Samsung Galaxy S20,S20+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod l.hrudka 16. 3. 2020 19:56

Ahoj vsimnul si nekdo ze na klavesnici nefunguje hlasove zadavani textu v cestine nebo to dela jen me :-) na s20+
l.hrudka
Junior

Odeslat příspěvekod bubakkaja 16. 3. 2020 21:59

Musíš to změnit na zadávání od googlu
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod lumík930 17. 3. 2020 09:26

Má telefon S20 možnost vložení dvou fyzických sim (SIM1+SIM2)? Neboje jen eSIM+SIM ? Děkuji za odpověď.
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod jan.machalik 17. 3. 2020 10:46

Ja mam S20+ a dve fyzicke SIM ve slotech a funguje to v pohode. Takze predpokladam, ze S20 to bude mit stejne.
S20+ / Watch GT2
jan.machalik
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 17. 3. 2020 17:11

lumík930 píše:Má telefon S20 možnost vložení dvou fyzických sim (SIM1+SIM2)? Neboje jen eSIM+SIM ? Děkuji za odpověď.

Ty vole to je snad jako sen na co se tu lidi ptají. Každý prodejce to má v popisu a někdo je takovej ignorant, že se na to musí ještě zeptat.
hybridní slot + eSIM
to znamená, že buď použiješ do hybridního slotu dvě simkarty a už nemůžeš použít paměťovou kartu, ale je tu možnost vložit do hybridního slotu pouze jednu simkartu společně s paměťovou kartou a u druhé simkarty si požádat o zaslání kódu, který pak nahraješ přímo do telefonu a máš esim. No a tím pádem máš v telefonu dvě čísla i paměťovou kartu.
Samsung Galaxy Note10+ Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod drabek06 17. 3. 2020 17:57

No a je tu otázka, zda budou fungovat dvě klasický SIM a k tomu ještě eSIM. Kombinaci jedný klasický SIM a eSIM používám a vše funguje jak má.
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod haens 17. 3. 2020 19:59

asi se eSIM deaktivuje:
https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S20-S20-S20-Ultra/S20-2-SIM-a-SD-karta-současně/td-p/1579747
Opus #1 + Heir 10
haens
Junior

Odeslat příspěvekod _vpa 18. 3. 2020 07:43

je to dual sim, ne triple sim
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod lumík930 18. 3. 2020 08:09

Díky za odpověďi.
renek1 - není pravda, je i prodejce - má psáno hybridní slot ne.... už nevím který, ale byl to velký eshop s cz distribucí. Hledal jsem popis u několika velkých eshopů. Jinak bych se neptal. Tak se uklidni. Zajímá mě proto ZKUŠENOST z praxe.
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod hannys85 18. 3. 2020 09:47

Já bych zrovna na lidi řešící sim karty tady nenadával..Ještě nedávno tady i někde jinde lidi tvrdili, že nejde použít kombinace esim + sim + paměťová karta a je již zcela evidentní, že tato kombinace funguje !
hannys85
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 18. 3. 2020 13:52

Galaxy S20 má trable s GPSkou, v mapách ukazuje špatně
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Motorola Moto G 5G Plus + Garmin Instinct Solar
zumzumzum
Místní informátor

Odeslat příspěvekod drabek06 18. 3. 2020 19:03

Používám mapy.cz a i google mapy v práci a nic vyjímečnýho nepozoruju . . .
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 18. 3. 2020 22:27

zumzumzum píše:Galaxy S20 má trable s GPSkou, v mapách ukazuje špatně

Ano má, ale zřejmě jde jen o problém s 5G verzemi, což se našeho trhu netýká. Nehledě na fakt, že Samsung tuto chybu jistě brzy opraví.

Zajímavější je, že o S20 i S20+ není velký zájem, konkrétně ještě nižší než o řadu S10, viz:
https://www.gsmarena.com/insiders_say_g ... -42080.php
Navíc zavřené obchody téměř po celé Evropě, kdy si potencionální zákazník nemá kde telefon ošahat...tipuji nabrzké zlevnění, či opět různé dotace od Samsungu...
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 18. 3. 2020 22:29

U mna tiez ziadny problem. Nic som si nevsimol.
Cital som ale o tomto probleme, vyzera to skor na Snapdragon verzie.
PC: Intel Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO
Phone: SG S20+ w/ Buds+
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 3. 2020 10:38

Řada Galaxy S20 dostává první aktualizaci. Chystá se One UI 2.5

Právě fotoaparát je jednou z věcí, na kterou se Samsung v tomto updatu zaměřil. Výchozí fotoaplikace byla povýšena na verzi 10.0.01.98, ostření s ní by mělo být rychlejší a spolehlivější. Opraveny by měly být také problémy s častým přeostřováním. Kromě toho update přináší i celkové zlepšení výkonu a zabezpečení. Aktualizace má velikost okolo 160 MB a je distribuována formou OTA. Dostupný je už i pro uživatele v České republice a na Slovensku.

Obrázek
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Motorola Moto G 5G Plus + Garmin Instinct Solar
zumzumzum
Místní informátor

Předchozí stránkaDalší stránka