Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod stile297 26. 8. 2019 17:46

Renek: souhlasím až na jednu věc. Na NOTE 10+ jsem přecházel z Huawei p20 pro a fotky z něj lezly o poznání lepší než to, co umí NOTE.
stile297
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IMI5 26. 8. 2019 17:46

pehe2805 : To už radši kup Note 9 a ušetříš. Note 10 pro mě nedává absolutně smysl jen Note 10+ když už.
Samsung Galaxy Note 9 Black
IMI5
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 8. 2019 17:51

Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod stile297 26. 8. 2019 17:57

Po 3 dnech zkoušení Note 10+ bych se už k Huawei nevracel. Přechod a převod aplikací, dat a nastavení bylo sice náročné, ale stalo to za to. Samsung ma jednoznačně propracovanější systém a následné párování s ostatními zařízeními bez problémů. Dokonce Android auto šlo hned napoprvé. S dřívějším telefonem jsem to zkoušel 2 dny, než se mi apku povedlo rozchodit.
Huawei má momentálně lepší pouze foťák a zejména noční foto (video už nikoliv). U ostatních věcí na plné čáře vyhrává Samsung.
stile297
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hadasek 26. 8. 2019 19:12

Tak je doma. Zatím po první hodině musím říct, že je to perfektní zařízení. Překvapilo mě, oproti Note 9, že je displej naladění do teplejších barev. Abych se dostal na to, co mám na Note 9 při vyvážení barev na středu, to jsem tady musel dát o jeden článek doleva ke studené :-)
Jinak když se dají telefony vedle sebe, tak je skvělý, že ve stejně velkém těle a malinko tenčím, je větší displej. Do budoucna ještě vychytat přední kameru pod displejem a bude.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod pehe2805 26. 8. 2019 20:31

IMI5 píše:pehe2805 : To už radši kup Note 9 a ušetříš. Note 10 pro mě nedává absolutně smysl jen Note 10+ když už.

Je jasné že verze PLUS je asi super jen na mě to je už moc velké a tak jsem koukal po menší verzi a co jsem právě koukal na parametry tak tam moc rozdíl nevidím jen Mate 20 pro má asi hezčí display? Takže spíše porovnávám tyto dva modely bez PLUSKA :-) :-) děkuji
pehe2805
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 26. 8. 2019 22:25

Nastavil jsem telefon podle svých představ. Zkusil jsem standardní aplikaci na volání, sms i výchozí launcher, ale stejně jsem nainstaloval zase True Phone, Textru a Nova Launcher Prime :-) Všechno chodí krásně.
Co mi malinko vadí je, že swift key nemá možnost, aby člověk přepnul na psaní S-Penem. U Note 9 to fungovalo, kdy se u textu objevilo "T". Je pravda, že jsem to nikdy moc nepoužíval.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod vitolexa 26. 8. 2019 22:41

Mam otázku strašně mi mizí baterka a phone info mi ukazuje battery health 40.3% je to normální?
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 8. 2019 23:20

Kolik dní ho máš? Počkej až se usadí baterka, když tak až potom udělej tovární nastavení
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod uiqjirka 27. 8. 2019 07:33

Uz jednou to tu bylo receno, aplikace phone info a jine jakbysmet neukazuji realny stav veci, ukazuji nesmyly na zaklade svych prepoctu, nikoliv realny stav veci a uz vubec neni realny stav opotrebebni.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod IMI5 27. 8. 2019 07:57

Cod Mobile až 19. září. WHAT.
Samsung Galaxy Note 9 Black
IMI5
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 8. 2019 09:11

Samsung Galaxy Note 10: vyzkoušeli jsme propojení s Windows 10 i prostředí DeX
https://www.smartmania.cz/samsung-galax ... ndows-dex/
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 27. 8. 2019 12:01

PanzerGlass představuje tvrzená skla pro Samsung Galaxy Note 10(+)
https://www.pctuning.tyden.cz/component ... xy-note-10
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 8. 2019 12:46

Samsung Galaxy Note 10+ v testu odolnosti, jak dopadl?
https://svetandroida.cz/samsung-note-10-test-odolnosti/
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Auto1 27. 8. 2019 13:02

Dneska přijelo PPL pro svoz vykupovaného mobilu a je pohodlné, že stačilo mobil dát do přepravní krabice zásilky od Note10 např a zalepit páskou, PPL už mají vytištěné samolepící etikety s údaji odesílatel-adresát a poštovné je na účet adresáta, profi služby...

Přišla mi reakce na fotoaparát a nemožnost nastavení rozlišení z Samsung Members vlastními slovy: Nadále není možné rozlišení u fotografií uživatelsky nastavovat.

Pokud to někomu vadí jako mi, nechcete se trápit s další aplikací na změnu rozlišení, ale fotit přímo v tom, co si navolíte, tak bude potřeba aby Samsung měl zpětnou vazbu.
Je to hračka, trvá to 1minutu!
Tak rychle neresamplujete ani jednu fotku kolikrát...
Cesta:

Spusti focení=chceš fotit, ikona ozubeného kola=nastavení vlevo nahoře, zcela dole kontaktujte nás, vidíte čtyři ikony, jedna je ZPRÁVY O CHYBÁCH , FREKVENCE VŽDY, pod to vlastními slovy: přeji si nastavit rozlišení fotografií, prosím o přidání této volby do aktualizace...

Samsung poslouchá uživatele, takto řešil mnoho inovací, nejen SW ale i HW, třeba za všechny jedna kontroverzní: zbytečné tlačítko bixby.... a už tam je sdílené, a můžete si tu funkci vypnout.
Takže to má smysl... Čím víc uživatelů se ozve, tím větší prioritu má pak vývoj SW v dané oblasti.
Auto1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka