Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Snapsik 25. 5. 2020 06:27

Je to od toho skla. Jak to dám do kapsy, vrchní chlopeň se nakřivo posune a ten plast přejíždí přes zaoblení. Pokud tedy plast sklo nepoškrábe, spadl mi kámen ze srdce. Díky
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod v-lada 7. 6. 2020 06:32

Jedna vychytávka - po nalepení skla T-MAX UV GLASS se zhoršila reakce na dotyk, omylem jsem nahrál palec 2x a reakce se podstatně zlepšila :-)
v-lada
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marrra66 7. 6. 2020 08:00

Nevíte jestli se u note 10 dá nastavit uzamknutí obrazovky jen dvojklikem? Na Googlu sem to nenašel a u staršího LG mě to fungovalo. Dík za odpověď
Marrra66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 8. 6. 2020 05:49

Ahoj, to si myslím že nejde, já použil one hand operation a zamykám na zamykací obrazovce přejetím zleva nebo zprava šikmo dolů. Pokud nepoužíváš gesta k pohybu po systému, pak je lepší navolit na obyčejné přejetí zleva nebo zprava ;-)
Naposledy upravil pan_Lukas dne 8. 6. 2020 10:45, celkově upraveno 1
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 8. 6. 2020 08:44

Marrra66 píše:Nevíte jestli se u note 10 dá nastavit uzamknutí obrazovky jen dvojklikem? Na Googlu sem to nenašel a u staršího LG mě to fungovalo. Dík za odpověď

Telefon to nemá, ale já používám Nova launcher a v něm to lze.
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 8. 6. 2020 10:53

Já zkoušel pár aplikací, možná tenkrát i nějaký launchery a vždy jsem vyhořel na zamykací obrazovce, z které zamykání nefungovalo, nebo se telefon rozsvítil a chtěl heslo k dokončení operace :-) Nevidím důvod používat jiný launcher když v tomhle jde změnit téměř cokoliv.
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tubik 8. 6. 2020 15:41

S Nova Launcherem hlavne nejdou pouzivat gesta, to pujde az v One UI 2.5. Taky me to chybejici uspani poklepanim dost vadi, One Hand Operation+ je asi nejlepsi nahrada, kdyby nekdo chtel dalsi alternativy tak jeste se da zapnout Assistant menu kdy mate na obrazovce plovouci tlacitko na zamknuti nebo trvalou notifikaci s moznosti zamknout telefon, a pak kdo pouziva Edge panel tak se do nej da vratit moznost zamknout telefon stahnutim SoftKey Edge apk (z apkmirror), Samsung to z nejakyho duvodu odstranil.
tubik
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 8. 6. 2020 15:45

Dá se nějak nastavit aby telefon reagoval na OK Google? Jako kdysi. Mluvil na mě česky. Občas jsem posílal sms atp. Teď tam je ten debilní asistent co na mě žvatlá anglicky a čeština ještě není.
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fandaklara 8. 6. 2020 15:49

Bohužel jsem na tom stejně. Jen to otravuje
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 8. 6. 2020 15:56

To mě pěkně.... Teď to řeším aspoň tlačítkem na domovské obrazovce "vyhledávání Google mikrofon" a tam příkazy fungují. Hledej, prehraj, napiš poznámku, počasí, napiš SMS atd. Ale musí dotknout displeje. Chjo
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marrra66 9. 6. 2020 13:02

Dík za odpověď na uzamknutí obrazovky. Mám ještě problém, že nemůžu nastavit můj vlastní zvuk ve formátu mp3 a to jako příchozí oznámení čili SMS. Vyzváněcí tón na hovor jde vybrat, ale na SMS ne. Jak to mám tedy udělat? Děkuji za odpověď.
Marrra66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter34 10. 6. 2020 09:16

Zvuk musíš dať do adresára "Notifications" v internom úložisku.
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snapsik 10. 6. 2020 21:27

Aktualizace zabezpečení 1.června pro volný prodej je ke stažení...
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod LOPO_X 14. 6. 2020 10:51

Nevím jestli je to shoda náhod nebo tam mám nějaký bordel ale od one ui 2.1 mi přestal fungovat raipay na placení kartou. Píše mi to ze je porušena bezpečnost. V telefonu kromě goodlock pluginů nic co by nějak kolidovalo s bezpečností nemám.
LOPO_X
Junior

Odeslat příspěvekod mira_s 14. 6. 2020 13:38

Nemám sice raipay, ale George od Spořitelny tohle píše po obnovení taky, musí se odinstalovat a nainstalovat znovu z Obchodu, zaktivovat a pak to jede. Třeba je to stejné...
mira_s
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků