Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod stzcze 9. 10. 2019 20:42

Ahoj, mate nekdo podobny problem na N10+? Tak 2x za den, kdyz zvednu hovor je to samo prepnute na hlasity odposlech, ikona repraku na obrazovce je zasedla, musim ho zapnout a vypnout, pak se to prepne do sluchatka.... rozhodne to neni jen muj problem, kolega ma stejny problem N10+ taky :-/ Tohle me vazne stve, neodstranila to ani posledni aktualizace ASJ2.
stzcze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hadasek 10. 10. 2019 07:28

To stzcze:
Takový problém se mi za celou dobu používání na Note 10+ neobjevil.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 10. 10. 2019 08:21

stzcze: Nepoužíváš nějakou aplikaci na nahrávání hovorů? Jinak taky se mi to zatím nestalo.
Samsung Galaxy S10+ 128GB Prism Green Dual SIM
Reliks
Junior

Odeslat příspěvekod vitolexa 10. 10. 2019 11:38

Zennek píše:Měl jsem Huawei P 30pro a odemykání displ.palcem rychlé,napoprvé, zkrátka perfektní. Teď mám Note 10+ a to je hrůza. Nepřesné, na poněkolikáté. Několikrát jsem to přemapoval.Stále bída.Máte také tento problém, nebo je to ojedinělé. Tímto kusem.Děkuji moc Zd.

já mám odemykání naprosto bez problému, den nebo dva mi trvalo než jsem se naučil trefofat na místo, a pak už i bez koukání kam dávám prst, jediný co mě štve, že občas to chce pin, napíše to že z bezpečnostních důvodů mam zadat pin a pak zas dlouho stačí jen otisk - nepochopil jsem důvod ale otisk funguje napoprvé a i se špinavým nebo mokrým prstem
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod mira_s 10. 10. 2019 11:56

Otisk na Note10 funguje urcite lip, nez predtim na S10, tak to klidne muze byt kusem...
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 10. 10. 2019 12:07

Mně teda taky otisk funguje nic moc, ale jen na některé prsty, takže to přičítám tomu, že je mám občas dost dobitý... :-)
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod stzcze 10. 10. 2019 20:35

Reliks píše:stzcze: Nepoužíváš nějakou aplikaci na nahrávání hovorů? Jinak taky se mi to zatím nestalo.

Vubec tyhle appky nepouzivam, mam tam jen par veci na kamery, jinak zaklad. Kolega uz je celkem nastvanej, uvazuje o reklamaci :roll: Pravda je, ze pouzivame skoro stejne veci, napada me jen garmin connect, nebo ta kamerova aplikace.

Nejlepsi bude, kdyz to treba na 48h odinstaluju, necham jen zaklad a uvidim....
stzcze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zennek 10. 10. 2019 22:40

Zennek píše:Měl jsem Huawei P 30pro a odemykání displ.palcem rychlé,napoprvé, zkrátka perfektní. Teď mám Note 10+ a to je hrůza. Nepřesné, na poněkolikáté. Několikrát jsem to přemapoval.Stále bída.Máte také tento problém, nebo je to ojedinělé. Tímto kusem.Děkuji moc Zd.

Díky za sloučeníZd.
Zennek
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 11. 10. 2019 06:08

stzcze: Ok. Jen mě to tak napadlo. Na předminulém tel Note8 se mi to dělo právě díky aplikaci na nahrávání hovorů, která automaticky spouštěla hlasitý reproduktor.
Samsung Galaxy S10+ 128GB Prism Green Dual SIM
Reliks
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 11. 10. 2019 08:29

Zennek píše:

Díky za sloučeníZd.

Nemám s tím sebemenší problém, vždy odemknu na první dobrou a to mám na displeji stále fólii. Žena má na displeji sklo a odemkne rovněž na poprvé a bez problému.
Vidím to spíš na vadu na tvém kusu a nebo děláš něco blbě. Zkus ať si namapuje otisk někdo jiný na tvém telefonu, zda bude mít ten samej problém
Samsung Galaxy Note10+ Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 10. 2019 09:04

Co obnovení továrního nastavení, to by mohlo problém s tím otiskem vyřešit, ne?
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod renek1 11. 10. 2019 09:19

Tovární nastavení je takové zaklínadlo na všechno, ale netvrdím, že by nepomohlo. Většinou se nabízí jako první věc co člověk udělá, než se vydá do servisu.
Samsung Galaxy Note10+ Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 11. 10. 2019 10:28

Samsung Galaxy Note 10+
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod Zennek 11. 10. 2019 10:43

Nick Cave píše:Co obnovení továrního nastavení, to by mohlo problém s tím otiskem vyřešit, ne?

Tov.nast.nepomohlo.Včera jsem zkusil 3krát namapovat stejný prst a je to o 80% lepší. Na P30 pro nemá, ale to už jde. Mrzelo mě to.Telefon je úžasný. Ale asi je to jiným systémem než má Huawei. Každopádně Nicku i Rendo díky.Zdravím Zd.
Zennek
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 11. 10. 2019 19:06

No, já jsem ty otisky předělával několikrát, než jsem na to přišel, jak se to má udělat pořádně. Teď se mi nepodaří odemknout tak 1 ze 100 pokusů.
hadasek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka