Samsung Galaxy S20,S20+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod drabek06 22. 5. 2020 20:33

Tak už tu netrapči a jdi si hrát jinam. Fakt tady nikdo není zvědavej na tohle plkání o ničem. Ještě k tomu, když ten telefon znáš jen z internetu a letáků . . .
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod padytest 22. 5. 2020 20:40

Jednou něco vidět je moc pěkný, neznáme okolnosti.. zapnutý displej hraní her, telefon v peřinách, na stole, nebo kdekoli jinde nebo byl prostě jen v obalu/krytu.. Měl jsem telefon na 70%, kvůli tobě jsem ho za pár hodin dostal na 26% - jas na max, puštěná hudba, zapnutá GPS navigace a nahrávání do HEVC ve 4K 60 FPS, abych telefonu co nejvíc naložil a dostal baterku dolů... Po půl hodině měl 46°C a vypl se automaticky foťák, v ruce hřál jako při bezdrátovém nabíjení..
Někdo tu doporučoval appku, že je dobrá ale neumí logovat historii baterky, stahl jsem jinou, která logování umí a udělal srceen, že jsou hodnoty stejný. Při 26% jsem to strčil na origo nabíječku, je to vidět i v logu a tady máš průběh superrychlého nabíjení.
Pokojová teplota dneska 24°C, mám dokonce i záznam teploty z arduina, to ti taky můžu hodit :D.. Telefon v klidu má 29°C a je "vlažný", po zapojí do nabíječky to vyskočilo a max hraniční hodnota byla 36°C, ale hned to pak spadlo a drželo se to stabilně.. Rozdíl oproti klidovému stavu je max +7°C to mi chceš říct že +7°C hřeje? Dole v odkazu jsem ti udělal screeny, tak jdi otravovat jinam, vrať se až budeš vlastnit S20, jinak tu jen hejtuješ... Po hodince mam 100% a to se ta teplota pak snižovala na 32°C, telefon nabíjení pak zpomaluje - jak tu už někdo psal.

https://imgur.com/a/Ewz0LV6

PS: Evidentně neumíš číst, psal jsem že nebudu fňukat(tvé slovo) kvůli zničené baterce, když telefon prodávám každý rok a asi si nečetl to že kámošovi drží 2dny, měl bys už vysmahnout. Evidentně důkazy nestačí, tak si hned vytahl špatný foták a další kravinky, nevíš po čem šáhnout tak vytahuješ každou věc co se ti hodí do krámu, tady tě každej prokoukl :tleskani
padytest
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Libb 22. 5. 2020 22:54

Mám tu dva telefony, jeden s Exynosem a duhý se Snapdragonem a ten se Snapdragonem je docela teplý, když ho sundám z Qi nabíječky, zatímco Exynos je vlažný. Kokrétně Fold a S20+.
Ohledně teplot S20+ při nabíjení, tady máte graf. Získal jsem ho pomocí Taskeru, kdy jsem periodicky během nabíjení zjišťoval teplotu:

Obrázek

Ty rovná čáry jsou po nabití na 100%
Libb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ver. 23. 5. 2020 09:21

Porovnání teploty u různých zařízení Exynos vs. Snapdragon je naprosto irelevantní, když má každý telefon úplně jinou konstrukci a odlišně umístěné vnitřnosti. Aby dané testování mělo nějaký význam, tak je potřeba mít stejný model telefonu v obou variantách procesoru.
Ver.
Junior

Odeslat příspěvekod padytest 23. 5. 2020 09:57

Cardi: na rozdíl od tebe mam argumenty a podklady, ty nemáš osobní zkušenosti a dáváš tu jen to co si se někde dočetl, důkazy tu mas a nestačí ti to, pak není co řešit, blbec blbcem zůstane a názor nezmenis, takze tohle byla posledni reakce na tvé komenty, dohadovat se s blbounem nebudu :), mas svoji hlavu, tak ji začni pouzivat, to je rada nad zlato.
Libb ma stejny telefon a lehce jina čísla, jak jsem řekl, každý telefon nebude vždy stejný ve všech ohledech a nikdy nemáš stejny podmínky pro nabíjení. Ja jsem s S20 spokojený a jsem rad, ze je s10+ pryč, každý telefon používá podle svého, takze to není jen o tobě. Sto lidí, sto chutí.
padytest
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi 23. 5. 2020 16:49

Jiste ja nemám osobní zkušenosti:D to co jsem si mohl vyzkoušet mi staci. Plus to nabíjení které je tragické v prehrivan. Ale obhajovani tech trapných kecu to je zase něco:D jen tak dal hlavne opět máte ty příspěvky :))))Lidi hlavně ty krapy S20 fakt nekupujte ;)
Nelepsí je jak se ozvou ovce co j3n chvali ale kdyz se napise pravda od někoho kdo má osmou vlajkovu od téhle značky tak je to přece jen lež :D ou jeee
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drabek06 23. 5. 2020 17:41

Zablokujte někdo toho trotla :D
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod Libb 23. 5. 2020 17:54

cardi píše:Nelepsí je jak se ozvou ovce co j3n chvali ale kdyz se napise pravda od někoho kdo má osmou vlajkovu od téhle značky tak je to přece jen lež :D ou jeee

Já mám deváté S-ko, měl jsem dva Noty a mám i Folda a S20+ nijak zvlášť nevybočuje. Jsem přesvědčený, že lidé, co mají problémy, mají v nějakém malém procentu vadné kusy a zbytek jsou přehnaná očekávání.
Ale žádné plošné problémy typu přehřívání S20 rozhodně nemá.
Libb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 23. 5. 2020 18:23

drabek06 píše:Zablokujte někdo toho trotla :D


Za pravdu se blokuje? Doporučuji jinak google.cz a najít si to o čem jsem tu psal ty debilku. Ale jo klidne mi smažte účet :) jen jsem si dokáazal že sem chodí pořaád ovečky co jen obhajují :) Klasika. Ale když se tu napíše pravda tak se to neumí překousnout. A že S20 jse totalní nedodělky to tu nikoho netankuje :D Fokty oproti S10 o ničem. A o ostatním se ani nemá cenu bavit. Šup šup ban delete. Jak já bud rád.
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drabek06 23. 5. 2020 18:40

Tak proč sem furt lezeš a trolíš když jseš taková chudinka a ten mobil znáš jen z letáků a obrázků na internetu? V reálu jsi ho nedržel ani v ruce a furt jen piskuješ. Ale je zbytečný Ti něco psát, protože furt meleš kraviny jak kolovrátek stále dokola. Fakt sem radši nechoď a budeš mít klidnější život a mnoha zdejším přispěvovatelům uděláš radost :tleskani
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod mas0n 23. 5. 2020 21:12

OT: takhle to bohuzel dopada, kdyz diskuze nikdo nemoderuje. Tenhle vulgarni fakan, mentalne na urovni peti letyho decka, otravuje diskuze roky. Moderatoru je tu dost, takze ban mohl (a mel) dostat davno...
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 24. 5. 2020 07:54

Mám S20+, je to super telefon, nic se nepřehřívá (možná někomu kdo to mázabalené v pouzdru), nabíjí se normálně, fotky jsou super, jen to focení zblízka není silná disciplína tohoto telefonu. Neměnil bych...
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 24. 5. 2020 09:07

Mqson: tak decko se projevilo :D top kek
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pikropikro 24. 5. 2020 13:29

Lidi, nejvice mu nabijite tim, ze na nej v jednom kuse reagujete. Az mu nenapisete uz nikdy jedine pismenko a uz nikdy na nej nikdo nebude reagovat, tak tyhle urazky a hloupe nazory psat prestane, protoze ho to prestane bavit. Nepiste, nereagujte na nej jedinym prispevkem a bude klid. Nenechte se vytocit.
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 25. 5. 2020 06:12

Ahoj,
po celou dobu jsem byl zdrženlivý (když jsem telefon nevlastnil) a plácat tady něco co jsem někde četl nebo slyšel mi přijde nefér. Mno ale asi tady teď některé moc nepotěším....
Koupil jsem si S20 a když ho nabíjím, teplota je normální :shock: když jsem na začátku vše instaloval a nastavoval, telefon byl teplejší, ale nic neobvyklého, měl jsem v rukách daleko horší kousky. Když telefon používám, nepřehřívá se :shock: Akumulátor drží dobře, telefon mi vydrží celý den bez problému na 120Hz. Řekl bych, že výdrž je někde mezi S10 a S10+, pokud bych přepnul na 60Hz věřím, že se dostanu na výdrž S10+ ale nepřepnu, na 60Hz se už nedá koukat :D Foťák fotí normálně, nemá nic moc s ničím problém a fotky jsou prostě boží :tleskani je radost ho používat, ten display je parádní a člověk když drží telefon v ruce, má z něho opravdu dobrý, prémiový pocit :D ta velikost je k nezaplacení, konečně už zas netahám sebou pádlo :pozor

Jen mám k telefonu toto pouzdro kdyby měl někdo zájem, já ho nevyužiji.
https://www.alza.cz/samsung-flipove-pouzdro-clear-view-pro-galaxy-s20-sede-d5773452.htm
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků