Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod D22D 8. 9. 2019 20:38

Dobrý večer, mám menší dotaz. Přešel jsem z iPhone a na Note 10 vyfotím foto a uložím do galerie a potom když otevřu fotky, nemohu fotografii roztahnout na celý display a mám dole i nahoře takové kouřové rámečky ve kterých je možnosti úpravy. Nevíte prosím, jak se dají fotky roztahnout přes celý display? Díky moc za radu.
D22D
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vitolexa 8. 9. 2019 20:42

Stačí jednou klepnout na fotku
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod D22D 8. 9. 2019 20:49

SUPÉÉÉÉÉR, DÍKY MOC!!!!!!
Jsem prostě prvnička v Androidu... :-)

-- 8. 9. 2019 21:02 --

Měl bych dotaz k notifikační diodě u Note 10. Je nějaká ke stažení, aby dávala na vědomí do doby, než si vyzvednu došlou zprávu? Díky za info všem.
Stahnul jsem si aodNotify, ale tam se upozornění ukazuje pouze chvilku.....
D22D
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 9. 2019 21:53

Note 10 zadnou diodu nema a pixely v displeji nejsou diodou a ani nenotifikuji trvale a proto ani nemohou byt plnohodnotnou nahradoud diody a fungovat trvale.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fandaklara 8. 9. 2019 22:12

Stačí koupit a bude ukazovat jak dlouho potřebuješ. Využívám a jsem plně spokojen
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod D22D 8. 9. 2019 22:15

A jak koupím? Přešel jsem z IOS takže jsem docela neznalí. Díky moc! za nasměrování, jakou app koupit a kde.
D22D
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 9. 2019 22:16

Fandaklara píše:Stačí koupit a bude ukazovat jak dlouho potřebuješ. Využívám a jsem plně spokojen

A taky pekne papat, nebo obcas na 100% nezafungovat.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fandaklara 8. 9. 2019 22:32

Zatím funguje dobře, tak uvidím. Jinak koupit se dá přímo v té aplikaci. Je tam zaplatit kafe nebo tak nějak.
Zkoušel jsem i jiné ap ale moc dobře nefungovali a tuhle testuji druhý den a zatím bez problémů
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod D22D 8. 9. 2019 22:39

OK, díky, zkusím a uvidím. Díky za tip a návod.
D22D
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 9. 2019 12:47

Energy Ring u Note 10 zobrazí stav baterie
https://www.mojandroid.sk/samsung-galax ... testujeme/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 9. 9. 2019 13:16

Díky Nicku, nainstalováno :-)
Samsung Galaxy Note 10+
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 9. 9. 2019 13:30

Koupil jsem aodNotify ještě ve chvíli, kdy byl problém na zhasnutém displeji (u Note 10+). Během pár dnů to opravili a teď mi to funguje spolehlivě.
Doba, kdy se upozornění zobrazí se dá nastavit myslím až na 5 hodin + tam lze nastavit vlastní noční režim, případně respektovat Nerušit. Mají i další aplikaci na přemapování tlačítek atd.
Takže mohu doporučit.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod Wectors 9. 9. 2019 17:06

renek1 píše:
Wectors píše:Ptal jsem se na potvrzení ale řekl mi že oni to mají sbírat jen podle jména a svážet.

Oni mají přímo štítek vyplněný se všema údajema, který na to nalepí a tobě dají potvrzení. Pokud nic nemáš, tak jsi vokurka a můžeš jen doufat, že tě někdo nevojebal. Jak může někdo někomu něco dát jen tak bez potvrzení, to mi hlava nebere.

No dneska jsem to zjistil přímo u PPL a když je objednaný svoz tak ten dotyčný žádné potvrzení nedostává, kurýr přebere balík nalepí nálepku, pípne a jede, protože to není klasické zaslání balíku takže tak vokurko :-D, každopádně už mi přišel i email a všechno proběhlo jak mělo...
Wectors
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vavca 9. 9. 2019 17:19

Wectors píše:
renek1 píše:
Wectors píše:Ptal jsem se na potvrzení ale řekl mi že oni to mají sbírat jen podle jména a svážet.

Oni mají přímo štítek vyplněný se všema údajema, který na to nalepí a tobě dají potvrzení. Pokud nic nemáš, tak jsi vokurka a můžeš jen doufat, že tě někdo nevojebal. Jak může někdo někomu něco dát jen tak bez potvrzení, to mi hlava nebere.

No dneska jsem to zjistil přímo u PPL a když je objednaný svoz tak ten dotyčný žádné potvrzení nedostává, kurýr přebere balík nalepí nálepku, pípne a jede, protože to není klasické zaslání balíku takže tak vokurko :-D, každopádně už mi přišel i email a všechno proběhlo jak mělo...

no z právního hlediska máš mít doklad, jak prokážeš, že jsi předal. kurýr může dát stvrzenku tzn razítko, podpis a převzal to a když se s tím něco stane, tak je to jen tvoje naivita..v případném soudním sporu je na tvé straně důkazní břemeno

jinak infolinka potvrdila, že na bonus musím počkat až 35 dnu od prodeje...
vavca
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 9. 9. 2019 18:20

Wectors píše:
renek1 píše:

Jo je opravdu dobrý si to zjistit s křížkem po funuse, až když přijdeš na to, jakou chybu jsi udělal .
Takhle vypadá potvrzení, to že jsi ho nedostal je špatně a můžeš jen být rád, že jsi dobře dopadl. V případě ztráty, by ti dal každý H*vno.
potvrzení.jpg

-- 9. 9. 2019 18:32 --
Note10+ Black
renek1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka