Samsung Galaxy S20,S20+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 12. 6. 2020 18:28

pbaudis píše:Chtěl bych se zeptat na fungování proximity sensoru u S20, je vždy 100%, nebo se Vám někdy stane, že po přiložení k uchu displej nezhasne? Stačí oddálit a přiblížit a je to OK?

Když vytočím cca 10-15 hovorů, tak 1x, 2x displej nezhasne. Musím oddálit a znovu dát k uchu a displej zhasne.

Máte to podobně? Funguje mi, ale není to na 100%. Pořád nevím jestli je to blbá vlastnost, nebo vada?

Ještě bych se rád zeptal, jestli při volání, když se s telefonem nehýbe, jestli bliká proximity sensor. Mě bliká pouze když hýbu telefonem.

Děkuji.

Ještě to může dělat špatně nalepené nebo nevhodné sklo. Ale předpokládám že máš origo fólii.
pan_Lukas
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pbaudis 12. 6. 2020 18:52

Samozřejmě, že sklo ani fólie nemám, nepoužívám je.
pbaudis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miroslav9940 18. 6. 2020 08:39

Vypadá síť Wi-Fi na mobil Samsung Galaxy A20e?
Vojtíšek
Miroslav9940
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eddward 18. 6. 2020 12:17

Nazov temy je Galaxy S20 nie A20e.
PC: Intel Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO
Phone: SG S20+ w/ Buds+
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod tifar 19. 6. 2020 09:02

Som čerstvý majiteľ S20 a poprosil by som starších a skúsenejších o radu..

Prechádzam z A7 a tam som mal BK package disabler..existuje niečo podobné na S20 ktoré by mi umožňovalo vypnúť bloatware na S20 bez root a bez pripojenia k pc?

Ďakujem za prípadné rady.
tifar
Junior

Odeslat příspěvekod tubik 19. 6. 2020 12:22

Package Disabler PRO, ale je treba ho koupit z jejich stranky protoze to z Play vzdycky po case zmizi a prisel bys o licenci. Osobne bych teda nedaval admin prava nejake pochybne aplikaci, v pohode si vystacis s adb.

Ale jinak to debloatovani je celkem zbytecnost, ty aplikace stejne nic nezerou, misto to neuvolni a jenom se tim neco muze rozbit. Ono uplne dostacuje dat v telefonu disable u aplikaci, co nepotrebujes, a pripadne pouzit Deep Sleep v telefonu na ty, co deaktivovat nejdou.
SM-G9700
tubik
Junior

Odeslat příspěvekod tifar 19. 6. 2020 16:10

Ďakujem za radu,vyskúšam...
tifar
Junior

Odeslat příspěvekod farly 20. 6. 2020 13:40

souhlasím, že žadný disabler ani debloater není potřeba, naprosto dostačuje dát disable u nepoužívaných aplikací a na zbytek deep sleep.
farly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ivan1977 21. 6. 2020 18:20

Zdravim, viděl jsem nějaké fotky z s20+ ,zaujalo mě, že fotky na kterých byli focení lidé, asi portrétní režim, nevím, byly v rozlišení 12mpx a zabírali kolem 15MB. Podobné záběry kde bylo foceno cokoliv jiného ale ne lidi, taky v 12mpx zabíraly řekněme jen cca od 2.5 až 5MB.Po přiblížení obličeje na fotce ktera měla těch 15 MB ale "pouze" 12mpx, byl detail, čistota i kresba úplně luxusní. O co mi jde, nekombinuje telefon při portrétním režimu nějak oba snímače dohromady aby výsledek byl co nejlepší? Nechtělo se mi po vyzoomovaní portrétu věřit že fotka má pouze 12mpx.Byl jsem mile překvapen, díky
ivan1977
Junior

Odeslat příspěvekod tomrichter421 24. 6. 2020 20:58

Zdravím, v pátek jsem kupoval S20 a nikde v nastavení foťáku nemůžu najít rozlišení fotoaparátu. Je tam jen nastavení rozlišení videa ale fotoaparát ne. U mé původní S9+ bylo obojí. Dá se to někde nastavit nebo tam je automaticky to nejvyšší rozlišení?
tomrichter421
Junior

Odeslat příspěvekod bastien 24. 6. 2020 21:53

Pusť fotoaparát a pak na horní liště vyber (tam kde je poměr stran) 64 mp 3:4.
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod hannys85 24. 6. 2020 21:56

Chci se zeptat, použváte někdo S20 připojenou k Vašemu automobilu a využíváte tak Android Auto ? Hlavně majitelé škodovek.
Pokud ano, jde Vám posouvat hudba v aplikacch YT music a Spotify ? Mě lze jen přeskakovat písničky, ale nelze třeba skočit doprostřed písničky. Přitom na videu jsem viděl, že to ty aplikace v Android auto umí...
Děkuji
hannys85
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 26. 6. 2020 19:50

Hlásím se také do klubu, dostal jsem pracovně S20. Škoda, že ta smart appka na přenos nepřenesla skoro nic z A40.
Ta fólie přes displej jde sundat nějak bezbolestně? Při využití gest mi její hrana brnká do prstů.
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Eddward 26. 6. 2020 23:23

napriklad silikonove puzdro je v tomto top, z boku prejde palec presne tak, ze palec sa hrany folie vobec nedotyka, a je to vzdy perfektne hladke :)
PC: Intel Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO
Phone: SG S20+ w/ Buds+
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 6. 2020 19:41

Kolik procentních bodů vám zmizí z akumulátoru přes noc? U mě je to 12%, příp. okolo 5% pokud vypnu vše. Přijde mi to hodně tedy.
wit.cz
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka