Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Gina2 20. 1. 2020 08:36

Mám již celkem dlouho nainstalovánu svítilnu z Google play - Svítilna - Tiny Flashlight ®. Pro moje potřeby je naprosto dostačující. Jestli půjde nastavit na to tlačítko zatím netuším.
Gina2
Junior

Odeslat příspěvekod pikropikro 20. 1. 2020 18:27

Lidi, par dnu mam S10e a hned pote, co mi prisel, tak jsem aktualizoval na A10. Co ale po aktualizaci nemuzu najit, tak je posuvnik pro jas displeje, ktery jsem si umistil hned pod ikony po prvnim srolovani šesti ikon. Ted musim srolovat 2x, abych se k posuvniku dostal. Pokud si pamatuji, tak toto bylo v nastaveni pod tremi teckami. Ted jsem to tam ale nenasel. Diky za nasmerovani, pokud to tam vubec nekde je.
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod bruco 20. 1. 2020 19:10

Zroluj 2x dole, vyber si 3 bodky (moznosti) a tam si v nastaveniach quick panelu nastav jas navrchu.
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod mifey 20. 1. 2020 19:50

Lubicek píše:Měl jsem předtím Huawei P20 , S10e má fotky o 100% lepší.
Celkově jsem s foto spokojen.
Tady nějaká ukázka: PS.: Fotím jen na automatiku, prostě cvak a je fotka :-) Jinak to ani neumím.
https://photos.app.goo.gl/XdTvbtkJzk9WXyCz9

Pekne fotky ...
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod pikropikro 20. 1. 2020 21:10

bruco píše:Zroluj 2x dole, vyber si 3 bodky (moznosti) a tam si v nastaveniach quick panelu nastav jas navrchu.

Diky
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod Sony 21. 1. 2020 08:48

U tech fotek proc jsi vymazal exif,zustalo tam je nazev programu Google. Pises ze fotis na automatiku.Jsou to opravdu fotky z S10e? Nejak se mi to nezda
Sony
Junior

Odeslat příspěvekod Lubicek 21. 1. 2020 08:56

To je otázka na mě?
Lubicek
Junior

Odeslat příspěvekod jan.machalik 21. 1. 2020 09:21

Treba proto, ze ty fotky vykopiroval z google fotek, kam se mu zalohuji a ne primo z telefonu. Je to tak o dost pohodlnejsi...
S10+ / Watch GT2
jan.machalik
Junior

Odeslat příspěvekod Sony 21. 1. 2020 10:48

Google fotky nemazou exif
Sony
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 21. 1. 2020 11:20

Mažou, když nezálohuješ v původní kvalitě.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod Lubicek 21. 1. 2020 11:21

Jen jsem dal odkaz na sdílení přímo z Fotek Google.
Nic víc. Mě to ukazuje kde to bylo foceno a čím to bylo foceno. Nevím proč bych sem dával něco jiného, nebo něco mazal.
A hlavně nechápu proč vás vůbec taková hloupost mohla napadnout.
Tady screeny z telefonu
http://leteckaposta.cz/352608784
Lubicek
Junior

Odeslat příspěvekod jan.machalik 21. 1. 2020 12:19

Presne tak, pokud se zalohuje ,,jen" ve vysoke kvalite, nikoliv v te puvodni, tak se exif maze. Viz moje fotka z S10+....

https://photos.app.goo.gl/g1ASRXUGy8k4fyiq7
S10+ / Watch GT2
jan.machalik
Junior

Odeslat příspěvekod wolf01 21. 1. 2020 14:09

Zdravím,

mám dotaz na ty, kdo používá dvě sim karty. Mám v telefonu pracovní a soukromou SIM. Ve správci SIM karet lze vybrat předdefinovanou SIM kartu pro volání nebo nechat volbu "Vždy se dotázat". Jako defaultní aplikaci pro volání mám TruePhone a tu mám také tak nastavenou v systému, kde mám také nastaveno se vždy před voláním dotázat, ale s tím, aby si aplikace pamatovala poslední použitou SIM k danému kontaktu. Tudíž když už jsem na dané telefonní číslo volal, tak už samo zvolí tu správnou SIM.
Ve většině případů to funguje přesně tak jak má. Nicméně když připojím telefon v autě na handsfree a chci volat, tak se vždy zeptá nastavení systému a ne defaultní aplikace pro volání, tudíž se to vždy zeptá z jaké SIM chci volat. Dělá to i při volání z aplikace SMS - tu mám původní od Samsungu. Ve všech ostatních případech to funguje jak chci. Stejně jsem to měl nastaveno i u mého předchozího telefonu (OnePlus) a tam to jak jsem potřeboval.

Díky za rady
wolf
wolf01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jan.machalik 21. 1. 2020 15:24

Mam v telefonu O2 a T-Mobile a pokud nechám nastavenou možnost ,,vždy se zeptat" , tak mi to v autě nevolá, resp. telefon čeká, až odkliknu ze které SIM chci volat. Takže mám nastaveno preferování SIM1, což je soukromé číslo a z něj volám stejně častěji...
S10+ / Watch GT2
jan.machalik
Junior

Odeslat příspěvekod ALDA._ 21. 1. 2020 16:47

Google fotky nemazou exif. Zalohuji ve vysoke kvalite (ne v te nejvyssi) z mobilu i fotaku a exif se nikdy nesmazal...
ALDA._
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka