Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod spinE. 25. 8. 2019 14:31

Pouzivate nekdo aktivne VoLTE nebo Samsung Pay? Je to postradatelne?

Budu totiz asi brat z Wondamobile tu 512GB Snapdragon variantu (s postovnym, ochrannym sklem a obalem za necelych 29k) a udajne tyto dve funkce nebudou fungovat v CR, tak se ptam.
spinE.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 25. 8. 2019 14:43

Ta VoLTE urcite, uz kvuli funkcnosti a vysokorychlostnimu stahovani dat behem hovoru apod.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 25. 8. 2019 14:47

Samsung pay u nas jeste naplno nejede ne?
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod stresik 25. 8. 2019 15:10

Ahoj. Můžete se, prosím, někdo podívat, zda máte v menu fotoaparátu možnost volby rozlišení (velikosti) fotografií? Našel jsem pouze možnost nastavení formátu. Možnost volby rozlišení mám pouze u videa. Rovněž nemůžu najít v nastavení, aby se mi po vyfocení obrázek pro kontrolu zobrazil na displeji. Mám Note 10+ 512 Gb. Moc prosím, Koukněte na to. Začínám uvažovat o vrácení a pokorném návratu k Note 9, protože hlavně ta možnost volby rozlišení u fotografií mi vadí.

Děkuji za pomoc a váš čas
stresik
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 25. 8. 2019 15:17

Tohle se resilo snad uz u S10 kde snad zbylo jen vyber pomeru stran...samsung z vas dela opicky co umi jen macknout spoust ;) najdi si na YT nejakou recenzi fotaku.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod pepapepapepa 25. 8. 2019 15:49

mira_s oplatí se přejít z s10 na note10 ? Mohl bys prosím tě porovnat fotky z s10 a note10.
Uvažuji právě že bych zkusit note 10 tak proto se ptám.Děkuji.
pepapepapepa
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 8. 2019 16:20

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vitolexa 25. 8. 2019 17:29

Ahoj funguje někomu aplikace good lock? Na youtube ukazují jak to jde na note to a ja to prostě na samsung obchodu nemám dik za kouknuti
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 25. 8. 2019 17:44

Pomoooc. Kde vypnu kecani 'když mi někdo volá? Nemůžu to nikde najit. Diky
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 25. 8. 2019 17:53

kultus píše:Tohle se resilo snad uz u S10 kde snad zbylo jen vyber pomeru stran...samsung z vas dela opicky co umi jen macknout spoust ;) najdi si na YT nejakou recenzi fotaku.

Když o tom nic nevíš, tak proč komentuješ? Ale tvoje rada ohledně YT už je užitečná.
Takže Ne, nezbylo jen výběr poměru stran, u výběru poměru stran 4:3, 16:9 atd. máš vždy pod tímto napisem "Rozlišení" a po kliknutí na něj si můžeš pro každý poměr stran nastavit požadované rozlišení výsledné fotografie. Je to novinka pro všechny Galaxy s ONE UI, takže tohle nastavení je teď stejné i pro S8,S9, S10 atd.
K tvé další otázce kontrola snímku po vyfocení - v nastavení fotoaparátu téměř úplně dole si zaškrtni možnost "Rychlá kontrola" ...to je přesně to, co požaduješ.
Naposledy upravil CosiOdvedle dne 25. 8. 2019 17:54, celkově upraveno 1
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod fajn.snek 25. 8. 2019 17:53

@vitolexa - Good Lock oficiálně není v ČR dostupná, můžeš ale postahovat jednotlivé APK z některých serverů - napři ApkMirror

@jirkacz - jaké kecání myslíš, jako mikrofon ? Normálně v možnostech hovoru by to mělo být ^^
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 25. 8. 2019 17:57

Jirka-CZ píše:Pomoooc. Kde vypnu kecani 'když mi někdo volá? Nemůžu to nikde najit. Diky

Očividně jsi měnil nastavení a ani nevíš co vše sis zapnul :)
Vstup do Nastavení - Usnadnění - Čtečka displeje - Voice Assistant
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 25. 8. 2019 18:00

@fajn.snek uf. Už jsem to našel. Bylo to něco pro slepce od Bixby. Málem mě trefilo. Dělám to dvě hodiny a nevím jak se mi to povedlo. Joo kdybych uměl aj ,tak by to bylo asi jednodušší :)

-- 25. 8. 2019 19:02 --

CosiOdvedle píše:
Jirka-CZ píše:Pomoooc. Kde vypnu kecani 'když mi někdo volá? Nemůžu to nikde najit. Diky

Očividně jsi měnil nastavení a ani nevíš co vše sis zapnul :)
Vstup do Nastavení - Usnadnění - Čtečka displeje - Voice Assistant


Jo.trefa do černého. Jsem blb. Diky :)
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 25. 8. 2019 19:06

Ještě jeden blbý dotaz :) Mám rychlo nabíječku od Samsungu, kterou jsem měl k Note8. Dal jsem N10 na ní, ale nepíše to rychlo nabíjení. V nastavení baterie je povoleno jen rychlé nabíjení kabelem. Nabíjení bezdrátového se neukazuje ani při nabíjení. Musím pořídit novou nabíječku? Rok nemám samsung a začínám tapat. Nabíječku mám EP -pg950 (ta s vetrákem.)
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepapepapepa 25. 8. 2019 19:10

CosiOdvedle píše:
kultus píše:Tohle se resilo snad uz u S10 kde snad zbylo jen vyber pomeru stran...samsung z vas dela opicky co umi jen macknout spoust ;) najdi si na YT nejakou recenzi fotaku.

Když o tom nic nevíš, tak proč komentuješ? Ale tvoje rada ohledně YT už je užitečná.
Takže Ne, nezbylo jen výběr poměru stran, u výběru poměru stran 4:3, 16:9 atd. máš vždy pod tímto napisem "Rozlišení" a po kliknutí na něj si můžeš pro každý poměr stran nastavit požadované rozlišení výsledné fotografie. Je to novinka pro všechny Galaxy s ONE UI, takže tohle nastavení je teď stejné i pro S8,S9, S10 atd.
K tvé další otázce kontrola snímku po vyfocení - v nastavení fotoaparátu téměř úplně dole si zaškrtni možnost "Rychlá kontrola" ...to je přesně to, co požaduješ.



Já tam to rozlišeni výsledne fotografie nemám nebo jsem slepí.
pepapepapepa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků