná něco v HW
rony135
Junior

Odeslat příspěvekod jurajsun 11. 4. 2020 09:55

Takze problem vyriešený, robí to SD karta, pokial ju mam v slote fon sa začne viacej prehrievať pri hrách, a tym padom sekať, pokial ju vytiahnem ide to v pohode, i ked fon hreje skoro rovnako, kupoval som original Samsung SD kartu EVo Plus SDXC 256 GB a je nova, ta karta v pc facha v pohode, skusal som ju aj v A30s a tam je to tiež ok pri tej istej hre, žeby sw problem pri komunikacii s SD kartou? Hry mam ulozene predvolene na vnutornom uložisku v telefonu. Inu kartu nemam skusim kupiť od ineho výrobcu , ale je to divne pokiaľ tam mám odporúčanú kartu a ma s tým fon problém.Existuje nejaky test na SD kartu, v A30s ide v pohode fon s nou nema problem takze netipujem ze ta karta je vadna.
Samsung S20+, Galaxy Buds +, Xiaomi Mi Note 10
jurajsun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi 11. 4. 2020 10:03

Zkus ji sformatovat v mobilu a potom vyzkoušej dále jinak bych to reklamoval tohle bych prostě dál asi moc neřešil :)
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
BAN

Odeslat příspěvekod damca1 11. 4. 2020 10:45

Já mám Evo 128 a bez problémů
damca1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eddward 11. 4. 2020 14:39

Tak ja SD kartu nepouzivam, stale mam skoro 70GB volne. Nic zbytocne neskladujem v telefone, bud je to v cloude alebo streamujem.
PC: Intel Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 11. 4. 2020 15:19

Ja ji ani nevkladal 128gb v mobilu zatím stačí.
cardi
BAN

Odeslat příspěvekod Eddward 11. 4. 2020 19:39

Mate zapnutu Ochrana pred nahodnym dotykom ? Pomaha to realne niecomu ?
Zatial som si vsimol akurat to ze ked telefon stoji v sikmej polohe oprety a chcem ho odomknut, tak sa to aktivuje a telefon ziada aby som najprv zrusil ochranu a potom ho mozem odomknut.
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod drabek06 11. 4. 2020 20:32

Já to asi brzo vypnu, protože mě to s prominutím akorát sere. Takřka pokaždý když vezmu telefon do ruky v šeru nebo ve tmě, tak mě to vyhodí tuhle ochranu a musím popojet s tím zamečkem . . .
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 11. 4. 2020 20:59

No ja asi tiez. Ide mi o to ci to realne niecomu pomaha, alebo inak, co sa moze stat ked to bude vypnute. Pokial ide len o to ze by sa mi mal odomknut telefon nahodne v kapse tak myslim ze to nehrozi pri odtlacku/pine.
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 11. 4. 2020 22:52

Koupil jsem S20+ (hodně jsem zvažoval Ultra, ale 5G je k ničemu a 108Mpx s horším ostřením taky, spíš potřebuju kvalitní wide), a oproti předchozímu S10+ je to slušnej rychlík, pocitově výrazně lépe optimalizovaný. A to mám 1TB verzi S10+ s 12GB RAM, zatímco S20+ má "jen" 8GB.

Exynos 990 pozitivně překvapil.

Hry mě nezajímají.

Telefon jinak v naprosto stejné konfiguraci, a cca 220 apps instalovaných.

Jediná drobnost, co mi vadí - GBoard (moje oblíbená klávesnice od Google), má na S20+ dole asi centimetr místa, vestavěná Samsung či Swiftkey je v pohodě. Nenašel jsem, jak to vyřešit :(
Radek.Hulan
Junior

Odeslat příspěvekod jamreyese 12. 4. 2020 01:34

Já Gboard používám a mám ji nalepenou až dolů . Používám pro ovládání mobilu gesta a nemám dole ty tlačítka . Možná to taky dělá funkce v nastavení display kde se nastavují ty tlačítka je tam položka pro skrytí klávesnice nějaký zobáček tak jestli to není ono . Každopádně spíš se chci zeptat jestli taky bojujete s tím když ležíte na zádech v pelechu mobil bez krytu přidržujete mobil prstem za horní roh tak mám strašně nechtěných dotyku ...to mi S10+ nedělá při stejném držení .....
jamreyese
Junior

Odeslat příspěvekod FeShiNe 12. 4. 2020 05:28

Při používání mobilu na šířku mám spoustu nechtěných dotyků hlavně u té horní části s foťákem. Na výšku když si telefon občas přídržim u horního rohu, tak se mi často nechtěně stahuje roletka. Mám velké ruce a prsty, tak si říkám, že to je v kombinaci s těmi tenkými rámečky holt daň za ten design. S20 má ještě trochu tenčí rámečky oproti S10 ne?
FeShiNe
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka