Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cardi 5. 5. 2020 09:48

S10+ neukazuje nic zkus smazat cash
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaldaP 6. 5. 2020 09:55

Jde nějak nastavit, aby se mi při použití "Ok google" na hodinkách odemknul telefon? Teď mám na mobilu otisk, smart lock nepoužívám z více důvodů a nechci to měnit.
Takže příklad - hodinky "Ok google, přehraj xy písničku na youtube." Příkaz se odešle do mobilu, ale musím ho odemknout, aby se youtbue rozjel. Existuje nějaká výjimka, která by přepsala zabezpečení telefonu a rovnou to otevřela při použití "Ok google"?
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 6. 5. 2020 12:20

vitolexa píše:Taky se mi to ukazuje a prolezl jsem komplet nastaveni a nikde nic nového.


Měl jsem to tam také, chtělo to potvrdit appku pro videohovor. Pak zmizela a už se neobjevila ;-]
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod debi 6. 5. 2020 18:54

Ahoj ,mohl bys mi prosím popsat o jakou app jde a popis kde ji najdu,díky.
Sagem MC920,Alcatel OT301,N3310,N3410,N 3510,Moto T192,Moto T192emo ,SonyJ6,Panasonic GD67,Motorola T 720,SE T300,SE T610,SE T630,Sie M65 ,Sie SX1,SE K750i,LG KP500,Sam S5230, LGP500, SII, S4, S6, S7edge ,S8, S9+ ,S10e, N9, N10+ ,N20Ultra,IP13,S22U,S23U
debi
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 6. 5. 2020 21:17

Bylo to přímo v nastavení kde svítí to oranžové N
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Auto1 6. 5. 2020 22:54

VolumePJ: Já to nepoužívám jen jsem měl pocit že to může blokovat.
Budík je funkce aplikace HODINY. Zkus odinstalovat aktualizace nebo celou apku a pak jinstalovat nebo aktualizovat a zjisti zda nemáš systémově omezeny její funkce.

Nahrávání hovorů ACR funguje!
Děkuji všem co poradili.
Pozor.
Z Google obchod Play ale anonymně.
Z Samsung Galaxy store i neplacená verze ukazuje jména čísla a nahrává v naprosto špičkové kvalitě.
Zde doporučené nastavení pro v tuto chvíli aktualizovaný Note10+ : bez hlasitého repro a bez zesílení, naprosto standardní nastavení, bez nějakých úprav.

-- 7. 5. 2020 00:02 --

Teď jsem objevil, že konečně umí origo apka galerie resamplovat fotky. Takže i 4K printscreen který tu nelze vložit na forum, jednoduše symbol tužka, vpravo nahoře tři tečky, změnit velikost obr, zvolit formát.
YES!
Taková banalita a jak mi to chybělo.
Teď to je paráda.
Přílohy
20200507_000226.jpg
20200506_235314.jpg
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ooooooooooo 7. 5. 2020 07:25

BaldaP píše:Jde nějak nastavit, aby se mi při použití "Ok google" na hodinkách odemknul telefon? Teď mám na mobilu otisk, smart lock nepoužívám z více důvodů a nechci to měnit.
Takže příklad - hodinky "Ok google, přehraj xy písničku na youtube." Příkaz se odešle do mobilu, ale musím ho odemknout, aby se youtbue rozjel. Existuje nějaká výjimka, která by přepsala zabezpečení telefonu a rovnou to otevřela při použití "Ok google"?

Tasker ale musis mit i wear tasker,slovo wear rika co musis mit za hodinky.Dal to moc komentovat nema smysl,protoze evidentne systemu vubec nerozumis ,zakladnim principum.
ooooooooooo
Junior

Odeslat příspěvekod debi 10. 5. 2020 14:39

pan_Lukas píše:Bylo to přímo v nastavení kde svítí to oranžové N


Ahoj jenže mi právě oranžové N nikde nesvítí,ani v menu tří teček,ani nikde v nastavení....... :roll:
Sagem MC920,Alcatel OT301,N3310,N3410,N 3510,Moto T192,Moto T192emo ,SonyJ6,Panasonic GD67,Motorola T 720,SE T300,SE T610,SE T630,Sie M65 ,Sie SX1,SE K750i,LG KP500,Sam S5230, LGP500, SII, S4, S6, S7edge ,S8, S9+ ,S10e, N9, N10+ ,N20Ultra,IP13,S22U,S23U
debi
Junior

Odeslat příspěvekod vitolexa 13. 5. 2020 08:21

Už me to N v nastaveni taky sere ale neskutečně nikde jinde v nastaveni už nic nesvítí a vše je zaktualizované. Podle mě to má svítit jen když je něco nového a má to napovědět kde ale tady to proste svítí neustále ale již nic nového jinde není a to jsem i mazal cache jak kontaktů tak číselníku
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 13. 5. 2020 12:15

Co tak smazat data aplikace? Nepomohlo? Zkusit verzi z Apk? Novější pokud půjde nainstalovat.
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kvido79 13. 5. 2020 13:13

vitolexa píše:Už me to N v nastaveni taky sere ale neskutečně nikde jinde v nastaveni už nic nesvítí a vše je zaktualizované. Podle mě to má svítit jen když je něco nového a má to napovědět kde ale tady to proste svítí neustále ale již nic nového jinde není a to jsem i mazal cache jak kontaktů tak číselníku

Tak já jsem to měl na S10 taky, vždycky jsem to prolezl, nikde nic nového a po nějaké době to tam bylo zase.
Včera se mi stáhla pravidelná aktualizace a po instalaci a restartu telefonu to zatím zmizelo. Snad to tak zůstane
kvido79
Junior

Odeslat příspěvekod SmartDavid 15. 5. 2020 19:12

Ahoj, v jakých výstupech natáčíte video? Dělal jsem menší testy a zjistil jsem, že full HD je celkově horší než 4K a 60 FPS výrazně horší než 30 FPS. Za mě vede 4K při 30 FPS a to za jakýchkoli světelných podmínek. Jak to vidíte vy?
SmartDavid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vitolexa 22. 5. 2020 18:27

Ahoj zjistil jsem ze mi nefunguje režim panorama v aplikaci fotoaparát,jde to fotit posouvá se to pri focení ale když v galerii si to chci prohlídnout tak to píše nepodporované rozlišení můžu na to koukat jako na širokou fotografii ale nefunguje to jako drive ze otočíte telefonem a posouva se to podle toho.funguje vám to správně?
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod Snapsik 24. 5. 2020 19:08

Zdravím, rád bych se zeptal na toto: v únoru jsem koupil Note 10+ a k němu pouzdro Clear View (to s průhledným pruhem). Na telefonu jsem nechal tu původní folii. Nyní mám ale od pouzdra v pravé spodní části, v místě zahnutého displeje folii dost sedřenou. Chci se zeptat, jestli se někdo setkal se stejným problémem a jestli po sundání folie nedojde k postupnému odření skla displeje. Chápu, že sklo má úplně jinou tvrdost, než folie, ale zároveň se trochi bojím. Setkal se někdo s tímto a jak to vypadá bez folie? Děkuji za odpovědi
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 24. 5. 2020 20:32

Jestli je to odřené od toho pouzdra, jako že to je asi jediná logická možnost, tak odření skla se bát nemusíš. To pouzdro je jen plastové, takže nikdy nebude mít možnost to sklo poškrábat.
BaldaP
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků