Samsung Galaxy S11 spekulace

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod zumzumzum 7. 11. 2019 11:46

Menší Samsung Galaxy S11e nabídne baterii s vyšší kapacitou. Jaký je důvod?

Nové informace naznačují, že i v příštím roce Samsung přichystá menší a levnější verzi s přídomkem „e“. Možný Galaxy S11e by měl nabídnout o 20 % silnější baterii. Objevily se informace, že kapacita baterie bude 3 730 mAh, avšak je možné, že se jedná o tzv. minimální hodnotu a typická bude činit 3 800 mAh. Dle zveřejněného obrázku bude mít baterie čtvercový tvar, což znamená, že ji Samsung přepracuje. Navýšení kapacity má být promyšleným tahem, neboť by telefon měl být energeticky náročnější kvůli 90Hz technologii displeje a podpoře sítí 5G.

Obrázek
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 5
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Eddward 9. 11. 2019 20:06

Udajne rozmery displejov:
Obrázek

Väcsia bateria u S11e suvisi pravdepodobne s tym ze aj najmensi model bude mat zakryveny displej...

Tie velkosti sa mi ale velmi nepozdavaju, 6,9" pre plus je uz dost extrem... je to väcsie ako Note 10+.
Ramceky budu pravdepodobne este mensie ako ma Note, ale aj tak by to boli dost velke telefony.
Osobne mam na plane S11+ (pokial bude okolo 1000e) ale s takou velkostou by uz mohol byt trochu problem. Uvidime ake budu finalne rozmery celych telefonov.
PC: Intel Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO
Phone: LG V30 (9.0 stock)
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 10. 11. 2019 08:25

Galaxy S11 ve třech velikostech

Nejmenší Galaxy S11e (Lite) by podle Evana měl mít displej o velikosti mezi 6,2 a 6,4 palce. Klasický Galaxy S11 nabídne 6,7″ panel, a konečně Galaxy S11+ má mít 6,9palcový displej. První dvě velikosti by se měly prodávat jak ve 4G, tak i 5G variantě, zatímco největší Galaxy S11+ se má prodávat výhradně v 5G verzi. Celkem by tedy mělo existovat pět variant Galaxy S11 ve třech velikostech.
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 5
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod zumzumzum 11. 11. 2019 19:46

Galaxy S11 – pomalinku se poodhalují specifikace AKTUALIZOVÁNO

Zatím se objevovaly střípky informací a spekulací od různých zdrojů, ale tentokrát něco potvrzuje i samotný Samsung prostřednictvím nové nadstavby One UI 2.0, která je v rámci beta testování. Ve zdrojovém kódu se potvrzuje, že Galaxy S11 nabídne 108MPx senzor, ale primárně budou pořizovány snímky s rozlišením 27 a 12 MPx.

Obrázek

Také se ukazuje, že poměr stran bude 20:9 a asi všechny tři velikosti budou mít díru v displeji. V tuto chvíli jsou k dispozici jen neoficiální rendery, které jsou založeny na uniklých informacích. Jejich přesnost zatím nemusí být kompletní.
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod zumzumzum 21. 11. 2019 08:07

Galaxy S11 – náznaky 120Hz displeje

Obrázek

Samsung Galaxy S11 dočerpá energii rychleji. Má mít 25W nabíjení

Čínská agentura 3C registrovala nové mobilní zařízení s označením SM-G9860, za kterým by se měl skrývat chystaný Samsung Galaxy S11. Z výpisu je potvrzené, že bude vybaven podporou sítí 5G a současně bude nabízet 25W nabíjení. To samo o sobě již nijak neohromí, byť půjde o rychlejší dobíjení než u Galaxy S10.

Obrázek
zumzumzum
URL maniak

Předchozí stránka