Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Auto1 9. 1. 2020 23:59

-Používá někdo "apku pro knihu jízd": MyLog? Nepodporuje zřejmě android10 a dle recenzí na googleplay nejsem jediný... Potřebuji to rozchodit abych stáhl historii. Existuje nějaký režim spouštění kompatibility, jako umí windows? Nebo má někdo nějaký nápad?

-Banka Raifka nefungují mi QR platby, tuším že to bude taky od Android 10 pokud se nepletu, má někdo stejný problém?
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hnedahlava 10. 1. 2020 10:18

Ahoj, rád bych se zeptal, mám pořád problém vidět v mobilu staženou hudbu.
Ať už si ji stáhnu z PC nebo z netu.
Stáhnu jakýkoliv přehrávač hudby, ikdyž použiju Hudbu Play přímo od Google, tak nejsem schopen si hudbu přehrát, přehrávač ji prostě nevidí.

Funguje pouze jediný přehrávač a to Meridian, ale ten je takový neintuitivní a nehezký.

Mám s tím problém už delší dobu. Někde jsem kdysi četl, že by měl být problém s tím, že na skladbách chybí tagy, ale ani když jsem použil nějaké aplikace na otagování, tak nic.
hnedahlava
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 10. 1. 2020 12:39

Hudba je na kartě nebo ve vnitřní paměti? A přístup ty aplikace mají?
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod why.not 10. 1. 2020 12:50

Auto1 píše:-Používá někdo "apku pro knihu jízd": MyLog? Nepodporuje zřejmě android10 a dle recenzí na googleplay nejsem jediný... Potřebuji to rozchodit abych stáhl historii. Existuje nějaký režim spouštění kompatibility, jako umí windows? Nebo má někdo nějaký nápad?

-Banka Raifka nefungují mi QR platby, tuším že to bude taky od Android 10 pokud se nepletu, má někdo stejný problém?


Kdysi jsem MyLog používal, ale pak přestal být podporován (a tuším, že jen pro firemní použití), tak jsem začal hledat náhradu, ale nic použitelného jsem nenašel... Takže si logování cest trochu "programuju" v Taskeru, ale přechodem na A10 se to taky trochu zkomplikovalo...
why.not
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hnedahlava 10. 1. 2020 13:09

Mobil-man píše:Hudba je na kartě nebo ve vnitřní paměti? A přístup ty aplikace mají?


Vnitřní paměť, přístup mají. Nejde to ani u vestavěné od Google.
hnedahlava
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaldaP 10. 1. 2020 16:10

Zkusil jsi ty písničky přepsat na jiný formát?
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod hnedahlava 10. 1. 2020 16:12

Proč jiný formát? Je to MP3.
hnedahlava
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaldaP 10. 1. 2020 23:01

Neuvedl jsi, odkud a v jakém formátu písničky stahuješ, tedy existuje možnost, že to je nějaký neznámý formát, který prostě většina přehrávačů neumí přečíst. Mp3 by ale měly zvládnout všechny.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 1. 2020 00:21

Jestli se hudba stahuje na SD kartu, tak je potřeba tuto nastavit jako výměnné úložiště
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 16. 1. 2020 10:26

V aktualizaci Note10 na Android 10 byla informace, že obsahuje modul Android auto.
Jak vám to funguje? Já používal aplikaci Android auto na A9 úspěšně, po upgradu také funguje, ale když ji odinstaluji, tak jsem předpokládal, že by mělo tuto funkcionalitu obsahovat systém, ale auto ho nedetekuje.

Zkoušel jste někdo android auto po aktualizaci na A10 bez nainstalované aplikace?
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod why.not 16. 1. 2020 13:47

v seznamu aplikací ho nenajdu, ale když ho vyvolám například přes Tasker, tak funguje normálně.
S autem jsem ho nespojoval, nemám na to auto, ale i samostatná aplikace na telefonu funguje v pohodě.
why.not
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ukrutor 16. 1. 2020 15:05

U mě v seznamu aplikací také není, ale s autem funguje na jedničku ( Škoda Superb )
Ukrutor
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 17. 1. 2020 09:55

Aha, tak záhada android auto na A10 vyřešena.
Zřejmě díky tomu, že jsem měl aplikaci nainstalovanou před upgradem, tak se mi zobrazuje v seznamu aplikací i v menu aplikací.
Aplikace se stala součástí systému, nejde odinstalovat, pouze vypnout, což jsem mylně udělal já, a proto mi to v autě nešlo. (Vím na 100 %, že u A9 odinstalovat šla).

Dokonce se mi zobrazuje v google play, vč. aktualizací, což dříve nebylo.
Takže výsledek je fajn, vše funguje, aplikace je součástí systému a tedy měla by být i aktualizována, což jinak neplatí, pokud instalujete APK AA z jiných zdrojů.
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 21. 1. 2020 17:13

Jsem si jistý, že se to tu už řešilo, ale stejně se nemůžu dostat k závěru, který chci.
Jde mi o potvrzení doručení sms zpráv. Ještě na Oreu to fungovalo tak, že mi přišlo oznámení o doručení do stavové lišty. Na A9 si to už nevybavuji, měl jsem ho vyloženě jen jako přechodový systém na pár týdnů. Teď na A10 ta funkce nikde není. Ani když kouknu na tu odeslanou zprávu, tak to nikde nepíše doručeno, ale jen odesláno.
Věděl by někdo, jak to napravit?
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod debi 21. 1. 2020 18:47

Ahoj ,nastavení doručení na A10 je následnující : Zprávy/tři tečky/Nastavení/Další nastavení/SMS/Zobrazit při doručení.A info o doručení je,když podržíš na své zprávě prst a vyjede roletka a poslední řádek Zobrazit detaily a tam je výpis Potvrzení o doručení .Jinak si pak zruš zvukové upozornění o doručení ,nebo si vyber jiný zvuk.Mě to mátlo ,když přišla doručenka a já myslel ,že přišla sms zpráva :-) ,defaultně je nastaven stejný zvuk doručení i přijaté sms.Ahoj
Sagem MC920,Alcatel OT301,N3310,N3410,N 3510,Moto T192,Moto T192emo ,SonyJ6,Panasonic GD67,Motorola T 720,SE T300,SE T610,SE T630,Sie M65 ,Sie SX1,SE K750i,LG KP500,Sam S5230, LGP500, SII, S4, S6, S7edge ,S8, S9+ ,S10e, N9, N10+ ,N20Ultra,IP13,S22U,S23U
debi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků