Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod gerremi 31. 8. 2019 11:14

Ahojte, konecne som nasiel nahradu za original foliu formou ochranneho skla na svoj S10e a to od znacky Imak na Aliexprese. Sklo sedi naozaj skvele, ram skla presne kopiruje ram displeja cize neubera ani milimeter zo zobrazovacej plochy. Prikladam aj fotky formou odkazu, niektore fotky su aj spolu z krytom od spigenu, sadlo to tam dokonale.

https://1iq.cz/i/album/7zj2PNY

Tu je priami odkaz na to sklo, mozno niekomu pomoze,osobne odporucam.

https://s.click.aliexpress.com/e/Ngku49nw
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 31. 8. 2019 19:35

Nic proti gerremi, to není jen u tebe, ale když to vidím, tak mi to nedá :)
Proč si všichni kupují amoled displeje s dokonalou černou, když si pak koupí ochranné sklo, které celý displej zešedne, viz obrázky? Přijde mi, že to degraduje displej tak o 5 let zpátky.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Achta 31. 8. 2019 20:09

telefon mi furt v kapse v šortkách když se displej plácá vo stehno vytáčí případně fotí...
můžete mi prosím někdo říct, jak se ze zamčené obrazovky dostanu ke klavesnici telefonu a foťáku? Oba zástupce jsem samozřejmě dávno odstranil.
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 31. 8. 2019 20:21

Vcera se mi to stalo poprve, ze si telefon zacal vytukavat cisla v kapse. A myslim si, ze je to tim, ze jsem mel na pozadi volani. Vsechny aplikace ukoncuji, ale vcera jsem zavolal kamosovi, jak hovor skoncil, tak jsem displej vypl pres tlacitko, telefon dal do kapsy a za pak minut uz se ozyvalo z kapsy, jak si telefon vytukava cislo.
Takze zkus, ze budes fotak a volani budes sam ukoncovat a nenechavat na pozadi.
Treba to je tim. Mne se to za tu dobu co ho mam od kvetna stalo jen jednou.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod Achta 31. 8. 2019 20:45

vysvětli mě, jak se dostanu ze zamčené obrazovky na foták/telefon...to mě irituje
já to nevím, ale kapsa jo??????? :)
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 31. 8. 2019 21:34

No jak, to je snad jasné ne?
Tady přes ty spodní tlačítka. Nastav si zámek telefonu, s ním by to volat nemělo. Fotit ale jo. https://imgur.com/c4LoVDq
Popřípadě vypni double tap to wake a máš klid.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Achta 31. 8. 2019 21:40

přes jaký spodní tlačítka???...o tři příspevky vejš píšu, že sem zástupce fotaku a telefonu ze zamčene obrazovky odstranil.
....telefon zamykám otiskem
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod Davedroid 1. 9. 2019 11:41

Ma nekde v nastaveni funkci z boku S10+ moznosti jako Note 10 u S oen? Mam konkretne na mysli prekozeni slova v textu pri dotyku prstem (jako s pen), nebo tvorba gifu pri oznacebi vide vystrizenim (jako s s pen) ? Diky

Edit: tak tvorbu Gifu lze nastavit ze strany, dnes jsem byl vyzkouset. Ale preklad jsem nenasel, asi jen s Spen
Davedroid
Junior

Odeslat příspěvekod gerremi 1. 9. 2019 20:25

Alpha8520 píše:Nic proti gerremi, to není jen u tebe, ale když to vidím, tak mi to nedá :)
Proč si všichni kupují amoled displeje s dokonalou černou, když si pak koupí ochranné sklo, které celý displej zešedne, viz obrázky? Přijde mi, že to degraduje displej tak o 5 let zpátky.



Viem ako to myslis,chapem ta... Zmena farieb pri tomto skle urcite je, ale uprimne je to naozaj minimálny rozdiel na ktory som si po jednom dni uplne zvykol. Cierna ostala ciernou, trosku sa znizila citatelnost na priamom slnku ale nevidim v tom osobne ziaden problem. Ja a stavim sa ze aj ostatny si ochranne skla lepia za jedinym jednym ucelom a to je ochrana tak draheho displeja. Ak je sklo kvalitne, farby zostanu prirodzene, pripadne minimalne skreslené tak to dokazem prezit a cenu ochranny uz tak draheho zariadenia.
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod Stellaartois 3. 9. 2019 15:57

Ahoj, nevite zda se bude v ČR prodavat S10+ v červené barve?
Stellaartois
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 9. 2019 15:59

Článek z 3. 7. 2019 uvádí: Zástupce Samsungu nám oficiálně potvrdil, že telefony v tomto provedení u nás nabízeny nebudou
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stellaartois 3. 9. 2019 16:06

Dik za odpoved. Vim ze cervenou variantu nabizi max-shop.cz,telefon pochazi z distribuce EU. Poradte, mam nebo nemam koupit?
Stellaartois
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 9. 2019 16:08

Max-shop je ok. Toho obchodu se bát nemusíš.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stellaartois 3. 9. 2019 16:25

Moc dik. Jelikoz jsem si vsechny samsungy kupoval vyhradne v
Original Samsung, tak mam obavy telefon koupit jinde. Mate nekdo nejake rady jak zjistit ze je vse ok? A pak mne zarazi ze telefon nabizi za necelych 20tis.
Stellaartois
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 9. 2019 16:28

Max-hop je tam zmiňovaný mnohokrát, čti viewtopic.php?f=2&t=1053137
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků