Samsung Galaxy S20,S20+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jamreyese 22. 10. 2020 15:27

majitele s20plus mozna i S20 ......mam problem pri volani. Volam pres LTE a hodne volam z auta ..pokazde co se mi stane ze zajedu do lesa nebo nekam kde neni LTE signal ...mobil prepne n 2G ale bohuzel hovor je hluchy a ja slysim cloveka co mi vola ale on me ne . U predchozi S10 plus to preplo a volal jsem dal ......Pokud prepnu volani jen n 2G je to v pohode. Nepomohl vymena sim ani ikdyz jsem volal pres ESIM. REsil to nekdy nekdo z vas nebo me ceka hard reset ? :D diky
jamreyese
Junior

Odeslat příspěvekod xmickey 22. 10. 2020 15:32

Domin7 píše:Nějaký SOT nevypovídá o ničem. Je to velmi orientační údaj. Asi podobně jako když tady někdo napíše, že mu acubattery ukazuje kapacitu baterie 90%.

Jak jinak chceš porovnávat výdrž baterie? �

Jinak v S20 to je v nastavení - péče o zařízení - baterie - využití baterie
xmickey
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 22. 10. 2020 15:47

Jak muzes porovnavat neco, co kazdy pouziva uplne jinak. Jine app, jiny jas, jine funkce (wifi, poloha, BT)...a proto ani sot nevyjadruje nic objektivniho. Je to velmi, velmi orientacni a informativni.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 10. 2020 08:14

Tak proto se měří v testech při stejné metodice. Ale souhlasím, že ten údaj v nastavení je opravdu orientační, protože baterku lze vybít i jinak než svícením displeje.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 23. 10. 2020 08:30

Neco jineho jsou testy provihajici vzdy za stejnych "podminek", tzn. stejne app, stejne zapnuti periferii pres BT, gps atd. a neco jineho je indivindi pouzivani mobilu kazdeho z nas.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod cosemdesiatsedem 23. 10. 2020 10:56

Hej SoT je dost nepresne pre neskuseneho uzivatela, ale pokial uz vies ako to chodi a postnes svoju vydrz + spotreba energie v aplikaciach tak si dokazes spravit docela presny obraz

Mna vsak zaujima aky mate nazor na citacku otlackov v displeji, dost casto sa mi stava pri vlhsom prste alebo ho mierne inak polohujem a nemozem sa ani na 5ty krat prihlasit do telefonu, sem tam by som zato zabijal :)
cosemdesiatsedem
Junior

Odeslat příspěvekod Domin7 23. 10. 2020 13:20

Naprosto stejny problem mam u S10+ a kolikrat bych s nim nejradeji ***** o zeď. Ale samozrejme ti tady zas nekteri napisou, ze jsi dement, ze to neumis poradne naskenovat a pak prilozit.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod poluxtroj1 23. 10. 2020 14:40

Moje zkušenost je taková,že na S20+ je čtečka znatelně spolehlivější než na S10+.Taky jsem měl často nutkání S10 někam hodit při odemykání.U S20+ by se dalo říci,že jsem spokojen.
poluxtroj1
Junior

Odeslat příspěvekod Jerry7650 23. 10. 2020 15:10

Čtečka je dost bída, trochu vlhký prst a nebere to. Co je pro mne ale mnohem víc omezující je limitace na 4 prsty. Nechápu proč. Stačí abych přidal oba palce, protože pokaždé mám mobil v jiné ruce, ukazováček ruky, abych odemknu, když mám třeba v držku v autě, prst přítelkyně a šmitec. Finty typu naskenuj prst dvakrát jsou tak pro mě nepoužitelné.
Jerry7650
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BaldaP 23. 10. 2020 15:52

Tahle čtečka by měla být stejná jako u N10 a tam mi funguje i s mokrým prstem. Musím tedy víc přitlačit, aby se mi celý otisk dostal na plochu, ale jinak mi funguje i pod vodou.
Omezení na 4 otisky ale také nechápu. Mají to u všech telefonu od S5, která snad jako první přišla s otiskem. Občas by se mi hodilo mít tam aspoň 10 prstů, aby to mohlo používat víc lidí.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod Isil 24. 10. 2020 19:11

Zdravím,

koupil jsem si nový Galaxy S20 a zároveň oficiální Samsung Galaxy Leather case na S20. Mám však problémy s NFC platbami, když mám nasazené toto kožené pouzdro. Bezkontaktní platby fungují pouze, když pouzdro sejmu. Na podpoře Samsungu mi řekli, že by to mělo jít i s pouzdrem, tak se chci zeptat uživatelů, zda máte někdo jejich oficiální kožené pouzdro a bezkontaktní platby Vám i tak fungují bez problémů?

Díky.
Isil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flatliners 24. 10. 2020 19:23

Ja mam origo kozeny na Note 20 ultra a nikdy se mi nestalo ze by platby nefungovali.
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abracas 27. 10. 2020 08:16

Používal jsem S20 s originálním koženým pouzdrem necelé dva týdny a placení přes NFC naprosto v pohodě. Nyní S10+ a také bez problému...
Abracas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PM2020 28. 10. 2020 21:35

Je nějaká šance na S20+ s originálním pouzdrem Clear View (při absenci notifikační diody) nějak zobrazovat upozornění? Při zapnutém Always On Display mi to zobrazuje jen hodiny bez oznámení v tom podélném okně. Ostatně sami to píšou v nastavení "Když zavřete kryt ..., oznámení se nezobrazí a zobrazení hodin se přizpůsobí oknu". Je nějaký jiný způsob?
PM2020
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eddward 30. 10. 2020 15:16

dostupny dalsi OTA update 5BTJ3
camera improvements
https://www.sammobile.com/news/galaxy-s ... rovements/
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků