Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Denny09 22. 8. 2019 10:59

A kde jste objednávali, já z Alzy hned první den, tak uvidíme, už se někomu ozvala Alza?
Denny09
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 22. 8. 2019 11:48

S Alzou jsou vždy problémy. Dle známého z EW jen Alza machruje v reklamách, ale kusy má v řádech jen pár desítek na celou Prahu (10-20). V EW na Zličíně mají vždy skladem více jak celá Alza. Zažil jsem to u Mate 20 pro . Informace je přímo od distribuce pro Prahu a Střední Čechy
Jirka-CZ
Junior

Odeslat příspěvekod mope75 22. 8. 2019 11:50

Já objednal přímo u Samsungu.
mope75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod renek1 22. 8. 2019 12:47

vitolexa píše:tam mi to právě upravit nejde, jako změnit prodejce, a kontaktoval jsem infolinku tak snad se ozvou, já provedl objednávku ale blbec jsem nejdřív vyplnil údaje a ihned to objednal. ale zadal blbě partnera,
moc děkuji

Ahoj. Jak ti to dopadlo, jde to změnit?
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod vitolexa 22. 8. 2019 13:30

ne a ani z podpory samsung se neozvali, ale až budu zadávat účtenku a imei, ak myslím teda doufám že jim to bude šumák že jsem objednal jinde než jsem zašktnul
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 22. 8. 2019 13:33

Tak já si jedu po práci do Datartu, už tam čeká.
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 22. 8. 2019 13:50

Renek1 závist. Já doufám, že to pošta neposere a že přijde zítra. Dnes makám do noci, abych měl zítra volno :)
Jirka-CZ
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 8. 2019 14:52

Jirka-CZ píše:S Alzou jsou vždy problémy. Dle známého z EW jen Alza machruje v reklamách, ale kusy má v řádech jen pár desítek na celou Prahu (10-20). V EW na Zličíně mají vždy skladem více jak celá Alza. Zažil jsem to u Mate 20 pro . Informace je přímo od distribuce pro Prahu a Střední Čechy

To mě nepřekvapuje, klasický boj řetězců. které mají menší odbyt jak Alza.
Ona ta Alza má právě vždy větší počty kusů, když jde o podobné zboží, protože má úplně jiné smlouvy s distribucí.

Ostatní kusy jsou na distribučních skladech, od kterých odebírají všechny obchody v ČR.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 22. 8. 2019 15:24

Jirka-CZ píše:Renek1 závist. Já doufám, že to pošta neposere a že přijde zítra. Dnes makám do noci, abych měl zítra volno :)

Není co závidět, ty hajzlové v datartu mi ho nechtějí dnes vydat, že prý omylem poslal výzvu už dnes, ale smějí ho prodávát až zítra 23.8.
Note10+ Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod spinE. 22. 8. 2019 15:55

Nevite o nejakych dobrych deals? Krome toho vykupu a T-Mobile (3000,-)?

Chtel jsem tu 512ku, ale kaslu na to.. nechce se mi cekat.
spinE.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zasterka13 22. 8. 2019 16:19

Tak uz se mi stahuje první aktualizace.
Zasterka13
Junior

Odeslat příspěvekod Mbain 22. 8. 2019 16:22

Na Alze už mi potvrdili expedici na pobočku, zítra bude k vyzvednutí.
Objednáno toto pondělí verze 10+ 512GB , známej co v Alze pracuje mi poradil rovnou zaplatit online, takové předobjednávky upřednostní oproti těm nezaplaceným což se nedivím :-)
Mbain
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fandaklara 22. 8. 2019 16:25

Tak 512gb je doma a to jsem fakt objednaval teprve tento týden
Fandaklara
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 22. 8. 2019 16:48

Mbain píše:Na Alze už mi potvrdili expedici na pobočku, zítra bude k vyzvednutí.
Objednáno toto pondělí verze 10+ 512GB , známej co v Alze pracuje mi poradil rovnou zaplatit online, takové předobjednávky upřednostní oproti těm nezaplaceným což se nedivím :-)

To je pěkný, že Ti tak hezky poradil, ale třeba u 256 GB varianty mi předobjednávka uhradit nejde, protože

---Děkujeme za Vaši předobjednávku. Přesný termín dodání a cenu Vám upřesníme později.---

Objednáno 13.8.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior

Odeslat příspěvekod Mbain 22. 8. 2019 16:55

je nutné v průběhu objednávky po volbě platby a způsobu doručení kliknout na "dokončit objednávku" a neklikat na "pokračuj v objednávce" a přesměruje vás to rovnou na platební bránu k úhradě ;)
Mbain
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka