Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod stzcze 12. 9. 2019 21:04

Ahoj, mam dotaz na majitele Note 10+ 256GB black.... koupil jsem ji v CZC a chybi tam OTG redukce a redukce USB/C-micro. Dokonce i na Samsung lince mi tvrdi, ze v CZ distribuci ta redukce neni. Znam dva lidi co koupili v Alze stribrny a redukce tam jsou. Ja ty redukce sice mam z predchozich zarizeni, ale jde mi o princip. Diky za info
stzcze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VolumePJ 12. 9. 2019 22:53

Mam note10+ 256gb v cerne od o2 a v baleni otg, redukce microusb-usb c a klesticky na hroty + hroty
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod Ukrutor 13. 9. 2019 05:38

Ja kupoval u TS Bohemia a taky tam mam vsechno ;-)
Ukrutor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vitolexa 13. 9. 2019 07:55

Nick Cave píše:LED notifikace na Note 10
https://www.mojandroid.sk/samsung-galax ... testujeme/

Bohužel good lock nefunguje aspoň v čechách
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 13. 9. 2019 08:03

stzcze píše:Ahoj, mam dotaz na majitele Note 10+ 256GB black.... koupil jsem ji v CZC a chybi tam OTG redukce a redukce USB/C-micro. Dokonce i na Samsung lince mi tvrdi, ze v CZ distribuci ta redukce neni. Znam dva lidi co koupili v Alze stribrny a redukce tam jsou. Ja ty redukce sice mam z predchozich zarizeni, ale jde mi o princip. Diky za info

Kupoval jsem na Alze. Redukce tam byly.

BTW. Dorazil mi tenhle kryt z Alíku a musím říct, že v něm telefon vypadá mnohem lépe než v tom transparentním od Samsungu. Tak uvidíme, co to vydží, protože záda jsou jako sklo. Vynikne barva zad, ale asi bude za pár týdnu pěkně poškrábaný.
https://www.aliexpress.com/item/4000032 ... 4c4dGD9CsQ
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod Auto1 13. 9. 2019 09:19

:idea:
Lze změnit "vyvolávací heslo" hlasového vyhledávání (i při zamklém telefonu), tzv "voice match" ?
Nyní tam nedokážu uložit už nějaký ten pátek nic jiného než "OK Google"
Kdysi jsem tam měl místo toho "Hledat"
Jde to nebo ne, ví někdo, jak na to :?:
Auto1
Junior

Odeslat příspěvekod lesmil 13. 9. 2019 10:13

Zdravim, mam v Alze objednany Note 10+ (silver gradient), 256Gb. Postupim objednavku (zatial neplatena, tel by mali naskladnit 30.9., P7 Showroom), cena bude 25.500 Kc :).
lesmil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepapepapepa 13. 9. 2019 13:18

Potřebuji poradit od někoho zkušeného. Když v Samsung Health zapnu turistiku tak mi to neukazuje nadmořskou výšku podle GPS ale podle barometru. jde to někde přepnout?
pepapepapepa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IMI5 13. 9. 2019 18:15

lesmil píše:Zdravim, mam v Alze objednany Note 10+ (silver gradient), 256Gb. Postupim objednavku (zatial neplatena, tel by mali naskladnit 30.9., P7 Showroom), cena bude 25.500 Kc :).

Čau jak ses dopracoval na takovou cenu ? dík. ;-)
Samsung Galaxy Note 9 Black
IMI5
Junior

Odeslat příspěvekod lesmil 13. 9. 2019 18:49

Pokusim sa to skratit: manzelka dostala nejaky zlavovy kod do Alzy a myslela si, ze mi spravi radost ked ho objedna (a ja si ho samozrejme zaplatim - co bol prvy fail :D). Ale naozaj nepotrebujem novy mobil, tak to posuvam dalej. Kludne aj osobne v Alze, ked bude naskladneny :)
lesmil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hadasek 13. 9. 2019 20:41

Včera byla 20% sleva na vybrané Samsung produkty...
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 13. 9. 2019 20:57

Ta sleva je celý vikend na řadu A a S
Jirka-CZ
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 14. 9. 2019 10:05

Jo , ale byla i na note.
Ale banda to vykoupila asi bude fakt hodne objednavek. Proto to , pro note zrusili.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 14. 9. 2019 11:06

Dny Marianne které teď běží byli avizovaný dopředu jen na A a S řadu (Note se to netýká), kdežto ta sleva 20% i na Note10 byla jednodenní akce Slevova hlídka co mají v aplikaci...
Přílohy
20190914_110536.jpg
Reliks
Junior

Odeslat příspěvekod IMI5 14. 9. 2019 11:29

Tak to je pěkná cena za 23K Note 10+
Samsung Galaxy Note 9 Black
IMI5
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka