Samsung Galaxy A40 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Sl232 5. 5. 2020 17:49

Jsou zde čtyři hlasitosti: zvonění, media, oznámení a systém. Pokud zvonění dám na minimum, oznámení a systém nelze upravit - posuvníky neaktivní. Pokud budík využívá hlasitost systém, tak je prostě vypnutý a jde pouze vibrace. Pokud nechám zvonění v první poloze - lze hlasitost u systémového zvuku upravit tak i hlasitost upozornění. Tudíž před spaním musím hlasitost na minimun, ale ne vypnout celý, taktéž upozornění na úplné minimum a systém nechat na rozumnou hladinu. A ráno, opět všechny hlasitosti nastavit zpět. U předchozího modelu, když jsem dal tichý režim, tak to nemělo vliv na hlasitost budíku. Dá se to nějak vyladit, je třeba nějaká apka? Dík
Sl232
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PD 27. 5. 2020 12:34

Sl232 píše:Dobrý den, mám nový S A40 pro manželku a asi jsem úplně mimo, ale nikde se mi nepodařilo nastavit hlasitost budíku. Pokud ztlumím na noc zvuky a zapnu vibraci, ztlumí se i budík. Dá se to obejít, nebo musí být přes noc zapnuté i zvonění, byť jen na minimum. Díky Sl.

To chce nehrát si s posuvníkama hlasitosti, ale použít třeba přepínač nerušit. Pak budík normálně funguje.

Jinak, přistála mi další aktualizace. Slibujou lepší stabilitu detekce SIM a lepší stabilitu aplikace Foťák.
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior

Odeslat příspěvekod bizzon83 28. 6. 2020 20:40

Zdravím.
Nestalo se někomu že telefon nelze nabít originál nabíječkou? Mám doma ještě nabíječku Motorola která podporuje rychle nabíjeni jak ta k A40 a ta taky nenabíji. Nabiju telefon nabíjeckou která nepodporuje rychle nabíjeni. je to nabíječka od tabletu Lenovo. Telefon nabiju jen pomalu. V nastavení man zapnute rychle nabíjeni. Nabíječka i kabel je v pořádku, motorolu nabíji rychle. Mohlo by to být nějakou aktualizaci?
Díky
bizzon83
Junior

Odeslat příspěvekod polda 28. 6. 2020 20:56

Nevím proč ale taky mi to už 2x blblo. Pak to samo zase zas zmizlo.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bizzon83 28. 6. 2020 22:37

Už jsem chtěl jít reklamovat. Snad to taky přestane blbnout. Počkám pár dní. Uvidíme.
bizzon83
Junior

Odeslat příspěvekod polda 29. 6. 2020 10:24

Mám podezření - vlhko nebo wifi/zahraniční
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bizzon83 29. 6. 2020 13:33

Vlhko snad ne. A wifi použivam jen doma a před týdnem jsem byl připojený na jiné wifi, ale na stejné wifi byla i manželka a ta žádný problém nemá, ale má právě výše zmíněnou Motorolu.
bizzon83
Junior

Odeslat příspěvekod polda 29. 6. 2020 14:24

Ten problém jsem v té době měl taky jako jedinej.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bizzon83 2. 7. 2020 13:10

Včera už se nabíjel telefon s original nabíječkou, ale párkrát jsem zaregistroval že se nabíjeni přerušilo a hned začlo znova. Nakonec jsem zjistil že za nabíječka Lenovo taky nabíjí rychle. A s tou je to v pořádku. Tak ještě počkám pár dní a pak uvidím jestli budu reklamovat.
bizzon83
Junior

Odeslat příspěvekod szantus 2. 7. 2020 13:58

To bizzon83: Ahoj - kdy jsi naposled mobil restartoval? U Samsungu je třeba alespoň 1x týdně. Jinak rychlonabíjení nefunguje při vysokých teplotách - nebyl mobil na sluníčku, či jinak zahřátý?
Můj první: Ericsson GA628, pak dlouhá řada... Nyní Huawei Mate 10 Pro
szantus
Junior

Odeslat příspěvekod bizzon83 7. 7. 2020 21:19

Restarty jsem dělal těsně před nabíjeni. Momentálně nemám čas to řešit. Nabíjím neoriginalni nabíječkou od Lenova. Nabijí se rychle takže teď to nechám tak a budu zkoušet až bude čas. Ale díky
bizzon83
Junior

Odeslat příspěvekod bizzon83 9. 7. 2020 07:01

Takže teplo to nebylo. Dnes ráno jsem vyzkoušel dát telefon do nabíječky. Pro jistotu jsem před tím restartoval. jinak mám i nastavené restarty jednou týdně. Pár sekund (3s) se nabijí a konec.
Vlhko bych taky vyloučil. Nabíječku taky. Na jiným telefonu funguje bez problémů. telefonu. Je to ale Motorola. Nevím jestli probíhá i nějaká komunikace mezi tel. a nabíječkou. Kabely jsem taky prohazoval, tím to taky nebude (možná).
bizzon83
Junior

Odeslat příspěvekod Buchtič 9. 7. 2020 12:45

Sl232 píše:Jsou zde čtyři hlasitosti: zvonění, media, oznámení a systém.....

Přesně tak a dyš jebu z keroukoli hlasitostí, tak budík řve pořád jak ]:-< Zlatá 5110 ;-)
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior

Odeslat příspěvekod bizzon83 9. 7. 2020 12:55

Nechce se mi číst vše o té hlasitosti, ale teď jsem se díval av nastavení konkrétního budíku je i výběr melodie když kliknul na výběr melodie tak je tam taky posuvník hlasitosti. Vespod obrazovky. Možná si to už zkoušel.
bizzon83
Junior

Odeslat příspěvekod Buchtič 9. 7. 2020 13:03

aha aha, dobrej tip :tleskani vyzkouším. No právě tam žena má staženou melodii, tak třeba v tom je ten zakopanej haf ;-)
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka