Android auto

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Libertas 5. 8. 2019 17:57

Dobrý deň. Mám prosbu. Potrebujem zistiť či v mobile Samsung Galaxy A 40 je aplikácia Android auto, ktorú potrebujem nainštalovať do Toyoty Yaris pretože sa už navigácia nepredáva alebo ak sa nainštaluje či bude s autom komunikovať. Navigácia sa inštaluje prostredníctvom zapojenia mobilu. Verím, že mi rozumiete. U predajcu chceli použiť môj mobil Samsung Galaxy J3 duos, ale nemá a nepodporuje Android auto, Pýtal som sa v značkovom obchode Samsung v Bratislave či Samsung Galaxy A 40 je vhodný. Žiaľ nikto mi to s istotou nevedel potvrdiť. Som ŤZP a dôchodca,navigáciu nutne potrebujem. Prosím nevie mi niekto poradiť? cena A40 je 245 eur a nemôžem si dovoliť len tak "vyhodiť" peniaze pri mojom dôchodku. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
Libertas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 5. 8. 2019 20:23

Tak to zkus tady -> Samsung Galaxy A40 - obecná diskuze -> viewtopic.php?f=30&t=1297610
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanFogas 5. 8. 2019 20:42

Instalační balíček o velikosti 413,84 MB nese název A805FXXU2ASG7 přinesl kromě bezpečnostních záplat také autofocus při focení selfie a fotografický režim 4:3H, tady snímky v rozlišení 48 MPx. Osobně mi ještě chybí k naprosté spokojenosti režim 16:9H. Snad se někdy v budoucnu dočkám. :-)
JanFogas
Junior

Odeslat příspěvekod bufalobil 5. 8. 2019 21:21

Android auto je program ktery na slovensku stahnes myslim ze uz i pres google play. V čechách jsem stahoval nekde apk. Nainstalujes ho a melo by fungovat na jakem koli telefonu s novejsim androidem. Me to běhá na 3 roky staré s7 i na s5 neo
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod stani 16. 11. 2019 19:47

Podporuje Android Auto také navigaci HERE WeGo?
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
stani
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubicek 17. 11. 2019 08:52

Android auto není navigace. Android auto se neinstaluje do auta. Ale to si jistě každý umí najít na Google.
Za další, že tvoje auto podporuje funkci Androidauto se doctes v návodu k autu, případně dozvíš u prodejce. Že tvůj telefon podporuje/funguje Android auto najdeš v návodu, případně se zeptáš prodejce /výrobce.

Ne, Here we go nepodporuje android auto. Google mapy a třeba Waze ANO. Pak třeba přes mirrorlink, pokud ti jde o offline navigaci tak třeba sygic. Ale i do Google map si můžeš stáhnout mapové podklady a používat offline.
Lubicek
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků