Samsung Galaxy A51 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod PavlasCZ 13. 2. 2020 06:48

Zdravím vás, pořídil jsem teď nový Galaxy A51, je to můj další Samsung po hodně dlouhé době (naposled S5). Po nastavení telefonu jsem odinstaloval nativní aplikace které nepotřebuji (Samsung Global.., LinkedIn atd..), avšak přes noc mi telefon začal oznamovat nutné "nastavení" aplikací a začal si tyto zmíněné nativní aplikace znovu instalovat. Všechno jsem zrušil, ale nevím, jestli si telefon zase aplikace nainstaluje, nebo ne. Mám Android 10 a nadstavbu ONE UI 2.0. Kdyby jste někdo věděli, proč se tohle děje, budu rád za každou radu, díky :-)
PavlasCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod barmuska 14. 2. 2020 12:52

Dobrý den, s tímto neporadím, ale měla bych otázku, zda nepozorujete problém se signálem? Já vrátila teď již 2. kus se stejným problémem. Telefon ukazuje třeba i plný signál a přesto není připojen k síti operátora. Po restartu mi přišlo plno SMS se zmeškaným voláním. Telefon se například v metru odpojí od signálu a poté už se nepřipojí ani po X hodinách.
barmuska
Junior

Odeslat příspěvekod Servisák 14. 2. 2020 16:23

A zkoušela jste vyměnit SIM u operátora? Někdy to dělala stará simka.
Servisák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod barmuska 14. 2. 2020 16:30

Mám 2 simky, obě staré ani ne 2 roky, v jiných telefonech funkční. Po restartu se vždy připojí zpět do sítě.
barmuska
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 14. 2. 2020 16:35

Na Youtube na kanále AlzaTech srovnávací recenze A51 a A71
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Huawei P40 + JBL Reflect Fit & Honor Band 5
zumzumzum
URL maniak