Samsung Galaxy Watch Active 2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tucnakjerry 20. 5. 2020 10:13

Díky. Ale hodinky to nenajde, takže nezbývá než čekat. Každopádně pozitivní, že se něco děje, už jsem myslel, že to bude jen marketingový tahák...
tucnakjerry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eltik 27. 5. 2020 12:12

Zdravím mám v plánu koupit https://m.alza.cz/samsung-galaxy-watch- ... 651182.htm. Rád bych využil akce sdílej a šetri, takže kdyby někdo náhodou uvažoval o těchto hodinkách ať mi napíše. Výsledná cena by měla být o 2 400 než normálně.
eltik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tom1122 28. 5. 2020 18:54

Tak ušetřit se dá i tím že koupíš verzi pro EU.Řada solidních obchodů je má kolem 6 tisíc.Třeba Mi**net:)
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod mira_s 21. 6. 2020 19:05

K tomu měření tlaku- podle návodů na YouTube a xda developers jsem nainstaloval a funguje to dobře, můžu doporučit. Je trošku složitější připojit hodinky k tomu Tizen emulátoru, asi hodinu jsem se s tím trápil, ale povedlo se, několikrát jsem je vypnul a zapnul a hledal to okýnko nahoře v liště device managera, zkus to znovu. Po kalibraci to jede dobře, kontroloval jsem po 4 dnech a je to celkem přesný.
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod Kaprik 24. 6. 2020 14:40

Zdravím. Včera moje hodinky přestaly vibrovat u notifikací z WhatsApp a FB messengera. Notifikace přijde, můžu s ní pracovat, ale nedozvím se o ní, protože hodinky nezavibrují. Restartoval jsem hodinky a nic. Pak jsem restartoval mobil a začalo to fungovat, ale na cca 2 hodiny a pak zase přestalo. Přitom např. při SMS to funguje korektně.
Mám hodinky necelé dva týdny a problém se vyskytl až včera.
Někdo nějaká rada?

EDIT: Tak vibrace nefunguje při režimu Nerušit na telefonu. Ale jenom u nainstalovaných aplikací, jak jsem psal, na SMS a hovor normálně vibrují. Nechápu to, protože i na režim Nerušit vibrovaly, byl jsem několik dnů na dovolené, kde jsem mobil na vyzvánění ani nedával a vše fungovalo OK.
Kaprik
Junior

Odeslat příspěvekod Servisák 28. 7. 2020 10:52

Ahoj, používám tyto hodinky s iPhonem XS a do minulého týdne bez problémů. Nyní mám problém s aplikaci Endomondo - nefunguje GPS. Kouknu po půl hodině na kole na hodinky a mám aktivní čas, srdeční tep ale místo vzálenosti je pomlčka. V nastavení to zapnuté samozřejmě mám. Zkoušel jsem vymazat celé hodinky, vše nainstalovat znovu, ale stále to samé. Když pustím v hodinkách nativní Samsung aplikaci na měření, tak ta GPS vzdálenost měří bez problémů. Nevíte kde může být zakopaný pes? V telefonu Endomondo aplikace funguje bez problému.
Servisák
Junior

Odeslat příspěvekod vitolexa 9. 8. 2020 18:22

Po představení nových hodinek jsem rozhodnut raději koupit tyto.jedine co mě nejvíce zajímá je dosah bluetooth .jak na tom dosah popravdě je?třeba galaxy fit je na tom hrozne mizerne. Nebo dělám chybu a mam radeji koupit ty poslední?děkuji
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod ptichopad90 9. 8. 2020 20:11

Ano, náramek Galaxy Fit je na tom opravdu mizerně. Mám doma jak Fit tak Watch Active 2. Náramek má dosah pár metrů a hodinky podle toho jak silné pouzdro mám na telefonu. Ale byt 3+1 v pohodě.
ptichopad90
Junior

Odeslat příspěvekod .Hardy 10. 8. 2020 19:57

Ahoj, funguje stále Curve karta na zprovoznění Samsung Pay? Pokud ano, je zapotřebí UK FW (či FW jiné země, kde SP jde)? A pokud ne, je zde nějaká jiná možnost jak SP zprovoznit? Díky.
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod lenbo 13. 8. 2020 10:55

Našel by se ještě někdo do skupiny na Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm v Alze v akci sdílej a šetří. Barva černá nebo růžová.
lenbo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tom1122 13. 8. 2020 11:43

Třeba na Miro**tu se dají sehnat GW2 za mnohem lepší cenu než na Alze a podobných velkých prodejců...
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod lenbo 13. 8. 2020 12:00

Můžete mi, prosím, poradit, kde koupím za cenu 4499,- v CZ distribuci? Děkuji
lenbo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tom1122 13. 8. 2020 12:30

Zajimavé,já vidím 5499 při třech lidech...
A za 5999 jsou k sehnání s EU distribuci která alespoň dostane updaty dříve než CZ.
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod lenbo 13. 8. 2020 12:37

Musíte odečíst cashback 1000,- Kč, který dává Samsung do konce měsíce.
lenbo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vitolexa 13. 8. 2020 13:48

Je možný že bych o hodinky mel zájem.ty nové mě moc neoslovily.kor za tu cenu sdilenou
vitolexa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků