Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Mikross 11. 10. 2019 22:27

Hadasek:

Tak nas seznam (pouč), jak se to ma tedy delat poradne?
Mikross
Junior

Odeslat příspěvekod Mikross 12. 10. 2019 12:24

Tak jiz spousta z vas pouziva Nouty 10, tak by me zajimaly vase zkusenosti. Hlavne teda od lidi s N10. Jak jste na tom s vydrzi (chapu, ze kazdy to ma jinak), ale zda jste spokojeni s vydrzi baterie, jak jste spokojeni s velikosti (zda vam dostacuje 6,3" a nelitujete, ze jste nevzali N10+), jak jste spokojeni s fotakem (fotky i videa, vc. nocnich fotek a videii). Proste zda jste spokojeni a zda vam N10 staci a vyhovuje (velikosti, vydrzi atd.). A treba z ceho jste prechazeli? Diky za nazory.
Mikross
Junior

Odeslat příspěvekod mira_s 12. 10. 2019 12:37

Měl jsem všechny Noty včetně Note 5 a Note7 a pak Note FE, které se tu neprodávali. Teď jsem šel do menší Note 10, protože mám i tablet S6 a tak jsem chtěl menší telefon, manželka má 10+. Kromě ToF kamery, která mě trochu mrzí kvůli 3D snímání, není velký rozdíl, nižší rozlišení displeje není nijak významné, měl jsem i S10, která má větší a skoro stejný displej a nijak netrpím. Baterie je na jeden den, ale celkem v pohodě, zase nic zásadního. Takže fakt je to o kompaktnosti versus práce na velkém displeji.
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod Mikross 12. 10. 2019 12:55

To me prave zajima, hlavne ve srovnani s S10. Zejmena vydrz. Opet rikam, ze chapu, ze kazdy to ma jinak. Ale zase naopak kazdy muze srovnat vydrz podle sebe, jak mu drzela S10 a jak N10. Rozliseni neresim vubec, stejne mam nastaveno full HD. Nejvice mi jde o vydrz ve srovnani s S10 a fotoaparatem.
Mikross
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 12. 10. 2019 13:04

Tak se řada Note zřejmě rozroste o nový model: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy ... -39593.php
Samsung Galaxy Note 10+
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod Zennek 12. 10. 2019 16:54

Já jsem Note FE a7 neměl,jinak také všechny. Mám 10plus a do jen 10ky bych nešel.Mám rád velký displey a ty malé rozdíly mi tak zanedbatelné nepřipadají.Ale to je na každém. Výdrž normálně 2.dny.Hry nehraji.Mám ale zase tv od Tmobilu.Tu úspěšnost s otiskem 99% nemám,ale už jsem spokojen. Zdravím Zd.
Zennek
Junior

Odeslat příspěvekod Mikross 12. 10. 2019 18:04

Prave, ze N10+ uz je na me mooooc veliky mobil. Ted mam S10 a proto se ptam na N10.
Chapu, ze u N10+ bude vydrz suprova s ohledem na baterii 4300. Proto se ptam na N10, u ktere je "jen" 3500, stejne jako u S10. Bohuzel u S10 je vydrz opravdu spatna :-(. Jeden den vydrzim tak tak, spis ale ne. A to nemam jednou hru v mobilu, facebook nemam.
Mikross
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 12. 10. 2019 20:03

Mikross píše:Hadasek:

Tak nas seznam (pouč), jak se to ma tedy delat poradne?

Nemám ambici někoho poučovat. Důležité je při každém přiložení prstu změnit jeho "náklon" a pak poctivě dodělat i podrobné naskenování okrajů. 99 ze 100 jsem možná přehnal, ale už mi to prostě nedělá problém a neodemknu jedině, když dám prst na špatné míst (mimo senzor)
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod VolumePJ 12. 10. 2019 20:38

Prosimvas, takova technika otazka. Jak vypnu otevirani appky galaxy wearable pri pripojeni buds?
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod mira_s 13. 10. 2019 10:14

S tou výdrží je to těžké, mně den bez problémů vydrží s rezervou, ale mám v autě wireless charger jako držák, takže to není objektivní, netestoval jsem specificky. Horší než S10 není určitě, o kolik je lepší si netroufnu říct...
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod Mikross 13. 10. 2019 11:35

mira_s:
To je prave to, co by bylo asi nejrelevantnejsi a to srovnani od nekoho, kdo mel S10 a nyni ma N10, protoze pouzivani bude zrejme velmi podobne u kazdeho, byt s jinym mobilem.
Mikross
Junior

Odeslat příspěvekod stzcze 13. 10. 2019 14:21

Ja ti muzu srovnat jen S10+ a N10+, S10+ jsem mel asi 4 mes a vydrz N10+, je o cca 10-20% lespsi. Nicmene to u kazdeho muze byt znacne rozdilne, protoze ho vyuziva na jine veci. Co se tyka otisku, chtel jsem po tydnu S10+ vratit, pak dorazila aktualizace a dost se to zlepsilo, clovek se to taky nauci, jak tam ty prsty davat, tak u N10+ problem nemam.
Naposledy upravil stzcze dne 13. 10. 2019 14:25, celkově upraveno 1
stzcze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mikross 13. 10. 2019 14:24

To chapu. Proto jsem uz nekolikrat napsal, ze pokud to srovna nekdo, kdo mel oba, treba jako ty, tak to vypovidajici hodnotu urcite ma! To je snad pochopitelne.
Mikross
Junior

Odeslat příspěvekod stzcze 13. 10. 2019 14:28

jojo mas pravdu, sry ja moc necetl ty starsi komentare.
stzcze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepapepapepa 13. 10. 2019 14:48

Přecházel jsem na N10 z S10. Za mě výdrž stejná. Foták o cosi malinko lepší. Největší rozdíl je podle mě display.
N10 má display sněhobílí na rozdíl od S10 kde byl spíš do žluta.
pepapepapepa
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka