Samsung Galaxy Watch Active 2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 10. 2019 12:35

Nejnovější aktualizace hodinek Galaxy Watch Active2 vylepšuje GPS i ukazatel baterie
https://www.mobilenet.cz/clanky/nejnove ... erie-39068
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 10. 2019 14:41

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dolík 18. 11. 2019 12:36

Zdravím, je tu někdo kdo už hodinky má a řekl by mě jak funguje dosah hodinek s telefonem, přes BT je to celkem jasné, ale měli by prý mít i funkci přes wifi. Já jsem z článku pochopila, že po stejné wifi siti a v obchodě mě řikali, že pokud nechám telefon doma a někde jinde se přihlásím k jiné wifi, tak mohu s nima telefonovat. Je to opravdu tak??? Děkuji
Dolík
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubakkaja 18. 11. 2019 18:07

Tak ony hlavně podporujou volání a zprávy na dalším zařízení,Tzn. že poku máš ůčet Samsung tak použije číslo telefonu k telefonování a odesílání a přijímání zpráv pomocí hodinek přihlášených k Samsung ůčtu.Takže ano telefon necháš doma a na hodinkách ti chodí notifikace včetně volání pokud jsi na wifi.
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod kady1 22. 11. 2019 15:20

Ahoj vlastním hodinky pár dnu a mám zatím dva postřehy které bych si chtěl ujasnit s těmi co hodinky také vlastní.Jak jste spokojení s vibracemi hodinek muj pocit je, že by mohlo být o malinko silnější i když mám zvolené silné vibrace.Dále je spíš dotaz a muj postřeh.Nevím jak má fungovat BT ve verzi 5 kde má být lepší dosah,ale nato ,že chodím doma po bytě tak mám změřené že kolem 12m od telefonu už je problém kor když přejdete např.přes jednu zeď tak se ptám vás jak to máte vy? Dale při statě signálu se opětovně naváže spojení dobře až když jste v bezprostřední blízkosti vysledoval jsem,že když hodinky z těch 12m dám někam kde signal ještě byl a je to např. v 9m od telefonu tak stale se hodinky hned nepřipojí.Diky za vaše postřehy.
kady1
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 22. 11. 2019 16:08

A tvůj telefon BT 5 podporuje?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod figaro 22. 11. 2019 16:41

kady1: presne tie iste skusenosti. Vibracie su slabe (slabsie ako pri GWA 1 - mal som aj tie, preto viem posudit) a dosah BT v byte ubohy.
figaro
Junior

Odeslat příspěvekod kady1 22. 11. 2019 18:11

Mam S8 a snad podpora 5 je sw zalezitos aktualizace androidu?
figaro: a neprijdou ti vibrace v polozce nastaveni kdyz si volis styl vibraci silnejsi nez pak kdyz ti dojde notifikace? Jak to bylo s BT u activ1 s dosahem?Myslis ze to bude vec aktualizace?
kady1
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 22. 11. 2019 22:19

Ne podpora BT5 nezávisí na aktualizaci, nicméně S8 BT5 podporuje.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mifey 23. 11. 2019 14:04

Dotaz na omezeni nebo castecne vypnuti samsung health v hodinkach .. nepotrebuji vsechny funkce .. jde to nejak? nenasel sem to jen snad vynucene zastaveni aplikace a to nevim jestli se ta apka vypne .. bere hodne baterky ...
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod kady1 23. 11. 2019 17:49

Ahoj tak dnes hodinky vraceny v 14dení lhutě a hodně lidí zkrze vibrace hodinky vracelo.Docela mě to i mrzí tšil jsem se na ně ,ale očekavání bylo trochu jine od takových hodinek třeba přijde inovace na jedničku.
kady1
Junior

Odeslat příspěvekod figaro 23. 11. 2019 18:08

Kady1: tiez som povodne zamyslal vratit hodinky kvoli slabym vibraciam. Nakoniec som to neurobil. Uz som si zvykol na slabsie vibracie. Vibracie a nepresnost merania srdcoveho tepu vidim ako najslabsie vlastnosti inak celkom kvalitnych hodinek. Porozmyslaj nad Garmin Venu, tie som chcel povodne kupit, ale este neboli na trhu a nechcelo sa mi cakat vyse mesiaca kym dorazia na nas trh. Vyhoda je aj funkcnost Garmin pay.
figaro
Junior

Odeslat příspěvekod mifey 23. 11. 2019 18:22

Tak vybrace mi pripadaji v pohode a to nemam ani zaple ty dlouhe .. zezacatku sem se i lekl kdyz zavybrovaly ...
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod Dolík 1. 12. 2019 00:01

Ještě mě napadá jedna otázka, mám Samsung S9 plus a používám aplikaci Chomps na SMSky, bude se na hodinkách ukazovat notifikace nebo musím používat apku co tam je?
Dolík
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků