Samsung Galaxy S20,S20+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod RidgeBerča 5. 5. 2020 14:36

Díky za reakce :-) Jak je zmíněno - moc na výběr nemám :-D Je fakt, že ta S7e už taky nemá výdrž, jakou měla. Stejně většinou tahám baťoh, tak ta powerbanka už se vždycky někam umístí... Teď se ještě musím přesvědčit, že mi vlastně nevadí, že budu muset nakoupit hromadu káblů kvůli USB C, že mi nevadí absence jacku a informační diody a rozhodnout se, jestli je hezčí šedá varianta (kterou jsem viděla) nebo modrá (kterou jsem neviděla) :-D Tak ještě jednou díky ;-)
RidgeBerča
Junior

Odeslat příspěvekod fagot 5. 5. 2020 16:01

Diody jsem se také bál ale má to always on displej, tak to tak moc nevadí. Holt daň za malý rámeček. Kabely budeš muset stejně dříve nebo později koupit, USB-C tu bude dlouho, rozhodně nepočítej s tím, že se ti to podaří "přeskočit" ;-) Pokud je absence jacku problém, tak zvaž S10. Vlastně zvaž S10 v každém případě, rozdíl ve fíčůrách není tak velký, aby to opodstatnilo rozdíl v ceně.
fagot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drabek06 5. 5. 2020 20:04

Notifikační diody jsem se taky bál, ale teď mě to nijak zásadně nechybí. V telefonu je funknce, že když máš přijatou SMS, nebo nepřijatej hovor, tak stačí jen telefon vzít doruky a ani se nemusí rozsvítit a on krátce zavibruje. To se mě osobně líbí. U S20 je asi zásadní ten 120Hz panel a foťák je taky lepší, ale vše ostatní, jak bylo řečeno není už tak zásadní. S20 má taky v defaultním režimu líp vyváženou bílou a neutíká to do žluta jako tomu bylo u S10.
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 6. 5. 2020 01:04

Fotak S10 vs S20 rozdil skoro nepoznas. S10 ma zas sve plusy.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bastien 6. 5. 2020 11:55

drabek 06: Prosím tě, kde v telefonu nastavím tu funkci, že když máš přijatou SMS, nebo nepřijatý hovor, tak stačí jen telefon vzít do ruky a ani se nemusí rozsvítit a on krátce zavibruje?
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod adam.jacques 6. 5. 2020 12:17

Ahoj, je to: nastaveni -> rozšířené funkce -> pohyby a gesta -> inteligentní upozornění.
adam.jacques
Junior

Odeslat příspěvekod RidgeBerča 6. 5. 2020 20:26

S10 jsem z výběru vyřadila myslím kvůli horší baterce a velikosti. Už nevim, měla jsem ve výběru víc telefonů a nakonec mi jako jediná přijatelná varianta zůstala S20. Nicméně se to tak nějak vyřešilo samo, chtěla jsem na splátky ze Smarty.cz "zánovní" modrou, o víc jak tři tisíce levnější. To vyřizování splátek mě ale v průběhu tak na****o, že jsem to zrušila a než jsem udělala druhou objednávku, byl telefon v čudu :-( A za plnou cenu se mi to cosi příčí kupovat... Tak budu doufat, že ta rozbitá S7e ještě vydrží, no. Tak ještě jednou děkuju za vaše reakce ;-)
RidgeBerča
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 7. 5. 2020 08:13

S10 a S20 je tak stejny, ze nevim co to u tebe mohlo zpusobit.
Pokud nemas prachy tak koukej na bazos, dost blaznu meni mobil co pul roku a ty stare tam hazi za hubicku. Na splatky mobil brat je blbost.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Libb 7. 5. 2020 08:33

S10 má menší baterku než S20. Jinak s těmi splátkami clekem souhlas, zase pokud ale jsou bez navýšení...
Hele já ti dám blázna! Moje S20+ nejspíš půjde z domu výměnou za Note20 ;)
Libb
Junior

Odeslat příspěvekod Anik 7. 5. 2020 10:24

RidgeBerča:
a co využít "akce" novysamsung ? S7e a bonus k tomu a dá to celkem 3990,- Bonus je 2500,- tel. bude úplně nový. Přímo na stránkách Samsungu, když koupíš, tak splátky bez navýšení. :-)
Samsung Galaxy S20
Anik
Junior

Odeslat příspěvekod fagot 7. 5. 2020 11:50

RidgeBerča píše:Tak budu doufat, že ta rozbitá S7e ještě vydrží, no.

Správné rozhodnutí, ekologické. Gréta by z tebe měla radost :-)
fagot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hannys85 7. 5. 2020 18:47

Když už jste tu teď řešili funkci Always on display, tak se zeptám jestli to náhodou neumí zobrazit informaci jen pouze v případě nějaké notifikace (sms, whatsup, email) ? Nenašel jsem nic takového, tak předpokládám, že ne. Funkci mám vypnutou, mám nastaveno zobrazení po klepnutí, ale kdyby to mělo možnost, zobrazit vždy v případě nějaké notifikace, tak by to celkem nahradilo tu chybějící diodu. Člověk odněkud přijde a hned by pohledem na telefon zjistil, zda má zmeškané upozornění...
hannys85
Junior

Odeslat příspěvekod p.david 7. 5. 2020 20:26

Taky vám dnes přišla reklamní notifikace na Samsung OLED TV, i když máte vypnuté "Přijímat marketingové informace"?
Nokia 620->Alcatel OT Easy->Nokia 3110->6150->6210->6310->6310i->6600->6230->6230i->N70->N73->N82->BB 9000->BB 9600->iPhone (2G)->Nexus S->Xperia Z->Xperia Z3 Compact->S8->S9->S10+->S20+
p.david
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 7. 5. 2020 21:01

Nepřišla ale vlastním jen S10+ to chodilo na S20/+??
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
BAN

Odeslat příspěvekod orgasmic 7. 5. 2020 21:09

Co myslíš, v jakem jsi vlakne? :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka