Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 10. 8. 2020 06:40

BaldaP > myslím, že to opravdu nepůjde, já když nespěchám tak také používám slabší nabíječku co mám k tabletu. Nabíjet přes noc ůplně klidně můžeš, dnes už je to jedno, klidně i rychlonabíječkou, je nesmysl co tu píše kolega barešák.
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R.EE 10. 8. 2020 09:31

Pres noc nenabijim. Rano vstanu a pichnu to na nabijecku, za tech 20-30min se to nabije dostatecne. Uplne jednoduchy.
R.EE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 10. 8. 2020 11:31

Já to dělám stejně..když mám večer čas a na tel už nic moc nedělám, hodím ho nabíjet, nebo až ráno na rychlonabíječku a než se vychystám mám šťávy dost :-)
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barešák 15. 8. 2020 14:03

Není to nesmysl, pokud je jakýkoli přístroj co má baterku připojen k nabíjení a baterii už má nabitou, pak dál do baterie teče proud, sice málo ale teče, proto má většina notebuků baterii po půl roce na vyhození...
Kdyby tomu tak nebilo, tak dáte telefon v 23H na nabíječku ve 24:00 je nabito a pak se telefon začne vybíjet, tedy ráno bude mít baterii na 90 či 95, ale on ji má na 100... tedy 6 či 7 h do telefonu teče proud a ničí baterii.
Pomalá nabíječka má výhodu, že začnete nabíjet ve 23:00 a skončíte třeba v 5:00 a tak se vyhnete připojenému telefonu, který posílá do baterii stále udržovací proud. Baterii nezabíjí rychlé nabíjení, ale když po nabití zůstane stále připojená k nabíječce...
barešák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R.EE 15. 8. 2020 21:38

Ohledne baterii je spousta teorii, nicmene mam notebook pripojeny cca 3roky v siti a baterka OK. Ono je potreba obcas udelat cyklus, vybit-nabit.
Co se tyce mobilu, tak tam baterka vydrzi urcity pocet cyklu a pak proste postupne odchazi. Vetsinou mi vydrzela 2roky bez ohledu na zpusob pouzivani.
Jinak u iphonu myslim je funkce, ze dobije pres noc baterii na 80% a podle budiku zacne dobijet pozdeji aby po probuzeni bylo nabito. Jestli to je i u androidu nevim.
R.EE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 21. 8. 2020 15:13

iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod figaro 23. 8. 2020 10:09

Hlásim sa do klubu majiteľov SG N10+. Kúpil som dnes v Datarte za 899,- € (18% zľava z pôvodnej ceny). Už do neho ládujem Android10.
Prešiel som z SG S9, s ktorým som bol nadmieru spokojný a postúpim ho manželke. Akurát musím nechať vymeniť batériu za novú lebo po 2 rokoch používania už tak nedrží kapacitu.
Mohol som kúpiť aj nový N20 Ultra, ale vôbec ma neoslovil a jediné plus, ktoré má je 120 Hz frekvencia. Samozrejme určite má aj lepší fotoaparát, ale za cenu neskutočne škaredo vyzerajúceho vystúpenia fotomodulu.
figaro
Junior

Odeslat příspěvekod Maxpayne2019 23. 8. 2020 11:41

Sa pozri co stoji v nay.sk a budes sklamany za co si ho kupil
Maxpayne2019
Junior

Odeslat příspěvekod peter34 23. 8. 2020 13:43

Hm, tak to nas*rie
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zed900 23. 8. 2020 13:55

Ještě k te diskuzi o bateriich. Osobně nabijim mobil pres noc ale nabijim jej pres powerbanku... ma to jednu obrovskou výhodu protože powerbanka (nevim jestli to dělají všechny powerbanky) se po nabiti telefonu vypne a nezačne znovu telefon nabíjet, dokud telefon neodpojim a znovu jej nepřipojim nebo pokud nezmacku tlačítko na powerbance).Takže rano sice vstávám a mobil má cca 95 - 96 % ale nestává se to ze by normalni nabíječka telefon treba jeste 2x za noc dobila na 100%.
Zed900
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod figaro 23. 8. 2020 17:11

@Maypayne2019 No máš pravdu naserie, ale čo už. Heureka mi nay.sk nenašla :-\
Inak na nay.sk to bol ale rozbalený (predvádzací) kus.
figaro
Junior

Odeslat příspěvekod Maxpayne2019 23. 8. 2020 23:31

Mozno v čase keď si pozeral tak ano, ale ked som ti to pisal, cierne mali čisto nove
Maxpayne2019
Junior

Odeslat příspěvekod Luigi EV 27. 8. 2020 12:32

Na Note 10 mi po přijetí sms, viberu, whatsappu vyskočí plovoucí okno které je vždy nahoře nad ostatními obrazovkami. Můžu ho libovolně posouvat, ale smazat jen přesunutím do koše. Jak se toho zbavit úplně?
Luigi EV
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BaldaP 27. 8. 2020 20:48

Settings - Notifications - Smart pop-up view (úplně dole pod tipy)
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod Luigi EV 28. 8. 2020 08:39

Tak jsem díky tobě našel a vypnul. Rozšířené funkce - chytré zobrazení v novém okně
Děkuji
Luigi EV
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků