Samsung Galaxy A50 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 2. 2020 21:51

to nevím, já prohlížeč od Google téměř vůbec nepoužívám, WebGuard je placená app a AdClear je apk mimo Google Play
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pablomino 16. 2. 2020 15:06

opasino píše:Jde z nich nějaká na google prohlížeč?

WebGuard a AdClear neznam tak dobre abych je mohl soudit, AdGuard a Blokada blokuji reklamy nejen v prohlizecich ale i v celem systemu. U Blokady ale pozor, instalacni soubor je treba stahnout ze stranek vyrobce aplikace, pokud si nainstalujete Blokadu z GooglePlay, budete mit verzi ktera nema s originalni aplikaci nic spolecneho a reklamu neblokuje.
pablomino
Junior

Odeslat příspěvekod gifter 10. 3. 2020 09:09

Předpokládám správně, že po roce na trhu se přešlo z měsíčních aktualizací na čtvrtletní? V březnu totiž žádná aktualizace (zatím) nebyla.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zitrarano 10. 3. 2020 14:36

Právě stahuji březnovou s koncovkou TC2. Telefon ji nenabízí, ale PC ano.
zitrarano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gifter 10. 3. 2020 14:58

Telefon už mi ji nabízí.
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mokashi 11. 3. 2020 15:37

No snad neco nepokazili hlavne, ted jsem byl docela spokojeny :-D
Asus P525 WM 6.1, Sony Ericsson Aspen M1 WM 6.5.3, Nokia Lumia 820 WP 8.1 Denim, Microsoft Lumia 950 W10M Redstone 2, Samsung Galaxy A50 Android 11, Samsung Galaxy S20 FE 5 G Android 12.
Mokashi
Junior

Odeslat příspěvekod Romi97 16. 3. 2020 12:20

Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod gifter 7. 4. 2020 06:56

Včera vyšla dubnová aktualizace, Android 10 zatím nic.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gifter 9. 4. 2020 12:31

Android 10 je venku. Teď jsem se díval, že už se mi nabízí.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kupka2 9. 4. 2020 20:12

Ahoj, může mi nějaký majitel telefonu říct, zda má/měl problémy se čtečkou či dotykem displaye, nebo je to kus od kusu? A co zvuk, hraje telefon dobře?
Díky
kupka2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gifter 9. 4. 2020 21:03

Čtečku nepoužívám a dotek byl jednu chvíli dost mizerný. Nějaký čas už ale s dotykem žádný problém nemám. Zvuk je z mého subjektivního pohledu v pohodě. Nejsem ale žádný audiofil.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod UtroN 9. 4. 2020 21:58

Ahoj, s dotykem jsem zatím během 4 měsíců problém neměl.

Optická čtečka prstů je "použitelná". Většinou na první pokus, ale je znatelně horší než samostatné čtečky. Občas to vzdám a zadám PIN. Zapnul jsem si k tomu ještě odemykání obličejem - jen to zas teď nefunguje s rouškou :-))
Někde jsem četl tip zaregistrovat dva prsty do pozice jednoho - pak asi nevyžaduje tak přesnou shodu a dají se použít prsty na obou rukou. Mám to udělané s palcem a přijde mi to trochu lepší.

Zvuk je ok, určitě lepší něž mé předchozí Lenovo P1, ale už z telefonu moc neposlouchám a když tak přes bluetooth. AptX jsem musel zapnout ve vývojářském menu. (Proč to nemůže fungovat hned?!)


Původně jsem se teda já přišel zeptat na funkci čtečky s ochranným sklem/krytem/fólií. V recenzích u nich někdo píše že s nimi čtečka funguje, jinému zase ne... Mě s čímkoliv na dislpleji vůbec nefunguje.
Máte někdo vyzkoušenou nějakou ochranu displeje zachovávající funkci čtečky?

A zatím v dubnu žádnou aktualizaci nemám.
✂-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
zde odstřihnout
UtroN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mokashi 10. 4. 2020 13:02

gifter: ja nemam jeste ani tu aktualizaci
Asus P525 WM 6.1, Sony Ericsson Aspen M1 WM 6.5.3, Nokia Lumia 820 WP 8.1 Denim, Microsoft Lumia 950 W10M Redstone 2, Samsung Galaxy A50 Android 11, Samsung Galaxy S20 FE 5 G Android 12.
Mokashi
Junior

Odeslat příspěvekod Mokashi 10. 4. 2020 17:53

UtroN: ja jsem sklo mel na tom asi dva dny a slo pryc, blblo to neskutecne.
Asus P525 WM 6.1, Sony Ericsson Aspen M1 WM 6.5.3, Nokia Lumia 820 WP 8.1 Denim, Microsoft Lumia 950 W10M Redstone 2, Samsung Galaxy A50 Android 11, Samsung Galaxy S20 FE 5 G Android 12.
Mokashi
Junior

Odeslat příspěvekod gifter 10. 4. 2020 21:37

Mám EU distribuci - Polsko. Koupeno v Mironetu.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: ASUS | CPU: AMD | RAM: Kingston | VGA: Sapphire | HDD: Seagate | SSD: Kingston | Fan: Arctic + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků