Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 8. 2019 20:04

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 20. 8. 2019 21:40

Jestli spíš nejsme konzervy. Jack mi nevadí, mám Buds. Dioda? Už roky nepoužívám. Vyhovuje mi aod a mám watch. Co mi vadí víc je funkce Spen. Kdysi uměl grafy, tabulky, výpočty, geometrii atp. Dnes? 100%posun k horšímu oproti N3, N4. Ale i tak se těším
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 20. 8. 2019 22:57

To není o S penu, ale o aplikacích a SW. S Note měla v době, kdy jsem pořídil Note 4 perfektní funkce. Pak to šlo od 10 k 5 až do současného stavu (Samsung Notes), kdy se vývojáři soustředí na pí.... pro děti. Ale to dneska prodává.

Pokud jsem konzerva, že mi vadí absence jacku a blbá díra v displeji, tak teda nevím. Navíc jak už tady padlo, AOD nemá šanci nahradit ve standardu diodu. Ten jack mi až tak nevadí. Sluchátka připojím jednou za měsíc a o Buds uvažuji už dlouho, ale ta díra v displeji, to je fakt kravina.

Pracuji v IT a informačních systémech a nové technologie mám rád, ale ne za každou cenu. Třeba takový koncept Nokia Morph? Hmmm..
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vitolexa 21. 8. 2019 07:38

já teda taky na diodu nedám dopustit, žádný AOD ji nenahradí na své S7 edge to nepoužívám pouze diodu, ale je pravda že kdyby udělali ten kroužek kolem kamery jako diodu že to bude reagovat na sms atd tak to by stačilo, já třeba jack použil asi 2x v životě, a nyní když jsou bezdrát sluchátka tak myslím že ani nebudu vědět že tam není. A ještě jsou různé náramky nebo hodinky a tak v podstatě máte notifikace neustále na nich, ale tím nechci říct že mi to na telefonu nebude chybět :o)
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 21. 8. 2019 08:10

Prostě to tak je. Jiná doba jiné možnosti. Dioda je pryč a buď vezmu tento fakt, nebo najdu značku kde ji ještě dávají. Tam bude zase okraj jak kráva. Já redeji větší displej. Co Čech to trenér fotbalu a kritik odborník na telefony. Sleduji hodně značek a fór a všude si na něco někdo stěžuje. Do nikoho tu z vás nejdu a taky to tu nikdo nevyřeší. Prostě buď koupím, nebo ne. Když ne, tak jdu hledat jinam. Nechápu lidi co jen nadávají, že to je krám a nikdy nekoupí. Aby byl pak in, tak si vezme úvěr a koupí telefon, který pak splácí 5 let. A pak všude píše, že telefon z roku 2014 je pořád lepší jak novinka v roce 2019. No nic, jdu se raději podívat zda se už někde prodává ta rychlonabíječka. Nevíte někdo?
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VolumePJ 21. 8. 2019 09:06

Ted mi od o2 prislo, ze mi Note10+ dorazi pozdejc :( Snad to nebude ten termin az v Zari
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod vitolexa 21. 8. 2019 09:14

[quote="Jirka-CZ"]Prostě to tak je.
souhlasím, bud se s telefonem smířím a koupím nebo nekouím ale nekritizuji, já přecházím z s7edge a myslím že budu spokojen - jen jsem napsal třeba o diodě, ale že jsou náramky a ty to řeší. kupuji jen to co chci - přeci si někdo nekoupí tel kterej nechce aby pak jen nadával :-)
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod .Hardy 21. 8. 2019 10:04

vitolexa píše:…já teda taky na diodu nedám dopustit, žádný AOD ji nenahradí na své S7 edge to nepoužívám pouze diodu, ale je pravda že kdyby udělali ten kroužek kolem kamery jako diodu že to bude reagovat na sms atd tak to by stačilo…


Na to už je u S10 aplikace Holey Light, takže by se dalo čekat, že autor přijde i s úpravou pro Note. ;-)

Je tu někdo, kdo už telefon má? Jaké jsou sluchátka? Podle všeho by totiž měly mít ANC.
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 21. 8. 2019 11:59

Kdo ještě nemá kryt, nebo nějaké příslušenství a je u O2tv, nebo někdo známý, tak dostaneme 500,-Kč za včerejší výpadek https://www.lupa.cz/aktuality/o2-nabidl ... mpaign=rss
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 21. 8. 2019 12:14

Jirka-CZ: originální nabíječku 45w mám objednanou na amazonu.de, termín dodání píší: 10. září - 9. října. Až dorazí, dám vědět.
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod vitolexa 21. 8. 2019 12:28

U O2 jsem tak to je fajn, využiji slevu na nákup obalu pro foun
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 21. 8. 2019 12:31

Jelikož budu 23.8. ve Francii a aktuální S10+ jsem tu taky kupoval, tak jsem zkusil u předobjednávky využít akci na odkup starého zařízení.

Takže když jim dám S10+, tak dostanu slevu na Note 10+ 262Euro...no není to skvělé? Asi se někdo u francouzského zastoupení Samsung pos.ral :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka-CZ 21. 8. 2019 14:57

Carllos VoIP píše:Jirka-CZ: originální nabíječku 45w mám objednanou na amazonu.de, termín dodání píší: 10. září - 9. října. Až dorazí, dám vědět.

Jj, na Amazon jsem koukal také. Setos mi psal, že bude krátce po zahájení, jenže co je krátce. Pokud nebude do konce měsíce, tak vezmu taky z Amazonu. Ale díky
Jirka-CZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zasterka13 21. 8. 2019 15:43

Tak již zítra se stanu stastlivcem a budu mít note 10+
Zasterka13
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 21. 8. 2019 18:24

Jak si vedl Samsung Galaxy Note10+ oproti Galaxy S10+ v disciplíně nočních fotek?
https://www.mobilenet.cz/clanky/jak-si- ... otek-38668
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků