Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod dejvidek 28. 10. 2019 06:28

Mělo by jít, ale nepůjde, vydání bylo odloženo. dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 1. 11. 2019 07:34

Dnes stažená aktualizace, zabezpečení a oprav, docela fofr, vzhledem k tomu, že je dnes prvního listopadu.
Samsung Galaxy Note 10+
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 1. 11. 2019 20:02

Taky jsem čuměl, když mi aktualizace naskočila. Palec na horu
Jirka-CZ
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 3. 11. 2019 09:52

Nevím, zda jste si toho všimli, ale právě běží slevová akce - 20 %, která se týká také Note 10 (nikoliv plus).
Viz např. https://www.datart.cz/sleva-20-na-samsung-galaxy.html

Já mám objednáno přes euronics (v podstatě datart), neboť tam lze uplatnit ještě slevu 500 Kč na poukaz zonky. Kód pro slevu je univerzální "EURONICSKV500". Měl by vám také fungovat (obecně při nákupu nad 5000 Kč).

Takže note 10 256 GB vyjde na 19,5 tis. Kč z CZ distribuce.
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 3. 11. 2019 16:22

No ty slevy až 20 % se u samsungu objevují pravidelně v různých podobách (přímá sleva/cashback), tady mi přišla vhod, protože jsem chtěl Note 10 kupovat už před týdnem, jen mě navrtal známý s oneplus 7T (a mé dřívější dobré zkušenosti s oneplus). Sháněl jsem proto více informací a chtěl si oba osahat. Jenže když jsem viděl v pátek ten pád ceny Note, tak nebylo o čem.
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 4. 11. 2019 01:39

Dneska aktualizace na N975U.
Přílohy
20191104_013843.jpg
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod stzcze 5. 11. 2019 21:43

Mit neco levneji, neni snad ostuda :-D To mi pripomina "isektu"

Ted vazneji, existuje zpusob, jak zalohovat napr N10+ a obnovit i vsechny data v aplikacich? Respektive smazat telefon a uvest ho do puvodniho stavu, jako to ma treba Apple? Pred nekolika lety jsem pouzival nejakou aplikaci, ale tel musel mit root. Dik
stzcze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VolumePJ 7. 11. 2019 08:06

Ahojky, lze vlozit nejak poznamku na domovskou obrazovku?
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 7. 11. 2019 10:06

debi píše: Ahoj, něco mi zadiskutujte o Note 10+.Děkuji

BTW u mě velká spokojenost s Note 10. Vím o nedostatcích vůči verzi Plus, ale jsem zvyklý nosit telefon v kapse u kalhot, nebo ve vnitřní kapse saka a note 10+ byl opravdu extra velký, v podstatě by přinejmenším nošení v přední kapse kalhot u mě dost zkomplikoval.

Teď se asi zeptám na něco, co je mezi uživateli note známo, leč nevíte, kdy přijde android 10 pro CZ distribuci? Nejsem typ uživatele, co musí mít za každou cenu nejnovější android, spíš pro zajímavost. Díky.
Naposledy upravil Loader dne 9. 11. 2019 15:06, celkově upraveno 1
Důvod: Upravena citace :-)
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 7. 11. 2019 11:17

Když půjde vše dobře, tak prosinec, nejpozděj začátek roku 2020. Minulý rok S9 dostala A9 na štědrý den a po novém roce pak XEZ. U Note 9 to bylo o pár týdnů později. Letos začala beta o měsíc dřív, takže když se zadaří tak je reálný konec roku.
guiz
Moderátor

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 7. 11. 2019 12:05

Potřeboval bych pomoci s výběrem nějakého držáku - dockingu do auta, doporučíte něco ? Díky
Samsung Galaxy Note 10+
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod stile297 7. 11. 2019 15:12

Ahoj, mě se nejvíce osvědčil magnetický držák do průduchu ventilace, kovový protikus na silikonové pouzdro a kabel do telefonu. Dříve jsem řešil držáky na palubovku, na sklo, s dokováním, qi nabíjením a vše se dříve nebo později po..alo. Teď mám magnet, kabel, apku Android Auto a vše funguje. Tak asi tak.
stile297
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 7. 11. 2019 16:24

V jednom autě mám klasiku držák do ventilace, v druhém mi telefon leží na bezdrátové nabíječce, takže držák není třeba. dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod renek1 7. 11. 2019 16:58

Teda pánové, to jsou rady jak pojď na mě ze zadu. On chce poradit nějaký držák do auta a jediný co mu "poradíte" je, že
Ahoj, mě se nejvíce osvědčil magnetický držák do průduchu ventilace, kovový protikus na silikonové pouzdro a kabel do telefonu. Dříve jsem řešil držáky na palubovku, na sklo, s dokováním, qi nabíjením a vše se dříve nebo později po..alo. Teď mám magnet, kabel, apku Android Auto a vše funguje. Tak asi tak.

nebo
V jednom autě mám klasiku držák do ventilace, v druhém mi telefon leží na bezdrátové nabíječce, takže držák není třeba.

Z toho si tedy opravdu vybere. :tleskani
Což takhle mu říct konkrétně model a třeba i odkaz?? :roll:
@Carllos VoIP
Já používám tenhle a max spokojenost. Kabel mám vedený pod palubovkou.
https://www.k24.cz/product/461113/WG_Fa ... igQAvD_BwE
Samsung Galaxy Note10+ Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod Ukrutor 7. 11. 2019 19:53

Já používám již dlouhá léta od Note 1 držáky Brodit na míru a vše na výbornou. Aktuálně tento:
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/125PBR-727156/brodit-drzak-do-auta-na-samsung-galaxy-note10-se-skrytym-nabijenim-4239824.html
K němu je potřeba vybrat ještě mezikus k typu auta aplánovanému umístění

V současném autě (Superb 3 ) mám druhý konec kabelu zapojený do usb auta, nasednu, telefon strčím do držáku, ten se mi spojí přes MirrorLink víc neřeším, vše na jedničku
Ukrutor
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka