Samsung Galaxy S20,S20+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Eddward 1. 7. 2020 01:48

3% za 8 hodin na S20+, bez dat a wifi... ostatne veci ako BT, GPS zapnute
ale myslim ze to ani s wifi nie je o nic viac, mozno +1%
mam otestovanych aj 16 hodin stand by - 6% dole
pozri si v baterii co ti zerie
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod tifar 1. 7. 2020 07:04

Poprosil by som starších a skúsenejších o radu.
Používam na hudbu folder player,ale z času na čas su s ním problémy..

Doporucite mi nejaký jednoduchý prehrávač ma MP3,flac podľa týchto kritérií:

1.co najmenšia spotreba na pozadí
2. Prehrávať s ním budem len adresára
3.bude používaný len s bluetooth sluchatkami a potrebujem aby spoľahlivo fungovalo ovládanie prehrávača cez sluchátka. Pauza a tak..
4. Aby dokázal prehrávať z adresarov na micro SD karte

Ďakujem za prípadné rady,už som ich skúšal hadam 10 a teda nič moc...niektoré nefunguje prehrávanie z karty,iné zase nejdú ovládať sluchatkami..
tifar
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 1. 7. 2020 08:01

Player Pro, Poweramp.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Terminator3 1. 7. 2020 08:59

Kdo má placenou verzi,tak je vhodný i Youtube Music, splňuje vše výše požadované.
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomik822 1. 7. 2020 13:19

Určite Poweramp - síce stoji pár eur, ale lepši prehrávač nenájdeš. Mám ho už niekoľko rokov a skúsil som medzitým aj iné, ale ani jeden sa naňho nechytá.
Tomik822
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 1. 7. 2020 21:40

Podařilo se mi vymazat přepínač sim v oznamovací roletce, nevíte kde jej najdu?
Už jsem ten přepínač našel. Pod třemi tečkami v roletce. V menu to k nalezení není.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 2. 7. 2020 06:24

Ahoj. Mam prosbu. Muze prosim nekdo na S20(nebo Note10) vyzkouset aplikaci Sideactions? Jedna se o premapovani zapinaciho tlacitka(jako bxactions u S10). Konkretne se mi jedna o premapovani na Play/Pause u hudebniho prehravace pri zhasnutem displeji. Aby proste kdyz mam telefon v kapse a zmacknu dlouze zapinaci tlacitko, tak se pozastavila a znovu spustila hudba. Je to pro me zcela zasadni funkce. Diky!
https://play.google.com/store/apps/deta ... uttonremap
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaldaP 2. 7. 2020 09:11

N10+
V základní verzi jde pouze nastavit dvojklik na vypínacím tlačítku. Dlouhé přidržení je pouze u verze pro, to tedy nevyzkouším. Nicméně ani s tou základní verzí se nemůžu dostat k fungování u zamčeného displeje jako když je v kapse. Funguje mi to pouze při odemčeném telefonu. Možná to jen v tom nastavení nevidím, tak mě zkus navést ještě to vyzkouším.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 2. 7. 2020 09:52

Není pohodlnější ovládání na TWS sluchátku či chytrém náramku? Pak není nutné na telefon sahat :-)
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 2. 7. 2020 14:05

Pokud je nastaveni stejne jako v bxactions, tak tam sou u bixby menu prepinace na odemknutej telefon a zamykaci obrazovku. Pokud mam nastavenej button na play/pause v menu "akce na zamykaci obrazovce", tak prave funguje i pri zhaslem telefonu. Bohuzel Sideactions nemuzu vyzkouset, jelikoz na S10+ nefunguje, takze nevim jake ma menu..
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaldaP 2. 7. 2020 15:19

V bixby menu mám nastavené, aby to fungovalo i se zamknutým displejem, ale ani tak mi to nejde. Zkusil jsem i odstranit všechny biometrické prvky zabezpečení a furt to nejde. Víc už asi neporadím. Co to zkusit někde na prodejně?
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 2. 7. 2020 15:33

No pokud to nejde i kdyz to mas nastavene, tak to nepujde. To me velmi mrzi.. Na desitce to funguje perfektne i se zhasnutym displejem a otiskem prstu. Kazdopadne moc diky za vyzkouseni!
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaldaP 2. 7. 2020 16:04

No třeba se jen špatně koukám. Ja bixby nepoužívám vůbec, natož nějaký přemapovač, tak se můžu mýlit.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 3. 7. 2020 23:28

Samsung tentokrat nejak meska s julovou aktualizaciou, ci len u mna ?
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod Gint 4. 7. 2020 10:59

Mohl by mi nekdo kdo vlastni S20/S20+ prozradit, jak funguje ta ctecka otisku. Musi se pred odemcenim cteckou zapnout displej tlacitkem? Nebo staci jen sahnout prstem na spravny misto po vytazeni z kapsy nebo kdyz lezi 10h na stole?
Gint
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků